Federació Catalana de Voleibol - Tenda Online FCVb - Equipació de voleibol - Material per voleibol
FacebookTwitterYouTube
HomeLa FederacióCompeticióARC i SeleccionsPromocióLa BotigaForumMultimèdia

Federació Catalana de Voleibol - Tenda Online FCVb - Equipació de voleibol - Material per voleibol EntrenadorsVolei PlatjaÀrbitres

Federació Catalana de Voleibol /
COMPETICIONS




Resultats

Filtrar per competició:

Data Inici: 20/02/2017 Data Fi: 26/02/2017

** Pendents de verificació
1ª DIVISIÓ SÈNIOR MASCULINA
1ª DIVISIÓ SÈNIOR MASCULÍ
2ª FASE
Grupo: CAMPIONAT
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
3
CV ARENYS
GET BLUME VOLEIBOL
23/02/2017 21:30Pavelló Font de les Creus (Arenys de Mar) 2 - 3 ** 22-25/25-20/22-25/25-21/8-15
4
GET BLUME VOLEIBOL
CV ROQUETES
25/02/2017 16:00CCTE Esplugues de Llobregat (Esplugues de Llobregat)
4
CV L‘AMETLLA DEL VALLÈS 'A'
CV ENCAMP
25/02/2017 16:00Pavello Municipal Esports de Cardedeu (Cardedeu)
4
CV GAVÀ
CV BARBERÀ 'B'
26/02/2017 09:00Pavelló Municipal Can Tintorer (Gava)
4
CV ARENYS
CV BEGUES
26/02/2017 13:00Pavelló Font de les Creus (Arenys de Mar)
Subir
1ª DIVISIÓ SÈNIOR FEMENINA
1ª SÈNIOR FEMENI
2ª FASE
Grupo: CAMPIONAT
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
4
CVB BARÇA
DSV CV SANT CUGAT 'C'
25/02/2017 16:00INEF Barcelona (Barcelona)
4
AE MOLINS
CV SANT BOI A
26/02/2017 11:30Poliesportiu Municipal Molins de Rei (Molins de Rei)
4
CV ARENYS
CV PREMIÀ DE DALT
26/02/2017 12:15Pavelló Font de les Creus (Arenys de Mar)
4
CV VALL D‘HEBRON 'B'
CV GAVÀ
26/02/2017 17:45Pavelló Olímpics Vall Hebron (Barcelona)
Subir
1ª DIVISIÓ SÈNIOR FEMENINA
1ª SÈNIOR FEMENI
2ª FASE
Grupo: PERMANÈNCIA
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
4
CV AA LLARS MUNDET ‘A‘
CE EDUVÒLEI AMETLLA
25/02/2017 16:00Pavelló Carmel (Barcelona)
4
GET BLUME VOLEIBOL
CV VILADECANS UNILEVER
25/02/2017 16:00CCTE Esplugues de Llobregat (Esplugues de Llobregat)
4
VIKINGS VOLEI PRAT
AEC VALLBONA GRANOLLERS
25/02/2017 18:00Pavelló Julio Méndez (El Prat de Llobregat)
4
VÒLEI VILASSAR
CEVOL TORREDEMBARRA
26/02/2017 10:45Pavelló Municipal Paco Martín (Vilassar de Mar)
Subir
2ª DIVISIÓ SÈNIOR MASCULINA
2ª SÈNIOR MASCULÍ
2ª FASE
Grupo: GRUP CLASSIFICACIÓ
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
7
CLUB VÒLEI SANTPEDOR
FS CASTELLAR CANDELSA
25/02/2017 17:00Poliesportiu Municipal Santpedor (Santpedor)
7
JORBA SOLÀ IGUALADA VÓLEI CLUB
CV L‘AMETLLA DEL VALLÈS 'B'
25/02/2017 18:00Complex Esportiu Les Comes (Igualada)
7
CV COMETA BELLVEI
CV ROQUETES 'B'
25/02/2017 19:00Pabellon Deportivo Bellvei (Bellveí del Penedès)
7
Descansa
CV VILAFRANCA NEGRE
26/02/2017
7
CE PANTERES GROGUES
CV TIANA
26/02/2017 12:00Complex Esportiu Hospitalet Nord (L´ Hospitalet de Llobregat)
Subir
2ª DIVISIÓ SÈNIOR MASCULINA
2ª SÈNIOR MASCULÍ
2ª FASE
Grupo: GRUP PROMOCIÓ
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
7
CLUB VOLEIBOL VILADECANS
CEVOL TORREDEMBARRA
25/02/2017 16:00Pavelló Montserratina (Viladecans)
7
VÒLEI 6 MANRESA ‘B‘
CV CUNIT
25/02/2017 17:45Pavelló Ateneu Les Bases (Manresa)
7
CV VILAFRANCA VERD
AEC VALLBONA GRANOLLERS 'B'
25/02/2017 19:30Pavelló Nou (Vilafranca del Penedès)
7
ESCOLA PIA CALELLA
CV TERRASSA
25/02/2017 17:00Pavelló Escola Pia Calella (Calella)
7
CLUB JOVENTUT LES CORTS
CV ALELLA
25/02/2017 17:30Pavelló Illa Diagonal (Barcelona)
Subir
2ª DIVISIÓ SÈNIOR FEMENINA
2ª SÈNIOR FEMENI
2ª FASE
Grupo: CAMPIONAT
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
4
CLUB VOLEI OLOT
CV MATARÓ 'A'
25/02/2017 16:45Pavelló Municipal Pla de Llacs (Olot)
4
CV VILAFRANCA
CEV L‘HOSPITALET
25/02/2017 17:45Pavelló Nou (Vilafranca del Penedès)
4
AEE ESCOLA PIA GRANOLLERS
VOLEIBOL SANT JUST
25/02/2017 19:30Pavelló Municipal El Parquet (Granollers)
4
AE SANDOR
FREDERIC MISTRAL TÈCNIC EULÀLIA
26/02/2017 10:00Poliesportiu Sant Ildefons (Cornellà de Llobregat)
Subir
2ª DIVISIÓ SÈNIOR FEMENINA
2ª SÈNIOR FEMENI
2ª FASE
Grupo: PERMANÈNCIA
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
4
CVB BARÇA GRANA
ÀGORA CV VALLS D'ANDORRA
25/02/2017 17:45INEF Barcelona (Barcelona)
4
CV JOVES CALDES
CV BARBERÀ 'A'
25/02/2017 20:00Pavelló Esportiu Caldes Malavella (Caldes de Malavella)
4
CV GAVÀ 'B'
VOLEIBOL SANT JUST GROC
26/02/2017 09:00Pavelló Municipal Can Tintorer (Gava)
4
CV AVAP GIRONA
VÒLEI 6 MANRESA
26/02/2017 12:00Pavelló Santa Eugènia 2-Montfalgars (Girona)
Subir
3ª DIVISIÓ SÈNIOR FEMENINA
3ª SÈNIOR FEMENI
2ª FASE
Grupo: ASCENS A
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
4
TORRE DE CLARAMUNT VÒLEI CLUB 'A'
CV FIGUERES
25/02/2017 17:00Pavelló Municipal de Vinçó (Torre de Claramunt)
4
VÒLEI SANT ESTEVE
CV SANTA COLOMA
26/02/2017 10:00Pavelló Esportiu Municipal Sant Esteve Sesrorives (Sant Esteve Sesrovires)
4
CV VALL D‘HEBRON 'B'
AEE INSTITUT MONTSERRAT BLAU
26/02/2017 16:00Pavelló Olímpics Vall Hebron (Barcelona)
Subir
3ª DIVISIÓ SÈNIOR FEMENINA
3ª SÈNIOR FEMENI
2ª FASE
Grupo: ASCENS B
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
4
C.V. AA LLARS MUNDET ‘B‘
CV SANT PERE PESCADOR
25/02/2017 17:45Pavelló Carmel (Barcelona)
4
ASFE SANT FRUITÓS
ALAIN AFFLELOU IGUALADA VÒLEI CLUB
25/02/2017 20:15Pavelló Municipal Sant Fruitós (Sant Fruitós de Bages)
4
CV SANT PERE I SANT PAU
PANTERES GROGUES VÒLEI FEMENÍ
26/02/2017 10:00
4
CH BORDILS ‘B‘
ALPICAT VOLEI ASSOCIACIÓ
26/02/2017 12:00Pavelló Blanc i Verd (Bordils)
Subir
3ª DIVISIÓ SÈNIOR FEMENINA
3ª SÈNIOR FEMENI
2ª FASE
Grupo: PERMANÈNCIA C
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
4
CEV L‘HOSPITALET 'B'
CV TERRASSA
26/02/2017 10:00Poliesportiu Les Planes (L´ Hospitalet de Llobregat)
4
CV AVAP GIRONA 'B'
CV MONJOS B
26/02/2017 10:00Pavelló Santa Eugènia 2-Montfalgars (Girona)
11
CV TIANA
CV L‘AMETLLA DEL VALLÈS
26/02/2017 13:00Poliesportiu Municipal de Tiana (Tiana)
Subir
3ª DIVISIÓ SÈNIOR FEMENINA
3ª SÈNIOR FEMENI
2ª FASE
Grupo: PERMANÈNCIA D
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
4
CV BARBERÀ 'B'
ESCOLA ORLANDAI
25/02/2017 16:00Pavelló Municipal Elisa Badía (Barberà del Vallès)
4
AEE JAUME CALLÍS
VÒLEI SANT CELONI
25/02/2017 16:00AEE Jaume Callís (Vic)
4
AEE INSTITUT MONTSERRAT TARONJA
CV SANT QUIRZE
25/02/2017 16:30Poliesportiu de la Creueta del Coll (Barcelona)
4
CV MATARÓ 'B'
CV ROQUETES
25/02/2017 17:00Poliesportiu Carrer Euskadi (Mataró)
Subir
4ª DIVISIÓ SÈNIOR FEMENINA
4ª SÈNIOR FEMENI
2ª FASE
Grupo: ASCENS A
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
4
CE HORTONS
CN SABADELL 'B'
25/02/2017 16:00Poliesportiu Municipal Sant Llorenç d´Hortons (Sant Llorenç d´Hortons)
4
CV ESPLUGUES 'B'
CLUB VÒLEI LA PALMA
26/02/2017 09:00CEM Les Moreres (Esplugues de Llobregat)
4
CV SANT BOI B
RMSI SPORTS
26/02/2017 10:00Poliesportiu La Parellada (Sant Boi de Llobregat)
Subir
4ª DIVISIÓ SÈNIOR FEMENINA
4ª SÈNIOR FEMENI
2ª FASE
Grupo: ASCENS B
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
4
MARTI SERRALLERIA BALÀFIA VÒLEI LLEIDA
ESCOLA PIA CALELLA
25/02/2017 18:00Pavelló Juanjo Garra Lleida (Lleida)
4
FS CASTELLAR
AE SANDOR ‘B‘
25/02/2017 20:30Pavelló Puigverd (Castellar del Vallès)
4
VÒLEI ELS ARCS JUVENIL
CV BEGUES
26/02/2017 11:00Pavelló els Arcs (Barcelona)
4
VÒLEI SANT MARTÍ
ZONA ESPORTIVA AVINYÓ
26/02/2017 18:00Poliesportiu Municipal Sant Martí Sarroca (Sant Martí Sarroca)
Subir
4ª DIVISIÓ SÈNIOR FEMENINA
4ª SÈNIOR FEMENI
2ª FASE
Grupo: CLASSIFICACIÓ C
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
4
CV VILAFRANCA BLANC
VÒLEI ELS ARCS
25/02/2017 16:00Pavelló Nou (Vilafranca del Penedès)
4
AEE INSTITUT MONTSERRAT 'C'
CV TERRASSA
25/02/2017 16:30Poliesportiu de la Creueta del Coll (Barcelona)
4
CV COMETA BELLVEI
CV CUBELLES
25/02/2017 17:00Pabellon Deportivo Bellvei (Bellveí del Penedès)
4
Descansa
CEVOL TORREDEMBARRA
26/02/2017
Subir
4ª DIVISIÓ SÈNIOR FEMENINA
4ª SÈNIOR FEMENI
2ª FASE
Grupo: CLASSIFICACIÓ D
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
4
DSB COLEGIO ALEMAN DE BARCELONA
ALAIN AFFLELOU IGUALADA VÓLEI CLUB 'B'
25/02/2017 16:00DSB Colegio Alemán BCN (Esplugues de Llobregat)
4
AEE INSTITUT JAUME BALMES
ALAIN AFFLELOU IGUALADA VÓLEI CLUB 'C'
25/02/2017 18:30Poliesportiu de la Creueta del Coll (Barcelona)
4
Descansa
CLUB VÒLEI BLANES
26/02/2017
4
CV CARDEDEU
VIKINGS VOLEI PRAT
26/02/2017 10:30Pavello Municipal Esports de Cardedeu (Cardedeu)
Subir
1ª DIVISIÓ JUVENIL FEMENINA
1ª JUVENIL FEMENI
2ª FASE
Grupo: CAMPIONAT
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
6
CV VALL D‘HEBRON
CV ESPLUGUES
22/02/2017 21:00Pavelló Olímpics Vall Hebron (Barcelona) 3 - 1 ** 18-25/25-19/25-20/26-24
5
CVB BARÇA
VOLEIBOL SANT JUST
25/02/2017 11:45INEF Barcelona (Barcelona)
5
CV ESPLUGUES
DSV CV SANT CUGAT
26/02/2017 12:30CEM Les Moreres (Esplugues de Llobregat)
5
CV VALL D‘HEBRON
AEC VALLBONA GRANOLLERS
26/02/2017 16:00Pavelló Olímpics Vall Hebron (Barcelona)
Subir
1ª DIVISIÓ JUVENIL FEMENINA
1ª JUVENIL FEMENI
2ª FASE
Grupo: PERMANÈNCIA
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
5
CN SABADELL 'A'
CV SANT BOI A
25/02/2017 12:00Les Naus (Sabadell)
5
CLUB VOLEI OLOT
CECELL LLEIDA
25/02/2017 12:15Pavelló Municipal Pla de Llacs (Olot)
5
MULTISERVICIOS URY VÒLEI RUBÍ
CV PREMIÀ DE DALT
25/02/2017 16:00Pavelló Municipal de Can Rosés (Rubí)
5
CV VILADECANS UNILEVER
CH BORDILS BLANC
25/02/2017 19:30Pavelló Montserratina (Viladecans)
5
VÒLEI SANT ESTEVE
VÒLEI VILASSAR
26/02/2017 10:45Pavelló Esportiu Municipal Sant Esteve Sesrorives (Sant Esteve Sesrovires)
Subir
1ª DIVISIÓ CADET FEMENINA
1ª CADET FEMENI
2ª FASE
Grupo: CAMPIONAT
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
5
CVB BARÇA
VOLEIBOL SANT JUST
25/02/2017 10:00INEF Barcelona (Barcelona)
5
CV ESPLUGUES
DSV CV SANT CUGAT
26/02/2017 10:45CEM Les Moreres (Esplugues de Llobregat)
5
CV VALL D‘HEBRON
AEC VALLBONA GRANOLLERS
26/02/2017 17:45Pavelló Olímpics Vall Hebron (Barcelona)
Subir
1ª DIVISIÓ CADET FEMENINA
1ª CADET FEMENI
2ª FASE
Grupo: PERMANÈNCIA
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
5
CN SABADELL 'A'
CV SANT BOI A
25/02/2017 10:15Les Naus (Sabadell)
5
CLUB VOLEI OLOT
CECELL LLEIDA
25/02/2017 10:30Pavelló Municipal Pla de Llacs (Olot)
5
VÒLEI RUBÍ
CV PREMIÀ DE DALT
25/02/2017 17:45Pavelló Municipal de Can Rosés (Rubí)
5
CV VILADECANS UNILEVER
CH BORDILS BLANC
25/02/2017 17:45Pavelló Montserratina (Viladecans)
5
VÒLEI SANT ESTEVE
VÒLEI VILASSAR
26/02/2017 09:00Pavelló Esportiu Municipal Sant Esteve Sesrorives (Sant Esteve Sesrovires)
Subir
1ª DIVISIÓ JUVENIL MASCULINA
1ª JUVENIL MASCULÍ
2ª FASE
Grupo: CAMPIONAT A
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
3
EXCLUSIVAS SARABIA BALÀFIA VÒLEI LLEIDA
CV SANT MARTI
25/02/2017 18:00Pavelló Juanjo Garra Lleida (Lleida)
3
FC BARCELONA
CV ARENYS
26/02/2017 10:00
Subir
1ª DIVISIÓ JUVENIL MASCULINA
1ª JUVENIL MASCULÍ
2ª FASE
Grupo: CAMPIONAT B
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
3
INSTITUT ANNA GIRONELLA MUNDET
CEV L'HOSPITALET
25/02/2017 11:45Pavelló Carmel (Barcelona)
3
CV SANT PERE I SANT PAU
CV MATARÓ
25/02/2017 19:30
Subir
1ª DIVISIÓ JUVENIL MASCULINA
1ª JUVENIL MASCULÍ
2ª FASE
Grupo: CLASSIFICACIÓ
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
3
IGUALADA VÒLEI CLUB
UE LA SALLE GIRONA
25/02/2017 16:00Complex Esportiu Les Comes (Igualada)
3
INSTITUT A. GIRONELLA MUNDET 'B'
VIKINGS VOLEI PRAT
25/02/2017 16:00Pavelló Carmel (Barcelona)
3
CV CARDEDEU
A.E. SANDOR
25/02/2017 17:45Pavello Municipal Esports de Cardedeu (Cardedeu)
3
CLUB VÒLEI LA PALMA
CV TERRASSA
25/02/2017 17:00Poliesportiu Municipal La Palma de Cervelló (La Palma de Cervelló)
Subir
2ª DIVISIÓ JUVENIL FEMENINA
2ª JUVENIL FEMENI
2ª FASE
Grupo: ASCENS A
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
4
AEC VALLBONA GRANOLLERS E
CV MATARÓ
25/02/2017 10:45Pavelló Municipal dCan Bassa Granollers (Granollers)
4
CV BARBERÀ
CV VALL D‘HEBRON GROC
25/02/2017 11:15Pavelló Municipal Elisa Badía (Barberà del Vallès)
4
CV SANT PERE I SANT PAU
CVB BARÇA GRANA
25/02/2017 11:45
4
CV JOVES CALDES
CVB BARÇA BLAU
25/02/2017 17:45Pavelló Esportiu Caldes Malavella (Caldes de Malavella)
Subir
2ª DIVISIÓ JUVENIL FEMENINA
2ª JUVENIL FEMENI
2ª FASE
Grupo: ASCENS B
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
4
CV VILAFRANCA VERD
CV ARENYS
25/02/2017 10:00Pavelló Nou (Vilafranca del Penedès)
4
CV ESPLUGUES ‘B‘
CECELL LLEIDA ‘B‘
25/02/2017 11:45CEM Les Moreres (Esplugues de Llobregat)
4
AEE INSTITUT MONTSERRAT 'A'
DSV SANT CUGAT VERMELL
25/02/2017 13:30Poliesportiu de la Creueta del Coll (Barcelona)
4
DSV SANT CUGAT NEGRE
CV SALOU
25/02/2017 16:00Pavelló de Voleibol Valldoreix (Sant Cugat del Vallès)
Subir
2ª DIVISIÓ JUVENIL FEMENINA
2ª JUVENIL FEMENI
2ª FASE
Grupo: PERMANÈNCIA C
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
4
CV SANT MARTI
CV GAVÀ
26/02/2017 11:00Poliesportiu Bac de Roda (Barcelona)
4
VOLEI SANT MARTÍ
CV PREMIÀ DE DALT 'B'
26/02/2017 12:00Poliesportiu Municipal Sant Martí Sarroca (Sant Martí Sarroca)
4
CE CLAVER
AE MOLINS VERMELL
26/02/2017 12:45Pavelló Juanjo Garra Lleida (Lleida)
4
CV MARTORELL
VÒLEI VILASSAR 'B'
26/02/2017 13:00Ins. Esportives Municipals Martorell (Martorell)
Subir
2ª DIVISIÓ JUVENIL FEMENINA
2ª JUVENIL FEMENI
2ª FASE
Grupo: PERMANÈNCIA D
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
4
VÒLEI SANT FRUITÓS
CEV L‘HOSPITALET
25/02/2017 10:15Pavelló Municipal Sant Fruitós (Sant Fruitós de Bages)
4
AEE ESCOLA PIA GRANOLLERS
CV VILADECANS 'B' UNILEVER
25/02/2017 17:45Pavelló Municipal El Parquet (Granollers)
4
CV MONJOS
C.E. EDUVÒLEI AMETLLA
25/02/2017 10:00Pav. Municipal Santa Margarida i els Monjos (Santa Margarida i Els Monjos)
4
AEE DOLORS MALLAFRÉ
VÒLEI SANT CELONI
26/02/2017 11:45Pavelló La Collada (Vilanova i la Geltrú, Barcelona)
Subir
2ª DIVISIÓ CADET FEMENINA
2ª CADET FEMENI
2ª FASE
Grupo: ASCENS A
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
4
AEC VALLBONA GRANOLLERS E
CV MATARÓ
25/02/2017 09:00Pavelló Municipal dCan Bassa Granollers (Granollers)
4
CV SANT PERE I SANT PAU
CVB BARÇA GRANA
25/02/2017 10:00
4
CV BARBERÀ
CV VALL D‘HEBRON GROC
25/02/2017 13:00Pavelló Municipal Elisa Badía (Barberà del Vallès)
4
CV JOVES CALDES
CVB BARÇA BLAU
25/02/2017 16:00Pavelló Esportiu Caldes Malavella (Caldes de Malavella)
Subir
2ª DIVISIÓ CADET FEMENINA
2ª CADET FEMENI
2ª FASE
Grupo: ASCENS B
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
4
CV ESPLUGUES ‘B‘
CECELL LLEIDA ‘B‘
25/02/2017 10:00CEM Les Moreres (Esplugues de Llobregat)
4
AEE INSTITUT MONTSERRAT 'A'
DSV SANT CUGAT VERMELL
25/02/2017 11:30Poliesportiu de la Creueta del Coll (Barcelona)
4
CV VILAFRANCA VERD
CV ARENYS
25/02/2017 11:45Pavelló Nou (Vilafranca del Penedès)
4
DSV SANT CUGAT NEGRE
CV SALOU
25/02/2017 17:45Pavelló de Voleibol Valldoreix (Sant Cugat del Vallès)
Subir
2ª DIVISIÓ CADET FEMENINA
2ª CADET FEMENI
2ª FASE
Grupo: PERMANÈNCIA C
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
4
CV SANT MARTI
CV GAVÀ
26/02/2017 09:15Poliesportiu Bac de Roda (Barcelona)
4
VÒLEI SANT MARTÍ
CV PREMIÀ DE DALT 'B'
26/02/2017 10:00Poliesportiu Municipal Sant Martí Sarroca (Sant Martí Sarroca)
4
CV MARTORELL
VÒLEI VILASSAR 'B'
26/02/2017 11:00Ins. Esportives Municipals Martorell (Martorell)
4
CE CLAVER
AE MOLINS VERMELL
26/02/2017 11:00Pavelló Juanjo Garra Lleida (Lleida)
Subir
2ª DIVISIÓ CADET FEMENINA
2ª CADET FEMENI
2ª FASE
Grupo: PERMANÈNCIA D
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
4
VÒLEI SANT FRUITÓS
CEV L‘HOSPITALET
25/02/2017 12:00Pavelló Municipal Sant Fruitós (Sant Fruitós de Bages)
4
AEE ESCOLA PIA GRANOLLERS
CV VILADECANS 'B' UNILEVER
25/02/2017 16:00Pavelló Municipal El Parquet (Granollers)
4
CV MONJOS
C.E. EDUVÒLEI AMETLLA
25/02/2017 11:45Pav. Municipal Santa Margarida i els Monjos (Santa Margarida i Els Monjos)
4
AEE DOLORS MALLAFRÉ
VÒLEI SANT CELONI
26/02/2017 10:00Pavelló La Collada (Vilanova i la Geltrú, Barcelona)
Subir
3ª DIVISIÓ JUVENIL FEMENINA
JUVENIL 3ª FEMENÍ
2ª FASE
Grupo: CLASSIFICACIÓ C
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
4
CV GAVÀ
CV SANT QUIRZE
25/02/2017 10:45Pavelló Municipal Can Tintorer (Gava)
4
AEE INSTITUT MONTSERRAT 'B'
AEE INSTITUT JAUME BALMES
25/02/2017 11:30Poliesportiu de la Creueta del Coll (Barcelona)
4
CVB BARÇA PRO
CV VILAFRANCA NEGRE
25/02/2017 12:30INEF Barcelona (Barcelona)
Subir
3ª DIVISIÓ JUVENIL FEMENINA
JUVENIL 3ª FEMENÍ
2ª FASE
Grupo: CLASSIFICACIÓ D
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
4
VÒLEI 6 MANRESA
CV BARBERÀ 'B'
25/02/2017 11:45Pavelló Ateneu Les Bases (Manresa)
4
CVALELLA
CV FIGUERES
25/02/2017 11:45Poliesportiu Municipal Abelardo Vera (Alella)
4
UE LA SALLE GIRONA
INSTITUT ANNA GIRONELLA MUNDET
25/02/2017 12:00Pavelló Municipal Pont Major (Girona)
4
VÒLEI RUBÍ 'B'
CN SABADELL BLAU
25/02/2017 19:30Pavelló Municipal de Can Rosés (Rubí)
Subir
3ª DIVISIÓ JUVENIL FEMENINA
JUVENIL 3ª FEMENÍ
2ª FASE
Grupo: CONSOLACIÓ E
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
4
VOLEI VILASSAR 'C'
AE MOLINS NEGRE
25/02/2017 10:45Pavelló Municipal Paco Martín (Vilassar de Mar)
4
Descansa
CEV L´HOSPITALET 'B'
26/02/2017
Subir
3ª DIVISIÓ JUVENIL FEMENINA
JUVENIL 3ª FEMENÍ
2ª FASE
Grupo: PROMOCIÓ A
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
4
CV CUBELLES
FS CASTELLAR
25/02/2017 17:45Poliesportiu Municipal Cubelles (Cubelles)
4
DSV CV SANT CUGAT 'D'
VOLEIBOL SANT JUST
25/02/2017 17:45Pavelló de Voleibol Valldoreix (Sant Cugat del Vallès)
4
SIC24 BALÀFIA VÒLEI LLEIDA
CV SANT BOI 'B'
25/02/2017 16:00Pavelló Juanjo Garra Lleida (Lleida)
4
A.E. SANDOR
SAFA GAVÀ
26/02/2017 10:45Poliesportiu Sant Ildefons (Cornellà de Llobregat)
Subir
3ª DIVISIÓ JUVENIL FEMENINA
JUVENIL 3ª FEMENÍ
2ª FASE
Grupo: PROMOCIÓ B
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
4
AEE JAUME CALLÍS
FUNDACIÓ AMPA LESTONNAC
25/02/2017 10:00AEE Jaume Callís (Vic)
4
CV MATARÓ ‘B‘
CV L‘AMETLLA DEL VALLÈS
25/02/2017 12:30Poliesportiu Carrer Euskadi (Mataró)
4
FREDERIC MISTRAL TÈCNIC EULÀLIA J
CV LLORET
26/02/2017 12:00Col.legi Sagrat Cor Sarrià (Barcelona)
4
CV AVAP GIRONA
CV VALL D'HEBRÓN VERMELL
26/02/2017 12:00Pavelló Santa Eugènia 2-Montfalgars (Girona)
Subir
3ª DIVISIÓ CADET FEMENINA
CADET 3ª FEMENI
2ª FASE
Grupo: CLASSIFICACIÓ C
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
4
CV GAVÀ
CV SANT QUIRZE
25/02/2017 09:00Pavelló Municipal Can Tintorer (Gava)
4
AEE INSTITUT MONTSERRAT 'B'
AEE INSTITUT JAUME BALMES
25/02/2017 09:30Poliesportiu de la Creueta del Coll (Barcelona)
4
CVB BARÇA PRO
CV VILAFRANCA NEGRE
25/02/2017 10:45INEF Barcelona (Barcelona)
Subir
3ª DIVISIÓ CADET FEMENINA
CADET 3ª FEMENI
2ª FASE
Grupo: CLASSIFICACIÓ D
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
4
VÒLEI 6 MANRESA
CV BARBERÀ 'B'
25/02/2017 10:00Pavelló Ateneu Les Bases (Manresa)
4
CV ALELLA
CV FIGUERES
25/02/2017 10:00Poliesportiu Municipal Abelardo Vera (Alella)
4
UE LA SALLE GIRONA
INSTITUT ANNA GIRONELLA MUNDET
25/02/2017 10:15Pavelló Municipal Pont Major (Girona)
4
VÒLEI RUBÍ 'B'
CN SABADELL BLAU
25/02/2017 17:45Pavelló Municipal de Can Rosés (Rubí)
Subir
3ª DIVISIÓ CADET FEMENINA
CADET 3ª FEMENI
2ª FASE
Grupo: CONSOLACIÓ E
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
4
VOLEI VILASSAR 'C'
AE MOLINS NEGRE
25/02/2017 09:00Pavelló Municipal Paco Martín (Vilassar de Mar)
4
Descansa
CEV L'HOSPITALET 'B'
26/02/2017
Subir
3ª DIVISIÓ CADET FEMENINA
CADET 3ª FEMENI
2ª FASE
Grupo: PROMOCIÓ A
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
4
DSV CV SANT CUGAT 'D'
VOLEIBOL SANT JUST
25/02/2017 16:00Pavelló de Voleibol Valldoreix (Sant Cugat del Vallès)
4
CV CUBELLES
FS CASTELLAR
25/02/2017 16:00Poliesportiu Municipal Cubelles (Cubelles)
4
LONDON CAFE BALÀFIA VÒLEI LLEIDA
CV SANT BOI 'B'
25/02/2017 18:00Pavelló Juanjo Garra Lleida (Lleida)
4
A.E. SANDOR
SAFA GAVÀ
26/02/2017 09:00Poliesportiu Sant Ildefons (Cornellà de Llobregat)
Subir
3ª DIVISIÓ CADET FEMENINA
CADET 3ª FEMENI
2ª FASE
Grupo: PROMOCIÓ B
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
4
CV MATARÓ ‘B‘
CV L‘AMETLLA DEL VALLÈS
25/02/2017 10:45Poliesportiu Carrer Euskadi (Mataró)
4
AEE JAUME CALLÍS
FUNDACIÓ AMPA LESTONNAC
25/02/2017 12:00AEE Jaume Callís (Vic)
4
FREDERIC MISTRAL TÈCNIC EULÀLIA C
CV LLORET
26/02/2017 10:00Col.legi Sagrat Cor Sarrià (Barcelona)
4
CV AVAP GIRONA
CV VALL D'HEBRÓN BLANC
26/02/2017 10:00Pavelló Santa Eugènia 2-Montfalgars (Girona)
Subir
LLIGA PREFERENT JUVENIL FEMENÍ
LLIGA PREFERENT JUVENIL FEMENI
2ª FASE
Grupo: GRUP CLASSIFICACIÓ
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
4
FS CASTELLAR
AEE DOLORS MALLAFRÉ 'B'
25/02/2017 10:45Pavelló Puigverd (Castellar del Vallès)
4
CV ARENYS
AEE INTERMUNICIPAL DEL PENEDÈS
25/02/2017 11:45Pavelló Font de les Creus (Arenys de Mar)
4
CV CARDEDEU
CV SANT PERE I SANT PAU
25/02/2017 19:30Pavello Municipal Esports de Cardedeu (Cardedeu)
4
Descansa
CLUB VÒLEI SANTPEDOR
26/02/2017
Subir
LLIGA PREFERENT JUVENIL FEMENÍ
LLIGA PREFERENT JUVENIL FEMENI
2ª FASE
Grupo: GRUP CONSOLACIÓ
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
1
CV SANT ADRIÀ
CV GIRONELLA
25/02/2017 10:00CEM Besos (Sant Adrià de Besòs)
Subir
LLIGA PREFERENT JUVENIL FEMENÍ
LLIGA PREFERENT JUVENIL FEMENI
2ª FASE
Grupo: GRUP PROMOCIÓ
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
4
VIKINGS VOLEI PRAT
VOLEI CANET
23/02/2017 20:30Pavelló Julio Méndez (El Prat de Llobregat) 0 - 3 ** 21-25/23-25/18-25
4
CV SANT PERE PESCADOR
ELISABETH JF BLANC
25/02/2017 11:00Pavelló Poliesportiu Sant Pere Pescador (Sant Pere Pescador)
4
VOLEIBOL SANT JUST BLAU
ÀGORA CV VALLS D'ANDORRA
25/02/2017 12:00Complex Esportiu La Bonaigua (Sant Just Desvern)
4
VÒLEI SANT FRUITÓS 'B'
Descansa
26/02/2017
Subir
LLIGA PREFERENT CADET FEMENINA
LLIGA PREFERENT CADET FEMENIN
LLIGA REGULAR
Grupo: ÙNIC
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
17
CECELL LLEIDA
AEE JAUME CALLÍS 'B'
25/02/2017 11:00Pavelló Joan Oró (Lleida)
17
CH BORDILS VERD
VOLEI 6 MANRESA B
25/02/2017 12:00Pavelló Blanc i Verd (Bordils)
17
AEE INSTITUT MONTSERRAT
CV SANT QUIRZE
25/02/2017 13:30Poliesportiu de la Creueta del Coll (Barcelona)
17
CE EDUVOLEI BIGUES
VÒLEI SANT ESTEVE
25/02/2017 19:00Pavelló El Turó (L´ Ametlla del Vallès)
17
MONTAGUT A.C.
CV ROQUETES
26/02/2017 12:00Pavelló Nou (Vilafranca del Penedès)
17
CV VALL D'HEBRÓN BLANC
CE HORTONS
26/02/2017 17:45Pavelló Olímpics Vall Hebron (Barcelona)
Subir
1ª DIVISIÓ CADET MASCULINA
1ª CADET MASCULÍ
2ª FASE
Grupo: CAMPIONAT A
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
3
ADIVIT BALÀFIA VÒLEI LLEIDA
CV SANT MARTI
25/02/2017 16:00Pavelló Juanjo Garra Lleida (Lleida)
3
FC BARCELONA
AEC VALLBONA GRANOLLERS
26/02/2017 10:00
Subir
1ª DIVISIÓ CADET MASCULINA
1ª CADET MASCULÍ
2ª FASE
Grupo: CAMPIONAT B
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
3
INSTITUT ANNA GIRONELLA MUNDET
CV ROQUETES
25/02/2017 10:00Pavelló Carmel (Barcelona)
3
CV SANT PERE I SANT PAU
CV MATARÓ
25/02/2017 17:45
Subir
1ª DIVISIÓ CADET MASCULINA
1ª CADET MASCULÍ
2ª FASE
Grupo: CLASSIFICACIÓ
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
12
CV MONJOS PANSALUD
CV ANDORRA (AND)
21/02/2017 16:30Pav. Municipal Santa Margarida i els Monjos (Santa Margarida i Els Monjos) 1 - 3 ** 23-25/22-25/25-17/17-25
3
CV MONJOS PANSALUD
ESCOLA ORLANDAI
25/02/2017 13:30Pav. Municipal Santa Margarida i els Monjos (Santa Margarida i Els Monjos)
3
IGUALADA VÒLEI CLUB
CV BARBERÀ
25/02/2017 20:00Complex Esportiu Les Comes (Igualada)
3
CV ANDORRA (AND)
Descansa
26/02/2017
Subir
1ª DIVISIÓ INFANTIL MASCULINA
1ª INFANTIL MASCULÍ
2ª FASE
Grupo: GRUP CAMPIONAT
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
5
AE CARLES VALLBONA GRANOLLERS
CV ESTRUCTURES OLOT
25/02/2017 10:45Pavelló Municipal dCan Bassa Granollers (Granollers)
5
CV VALL D‘HEBRON
CN SABADELL
26/02/2017 10:00Pavelló Olímpics Vall Hebron (Barcelona)
5
FC BARCELONA
CV SANT MARTI
26/02/2017 12:45
Subir
1ª DIVISIÓ INFANTIL MASCULINA
1ª INFANTIL MASCULÍ
2ª FASE
Grupo: GRUP CLASSIFICACIÓ
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
5
FS CASTELLAR
UE LA SALLE GIRONA
25/02/2017 12:30Pavelló Puigverd (Castellar del Vallès)
5
Descansa
CV ARENYS
26/02/2017
5
CEV L'HOSPITALET
CE EDUVOLEI AMETLLA
26/02/2017 12:00Poliesportiu Les Planes (L´ Hospitalet de Llobregat)
Subir
1ª DIVISIÓ INFANTIL FEMENINA
1ª INFANTIL FEMENI
2ª FASE
Grupo: CAMPIONAT
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
5
CVB BARÇA
CV LLORET
24/02/2017 18:00INEF Barcelona (Barcelona)
5
CLUB VOLEI OLOT
DSV CV SANT CUGAT
25/02/2017 16:00Pavelló Municipal Pla de Llacs (Olot)
5
CV VALL D‘HEBRON
AEC VALLBONA GRANOLLERS
26/02/2017 16:00Pavelló Olímpics Vall Hebron (Barcelona)
Subir
1ª DIVISIÓ INFANTIL FEMENINA
1ª INFANTIL FEMENI
2ª FASE
Grupo: PERMANÈNCIA
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
5
CV SALOU
VÒLEI VILASSAR
25/02/2017 12:00PABELLON DE PONENT DE SALOU (Salou)
5
AE MOLINS
CV PREMIÀ DE DALT
26/02/2017 09:45Poliesportiu Municipal Molins de Rei (Molins de Rei)
5
VÒLEI SANT ESTEVE
CECELL LLEIDA
26/02/2017 11:00Pavelló Esportiu Municipal Sant Esteve Sesrorives (Sant Esteve Sesrovires)
5
CV SANT BOI
CH BORDILS BLANC
26/02/2017 11:45Poliesportiu La Parellada (Sant Boi de Llobregat)
5
CV ESPLUGUES
VOLEIBOL SANT JUST
26/02/2017 12:30CEM Les Moreres (Esplugues de Llobregat)
Subir
2ª DIVISIÓ INFANTIL FEMENINA
2ª INFANTIL FEMENI
2ª FASE
Grupo: BRONZE GRUP A
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
8
CV OLOT 'B'
AEE JAUME CALLÍS
23/02/2017 19:00Pavelló Municipal Pla de Llacs (Olot) 0 - 3 ** 24-26/20-25/7-25
8
CV AVAP GIRONA
AEC VALLBONA GRANOLLERS C
25/02/2017 12:00Pavelló Municipal Pont Major (Girona)
8
VÒLEI SANT FRUITÓS
C.E. EDUVÒLEI AMETLLA
25/02/2017 12:00Pavelló Municipal Sant Fruitós (Sant Fruitós de Bages)
8
CV LLORET 'B'
CV SANT QUIRZE
25/02/2017 12:30Pavelló Municipal El Molí (Lloret de Mar)
8
Descansa
CV ARENYS BLANC
26/02/2017
Subir
2ª DIVISIÓ INFANTIL FEMENINA
2ª INFANTIL FEMENI
2ª FASE
Grupo: BRONZE GRUP B
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
8
VOLEIBOL SANT JUST GROC
AE MOLINS NEGRE
25/02/2017 10:00Complex Esportiu La Bonaigua (Sant Just Desvern)
8
CV BARBERÀ
CV ESPLUGUES LES MORERES
25/02/2017 11:15Pavelló Municipal Elisa Badía (Barberà del Vallès)
8
CLUB NATACION SABADELL 'C'
CV SANT QUIRZE
25/02/2017 13:45Les Naus (Sabadell)
8
CVB BARÇA ESCOLA DE VÒLEI
CV VILADECANS UNILEVER
25/02/2017 14:15INEF Barcelona (Barcelona)
8
Descansa
CV TORELLÓ A
26/02/2017
8
CV VALL D'HEBRÓN VERMELL
VÒLEI RUBÍ ‘B‘
26/02/2017 11:45Pavelló Olímpics Vall Hebron (Barcelona)
Subir
2ª DIVISIÓ INFANTIL FEMENINA
2ª INFANTIL FEMENI
2ª FASE
Grupo: BRONZE GRUP C
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
8
CV CUBELLES
CV BEGUES VERD
25/02/2017 09:00Poliesportiu Municipal Cubelles (Cubelles)
8
CV GAVÀ BLANC
CEVOL TORREDEMBARRA
25/02/2017 09:00Pavelló Municipal Can Tintorer (Gava)
8
CLUB VOLEI SANT MARTI
CN SABADELL 'B'
25/02/2017 09:00Poliesportiu Municipal Sant Martí Sarroca (Sant Martí Sarroca)
8
CV ROQUETES
CEV L'HOSPITALET 'B'
25/02/2017 11:00Pavelló Poliesportiu Roquetes (Roquetes)
8
CV SALOU
CE ESCOLA SANT GERVASI
25/02/2017 12:00PABELLON DE PONENT DE SALOU (Salou)
Subir
2ª DIVISIÓ INFANTIL FEMENINA
2ª INFANTIL FEMENI
2ª FASE
Grupo: CAMPIONAT GRUP A
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
8
CV ARENYS VERD
DSV CV SANT CUGAT NEGRE
25/02/2017 10:00Pavelló Font de les Creus (Arenys de Mar)
8
DSV CV SANT CUGAT A
CV MATARÓ
25/02/2017 13:00Pavelló de Voleibol Valldoreix (Sant Cugat del Vallès)
8
AEE ESCOLA PIA GRANOLLERS BLANC
AEC VALLBONA GRANOLLERS D
25/02/2017 13:30Pavelló Municipal El Parquet (Granollers)
8
CEV L‘HOSPITALET 'A'
DSV CV SANT CUGAT U
26/02/2017 10:00Polideportivo el Gornal (L´ Hospitalet de Llobregat)
8
CV VALL D‘HEBRON GROC
CV GAVÀ VERMELL
26/02/2017 10:00Pavelló Olímpics Vall Hebron (Barcelona)
Subir
2ª DIVISIÓ INFANTIL FEMENINA
2ª INFANTIL FEMENI
2ª FASE
Grupo: CAMPIONAT GRUP B
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
8
AEE INSTITUT MONTSERRAT
CN SABADELL 'A'
25/02/2017 09:30Poliesportiu de la Creueta del Coll (Barcelona)
8
AEE ESCOLA PIA GRANOLLERS BLAU
CECELL LLEIDA 'B'
25/02/2017 11:45Pavelló Municipal El Parquet (Granollers)
8
CVB BARÇA PREFERENT
CV MONJOS PANSALUD
25/02/2017 13:30INEF Barcelona (Barcelona)
8
CV MARTORELL
DSV CV SANT CUGAT G
26/02/2017 09:00Ins. Esportives Municipals Martorell (Martorell)
Subir
2ª DIVISIÓ INFANTIL FEMENINA
2ª INFANTIL FEMENI
2ª FASE
Grupo: PLATA GRUP A
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
8
VÒLEI VILASSAR 'B'
CV JOVES CALDES
25/02/2017 12:30Pavelló Municipal Paco Martín (Vilassar de Mar)
8
CVB BARÇA PRO
AEC VALLBONA GRANOLLERS B
25/02/2017 16:00INEF Barcelona (Barcelona)
8
DSV CV SANT CUGAT VERMELL
A.E. SANDOR
25/02/2017 18:00Pavelló de Voleibol Valldoreix (Sant Cugat del Vallès)
8
CV TIANA
VÒLEI SANT CELONI
25/02/2017 16:00Poliesportiu Municipal de Tiana (Tiana)
8
CV ESPLUGUES CENTRE
CV PREMIÀ DE DALT INFANTIL MC
26/02/2017 09:00CEM Les Moreres (Esplugues de Llobregat)
Subir
2ª DIVISIÓ INFANTIL FEMENINA
2ª INFANTIL FEMENI
2ª FASE
Grupo: PLATA GRUP B
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
8
CVB BARÇA BLAU
CV ESPLUGUES LA PLANA
25/02/2017 09:00INEF Barcelona (Barcelona)
8
CV VILAFRANCA VERD
CV BEGUES GROC
25/02/2017 13:30Pavelló Nou (Vilafranca del Penedès)
8
VOLEI RUBÍ 'A'
DSV CV SANT CUGAT C
25/02/2017 16:00Pavelló Municipal de Can Rosés (Rubí)
8
ELISABETH IF2
CVB BARÇA GRANA
25/02/2017 16:00Escola Elisabeth (Salou)
8
CE CLAVER 'B'
CLUB VÒLEI LA PALMA
26/02/2017 11:00Pavelló Juanjo Garra Lleida (Lleida)
Subir
LLIGA ALEVÍ
ALEVÍ
2ª FASE
Grupo: Grup A Jornada 4
Liga Flexible
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
1
AEE ESCOLA PIA GRANOLLERS VERD
CN SABADELL MASCULÍ
26/02/2017 10:00Pavelló Municipal El Parquet (Granollers)
1
CVB BARÇA
CV ESPLUGUES A
26/02/2017 11:45Les Naus (Sabadell)
1
AEE ESCOLA PIA GRANOLLERS VERD
CV GAVÀ
26/02/2017 12:30Pavelló Municipal El Parquet (Granollers)
1
CN SABADELL FEMENÍ
CVB BARÇA
26/02/2017 10:30Les Naus (Sabadell)
1
CN SABADELL MASCULÍ
CV GAVÀ
26/02/2017 11:15Pavelló Municipal El Parquet (Granollers)
1
CN SABADELL FEMENÍ
CV ESPLUGUES A
26/02/2017 13:00Les Naus (Sabadell)
Subir
LLIGA ALEVÍ
ALEVÍ
2ª FASE
Grupo: Grup B Jornada 4
Liga Flexible
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
1
AE CARLES VALLBONA GRANOLLERS C
CLUB VÒLEI LA PALMA
25/02/2017 09:00Pavelló Municipal dCan Bassa Granollers (Granollers)
1
CV CUBELLES
CE ESCOLA SANT GERVASI BLAU
25/02/2017 11:00Poliesportiu Municipal Cubelles (Cubelles)
1
CE ESCOLA SANT GERVASI BLAU
AE MOLINS VERMELL
25/02/2017 12:15Poliesportiu Municipal Cubelles (Cubelles)
1
AE CARLES VALLBONA GRANOLLERS C
EIC - SALOU
25/02/2017 12:30Pavelló Municipal dCan Bassa Granollers (Granollers)
1
CLUB VÒLEI LA PALMA
EIC - SALOU
25/02/2017 10:15Pavelló Municipal dCan Bassa Granollers (Granollers)
1
CV CUBELLES
AE MOLINS VERMELL
25/02/2017 13:30Poliesportiu Municipal Cubelles (Cubelles)
1
FC BARCELONA
CV SANT QUIRZE B
26/02/2017 09:00Parc Esportiu Llobregat (Cornellà de Llobregat)
1
CV SANT QUIRZE B
EIC SALOU - ALEVÍ FEMENÍ
26/02/2017 10:15Parc Esportiu Llobregat (Cornellà de Llobregat)
1
FC BARCELONA
EIC SALOU - ALEVÍ FEMENÍ
26/02/2017 11:30Parc Esportiu Llobregat (Cornellà de Llobregat)
Subir
LLIGA ALEVÍ
ALEVÍ
2ª FASE
Grupo: Grup C Jornada 4
Liga Flexible
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
1
CE EDUVOLEI AMETLLA
CV SANT BOI
25/02/2017 09:00Institut Eugeni Xammar (L´ Ametlla del Vallès)
1
CV ESPLUGUES B
CE ESCOLA SANT GERVASI TARONJA
25/02/2017 09:00CEM Les Moreres (Esplugues de Llobregat)
1
CE ESCOLA SANT GERVASI TARONJA
CV SANT PERE I SANT PAU
25/02/2017 10:15CEM Les Moreres (Esplugues de Llobregat)
1
CV ESPLUGUES B
CV SANT PERE I SANT PAU
25/02/2017 11:30CEM Les Moreres (Esplugues de Llobregat)
1
CE EDUVOLEI AMETLLA
CV ESPLUGUES C
25/02/2017 11:30Institut Eugeni Xammar (L´ Ametlla del Vallès)
1
CEV L'HOSPITALET
AEE ESCOLA PIA GRANOLLERS GROC
25/02/2017 16:00Poliesportiu Les Planes (L´ Hospitalet de Llobregat)
1
AEE ESCOLA PIA GRANOLLERS GROC
CV LLORET
25/02/2017 17:15Poliesportiu Les Planes (L´ Hospitalet de Llobregat)
1
CEV L'HOSPITALET
CV LLORET
25/02/2017 18:30Poliesportiu Les Planes (L´ Hospitalet de Llobregat)
1
CV SANT BOI
CV ESPLUGUES C
25/02/2017 10:15Institut Eugeni Xammar (L´ Ametlla del Vallès)
Subir
LLIGA VETERANS
Veterans
2ª FASE
Grupo: 1
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
4
Descansa
DSV CV SANT CUGAT
26/02/2017
Subir
LLIGA VETERANS
Veterans
2ª FASE
Grupo: 2
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
4
PAIP VÒLEI CLUB
JAUME CALLÍS
25/02/2017 18:30Poliesportiu de la Creueta del Coll (Barcelona)
4
MUNS
VOLEINOVA B
25/02/2017 18:30Centre Esportiu Santa Isabel (Barcelona)
4
Descansa
VIKINGS VOLEI PRAT BLANC
26/02/2017
Subir
LLIGA VETERANS
Veterans
2ª FASE
Grupo: 3
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
4
CV SANT QUIRZE
MÀSTER VILADECANS UNILEVER
25/02/2017 18:00Gimnàs Municipal Sant Quirze (Sant Quirze del Vallès)
4
Descansa
CV L‘AMETLLA DEL VALLÈS 'V'
26/02/2017
4
CV SANT BOI B
CEB BERGA
26/02/2017 11:45Poliesportiu La Parellada (Sant Boi de Llobregat)
Subir
SFV
Superlliga Femenina
LLIGA REGULAR
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
18
AVARCA DE MENORCA
DSV CV SANT CUGAT 'A'
25/02/2017
18
EXTREMADURA ARROYO
VP MADRID
25/02/2017
18
NATURHOUSE CIUDAD DE LOGROÑO
EQUIPO 1
25/02/2017
18
FIGARO HARIS
IBSA CV ACE GRAN CANARIA
25/02/2017
18
FEEL VOLLEY ALCOBENDAS
HARO RIOJA VOLEY
25/02/2017
18
CVB BARÇA
AGUERE TENERIFE
25/02/2017 19:00Complex Esportiu Hospitalet Nord (L´ Hospitalet de Llobregat)
Subir
SM-2
SUPERLLIGA 2 MASCULÍ
LLIGA REGULAR
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
18
CISNERO ALTER
TARRAGONA 2017 SPSP
25/02/2017
18
CV AA LLARS MUNDET
Descansa
25/02/2017
18
SANTO DOMINGO VB PETRER
VOLEIBOL ALMORADÍ
25/02/2017
18
VP MADRID
CVLEGANES.COM
25/02/2017
18
XÁTIVA VOLEIBOL
UBE L'ILLA GRAU
25/02/2017
Subir
1ª NACIONAL MASCULINA
PRIMERA NACIONAL MASCULINA
LLIGA REGULAR
Grupo: GRUP B
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
17
CV SON FERRER
AE SANDOR
25/02/2017
17
ÍTACA MANRESA
VIKINGS VOLEI PRAT
25/02/2017 16:00Pavelló Ateneu Les Bases (Manresa)
17
CV OLOT
CV BARBERA
25/02/2017 18:30Pavelló Municipal Pla de Llacs (Olot)
17
AE AULA
LANUIT BALÀFIA VÒLEI LLEIDA
25/02/2017 20:30Poliesportiu Aula (Barcelona)
17
FC BARCELONA B
CN SABADELL
26/02/2017 12:30Parc Esportiu Llobregat (Cornellà de Llobregat)
17
CV SANT MARTI
PODES I TALES CV MANACOR
26/02/2017 13:30Poliesportiu Bac de Roda (Barcelona)
Subir
1ª NACIONAL FEMENINA
PRIMERA NACIONAL FEMENINA
LLIGA REGULAR
Grupo: GRUP B
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
17
CECELL LLEIDA
CVB BARÇA 'B'
25/02/2017 16:00Pavelló Joan Oró (Lleida)
17
CV ESPLUGUES
DSV CV SANT CUGAT 'B'
26/02/2017 10:45CEM Les Moreres (Esplugues de Llobregat)
17
PHISIUP ZARAGOZA
CN SABADELL 'A'
26/02/2017 12:15
17
VÒLEI SANT ESTEVE
MES FUSTA VOLEI RUBÍ
26/02/2017 13:00Pavelló Esportiu Municipal Sant Esteve Sesrorives (Sant Esteve Sesrovires)
17
CV MONJOS PANSALUD VITALITY
CH BORDILS
26/02/2017 13:00Pav. Municipal Santa Margarida i els Monjos (Santa Margarida i Els Monjos)
Subir
AMISTOSOS
Torneo Media Jornada
LLIGA REGULAR
Grupo: Partits Universitaris UAO
Liga Flexible
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
6
Jornada 23 Febrer
Quart Final 1
23/02/2017 10:00Complex Esportiu Municipal Mar Bella (Barcelona)
6
Jornada 23 Febrer
Quart Final 2
23/02/2017 10:00Complex Esportiu Municipal Mar Bella (Barcelona)
6
Jornada 23 Febrer
Quart Final 3
23/02/2017 11:00Complex Esportiu Municipal Mar Bella (Barcelona)
6
Jornada 23 Febrer
Quart Final 4
23/02/2017 11:00Complex Esportiu Municipal Mar Bella (Barcelona)
6
Jornada 23 Febrer
Semif 1
23/02/2017 12:00Complex Esportiu Municipal Mar Bella (Barcelona)
6
Jornada 23 Febrer
Semif 2
23/02/2017 12:00Complex Esportiu Municipal Mar Bella (Barcelona)
Subir

Publicitat de la Federació Catalana de Voleibol


Patrocinadors de la Federació Catalana de Voleibol


· LA FEDERACIÓ
· NOTÍCIES
· MAPA WEB
· NOTA LEGAL
· COMPETICIÓ
· ARC I SELECCIONS
· PROMOCIÓ
· LA BOTIGA
· FORUM
· MULTIMÈDIA
· LA FEDERACIÓ
· ENTRENADORS
· VOLEI PLATJA
· ÀRBITRES
· EQUIPACIONS
· PILOTES
· XARXES
Federació Catalana de Voleibol . Jonqueres, 16 5é C · 08003 Jonqueres, 16 5é C · 08003lona · Espanya · fcvb@fcvolei.cat · Nif. G08882797 · By Anunzia

tenda de voleibol, tenda de volei-platja, equipació de voleibol, material per voleibol, pilotes de voleibol, pilota de voleibol, pilotes de volei-platja, pilota de volei-platja, camisetes, bambes de voleibol, xarxa de voleibol, beachvolley material


DCL Informática