Federació Catalana de Voleibol - Tenda Online FCVb - Equipació de voleibol - Material per voleibol
FacebookTwitterYouTube
HomeLa FederacióCompeticióARC i SeleccionsPromocióLa BotigaForumMultimèdia

Federació Catalana de Voleibol - Tenda Online FCVb - Equipació de voleibol - Material per voleibol EntrenadorsVolei PlatjaÀrbitres

Federació Catalana de Voleibol /
COMPETICIONS




Resultats

Filtrar per competició:

Data Inici: 11/11/2019 Data Fi: 17/11/2019

** Pendents de verificació
ALEVÍ MIXTE
ALEVÍ
1ª FASE
Grupo: PRE A
LIGA 1 Vuelta
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
4
VOLEIBOL SANT FRUITOS BLANC
CE ESCOLA SANT GERVASI BLAU
16/11/2019 10:00Escola Paidos (Sant Fruitós de Bages)
4
Descansa
CV L‘AMETLLA DEL VALLÈS
17/11/2019
4
AEE JAUME CALLÍS VERMELL
CLUB VOLEI OLOT
17/11/2019 10:00AEE Jaume Callís (Vic)
Subir
ALEVÍ MIXTE
ALEVÍ
1ª FASE
Grupo: PRE B
LIGA 1 Vuelta
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
4
VOLEIBOL SANT FRUITOS VERD
VÒLEI GELIDA
16/11/2019 11:30Escola Paidos (Sant Fruitós de Bages)
4
CN SABADELL MASCULÍ 'B'
CV PREMIÀ DE DALT MARESME VERMELL
16/11/2019 12:00Pavelló 1 - Sabadell (Sabadell) 1 - 4 ** 12-15/7-15/15-13/3-15/11-15
4
AEE JAUME CALLÍS BLANC
VÒLEI SANT CELONI
17/11/2019 12:00AEE Jaume Callís (Vic)
Subir
ALEVÍ MIXTE
ALEVÍ
1ª FASE
Grupo: PRE C
LIGA 1 Vuelta
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
4
CV VILADECANS
CE ESCOLA SANT GERVASI TARONJA
16/11/2019 10:00Pavellò Pòdium (Viladecans) 5 - 0 ** 15-7/15-9/15-13/15-10/15-12
4
CV ESPLUGUES D
CE ESCOLA SANT GERVASI
16/11/2019 11:00IES La Mallola (Esplugues de Llobregat) 0 - 5 ** 1-15/6-15/5-15/7-15/7-15
4
CV SANT QUIRZE BLANC
CV ESPLUGUES C
16/11/2019 19:45Gimnàs Municipal Sant Quirze (Sant Quirze del Vallès) 1 - 4 ** 15-12/5-15/4-15/11-15/8-15
Subir
ALEVÍ MIXTE
ALEVÍ
1ª FASE
Grupo: PRE D
LIGA 1 Vuelta
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
4
CV CUBELLES
TARRAGONA SPSP FEMENÍ
16/11/2019 11:30Poliesportiu Municipal Cubelles (Cubelles)
4
EIC SPORT CLUB
CV MARTORELL LOLA ANGLADA
16/11/2019 12:00Pavello EIC (Salou) 3 - 2 ** 15-13/15-9/15-8/14-16/13-15
4
Descansa
CV MARTORELL MERÇE RODOREDA
17/11/2019
Subir
ALEVÍ MIXTE
ALEVÍ
1ª FASE
Grupo: PRO A
LIGA 1 Vuelta
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
4
CV ESPLUGUES B
CN SABADELL MASCULÍ
16/11/2019 09:15IES La Mallola (Esplugues de Llobregat) 1 - 4 ** 13-15/10-15/8-15/11-15/15-6
4
CV ARENYS
CV SANT QUIRZE VERD
16/11/2019 17:00
4
BARÇA VOLEIBOL
TARRAGONA SPSP MASCULÍ
17/11/2019 10:00Parc Esportiu Llobregat (Cornellà de Llobregat)
Subir
ALEVÍ MIXTE
ALEVÍ
1ª FASE
Grupo: PRO B
LIGA 1 Vuelta
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
4
CV ESPLUGUES A
CLUB VÒLEI LA PALMA
16/11/2019 09:00CEM Les Moreres Groc (Esplugues de Llobregat) 5 - 0 ** 15-10/15-11/15-8/15-4/15-5
4
BARÇA CVB
VÒLEI SANT ESTEVE
16/11/2019 09:00INEF Barcelona (Barcelona) 5 - 0 ** 15-5/15-13/15-9/15-13/15-9
4
CV MOLINS VERMELL
CV SANT BOI A
17/11/2019 09:00Poliesportiu Municipal Molins de Rei (Molins de Rei) 3 - 2 ** 16-14/14-16/15-7/15-12/13-15
Subir
ALEVÍ MIXTE
ALEVÍ
1ª FASE
Grupo: PRO C
LIGA 1 Vuelta
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
4
VOLEIBOL SANT JUST A
CV MARTORELL
16/11/2019 16:45Complex Esportiu La Bonaigua (Sant Just Desvern) 3 - 2 ** 15-13/15-17/10-15/15-10/15-9
4
CV SANT QUIRZE NEGRE
CN SABADELL FEMENÍ
16/11/2019 18:15Gimnàs Municipal Sant Quirze (Sant Quirze del Vallès) 1 - 4 ** 3-15/9-15/15-8/6-15/10-15
4
CV GAVÀ VERMELL
CV PREMIÀ DE DALT MARESME BLAU
17/11/2019 12:30Pavelló Municipal Can Tintorer (Gava) 0 - 5 ** 3-15/6-15/10-15/6-15/4-15
Subir
1ª DIVISIÓ SÈNIOR MASCULINA
1ª SÈNIOR MASCULÍ
1ª FASE
Grupo: A
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
8
GET BLUME VOLEIBOL
CV SANT PERE PESCADOR
16/11/2019 16:00CCTE Esplugues de Llobregat (Esplugues de Llobregat) 3 - 0 ** 25-18/25-21/25-3
8
CEV L'HOSPITALET
CV L‘AMETLLA DEL VALLÈS 'A'
16/11/2019 19:00Poliesportiu Les Planes (L´ Hospitalet de Llobregat)
8
BARÇA VOLEIBOL 'B'
CV VILAFRANCA VERD
17/11/2019 10:00Parc Esportiu Llobregat (Cornellà de Llobregat)
8
UE LA SALLE GIRONA
CV ALELLA
17/11/2019 10:30Pavelló Municipal Pont Major (Girona) 2 - 3 ** 26-24/25-23/17-25/25-27/12-15
Subir
1ª DIVISIÓ SÈNIOR MASCULINA
1ª SÈNIOR MASCULÍ
1ª FASE
Grupo: B
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
8
TARRAGONA SPSP
AEE INSTITUT MONTSERRAT
16/11/2019 16:00
8
CV MONJOS PANSALUD ENERGY
VOLEI MANRESA
16/11/2019 16:00Pav. Municipal Santa Margarida i els Monjos (Santa Margarida i Els Monjos)
8
VIKINGS VOLEI PRAT
CLUB VOLEIBOL REUS
16/11/2019 18:00Pavelló Julio Méndez (El Prat de Llobregat) 2 - 3 ** 18-25/22-25/25-20/25-20/13-15
8
JORBA SOLÀ IGUALADA VÒLEI CLUB
AE SÀNDOR
16/11/2019 20:15Complex Esportiu Les Comes (Igualada) 1 - 3 ** 19-25/17-25/25-20/15-25
Subir
1ª DIVISIÓ SÈNIOR FEMENINA
1ª SÈNIOR FEMENI
1ª FASE
Grupo: A
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
8
NOVELEC VÒLEI RUBÍ
VÒLEI SANT ESTEVE
16/11/2019 17:45Pavelló Municipal de Can Rosés (Rubí)
8
GET BLUME VOLEIBOL
VIROLAI
17/11/2019 10:00CCTE Esplugues de Llobregat (Esplugues de Llobregat)
8
CV MONJOS PANSALUD
VIKINGS VÒLEI PRAT
17/11/2019 12:30Pav. Municipal Santa Margarida i els Monjos (Santa Margarida i Els Monjos)
8
CV BARBERÀ 'A'
MOTOCAR BALÀFIA VÒLEI LLEIDA
17/11/2019 17:30Pavelló Municipal Elisa Badía (Barberà del Vallès)
Subir
1ª DIVISIÓ SÈNIOR FEMENINA
1ª SÈNIOR FEMENI
1ª FASE
Grupo: B
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
8
CLUB VÒLEI OLOT - HOTEL L'ALTA GARROTXA
CEV L‘HOSPITALET
16/11/2019 17:45Pavelló Municipal Pla de Llacs (Olot)
8
CV AA LLARS MUNDET ‘A‘
ANTON MASSAGUE SPSP
16/11/2019 18:30Pavelló Carmel (Barcelona) 1 - 3 ** 19-25/18-25/25-23/20-25
8
CV PREMIÀ DE DALT MARESME
CV VALL D‘HEBRON
17/11/2019 12:00Poliesportiu Municipal Premià Dalt (Premià de Dalt)
8
VÒLEI VILASSAR
VOLEI SANT FRUITOS
17/11/2019 12:15Pavelló Municipal Paco Martín (Vilassar de Mar)
Subir
2ª DIVISIÓ SÈNIOR MASCULINA
2ª SÈNIOR MASCULÍ
1ª FASE
Grupo: A
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
8
CV VILADECANS
CV MARTORELL
16/11/2019 17:00Pavellò Pòdium (Viladecans) 0 - 3 ** 12-25/21-25/13-25
8
IGUALADA VOLEI CLUB 'B'
TORRE DE CLARAMUNT VÒLEI CLUB 'B'
16/11/2019 17:45Complex Esportiu Les Comes (Igualada) 2 - 3 ** 27-25/10-25/27-25/12-25/6-15
8
C.V. AA LLARS MUNDET ‘B‘
CN SABADELL
16/11/2019 18:45Pavelló Carmel (Barcelona) 3 - 0 ** 25-10/25-17/25-13
8
FS CASTELLAR CANDELSA
CLUB VOLEIBOL AVINYÓ
16/11/2019 20:30Pavelló Puigverd (Castellar del Vallès) 3 - 1 ** 23-25/25-9/28-26/25-23
Subir
2ª DIVISIÓ SÈNIOR MASCULINA
2ª SÈNIOR MASCULÍ
1ª FASE
Grupo: B
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
7
PANTERES GROGUES MASCULÍ '2'
CV TIANA
13/11/2019 21:30Poliesportiu Municipal de Tiana (Tiana) 0 - 3 ** 17-25/19-25/18-25
8
PANTERES GROGUES MASCULÍ '2'
CLUB VOLEI OLOT 'B'
16/11/2019 16:00Poliesportiu Municipal Can Ricart (Barcelona) 3 - 1 ** 25-15/25-21/13-25/25-21
8
VÒLEI RUBÍ
CV TIANA
16/11/2019 19:30Pavelló Municipal de Can Rosés (Rubí)
8
CV BARBERA B
UE LA SALLE GIRONA 'B'
17/11/2019 11:00Pavelló Municipal Elisa Badía (Barberà del Vallès)
8
CV ARENYS
CLUB VÒLEI BLANES
17/11/2019 16:00Pavelló Font de les Creus (Arenys de Mar)
Subir
2ª DIVISIÓ SÈNIOR MASCULINA
2ª SÈNIOR MASCULÍ
1ª FASE
Grupo: C
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
8
CV CUNIT
OPTICALIA CV VILANOVA GROC
16/11/2019 18:00Pavelló Els Joncs (Cunit) 3 - 0 ** 25-21/25-17/27-25
8
CAFÈ DELS ARTISTES BALÀFIA VÒLEI LLEIDA
CV CUBELLES
16/11/2019 18:00Pavelló Juanjo Garra Lleida (Lleida) 1 - 3 ** 19-25/25-21/23-25/16-25
8
Descansa
CV VILAFRANCA NEGRE
17/11/2019
8
CV VALL D‘HEBRON ‘B‘
CV COMETA BELLVEI
17/11/2019 11:45Pavelló Olímpics Vall Hebron (Barcelona)
Subir
2ª DIVISIÓ SÈNIOR MASCULINA
2ª SÈNIOR MASCULÍ
1ª FASE
Grupo: D
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
8
CV TERRASSA TEKNOPOINT
PANTERES GROGUES MASCULÍ
16/11/2019 20:15Pavelló del Bon Aire (Terrassa)
8
Descansa
FS CASTELLAR B
17/11/2019
8
TORRE DE CLARAMUNT VÒLEI CLUB
AEE INSTITUT MONTSERRAT 'B'
17/11/2019 09:30Pavelló Municipal de Vinçó (Torre de Claramunt)
8
ACADEMIA VOLEIBOL BARCELONA SENIOR A
CV SANT BOI
17/11/2019 16:00Virolai Esportiu Club Barcelona (Barcelona)
Subir
2ª DIVISIÓ SÈNIOR FEMENINA
2ª SÈNIOR FEMENI
1ª FASE
Grupo: A
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
4
CVB BARÇA
VOLEI MANRESA
15/11/2019 20:30INEF Barcelona (Barcelona) 0 - 3 ** 15-25/18-25/27-29
8
CV L‘AMETLLA DEL VALLÈS
CV GAVA 'A'
16/11/2019 16:00Pavelló Municipal Ametlla del Vallès (L´ Ametlla del Vallès) 0 - 3 ** 14-25/24-26/21-25
8
CVB BARÇA
AEC VALLBONA GRANOLLERS
16/11/2019 16:00INEF Barcelona (Barcelona) 3 - 2 ** 21-25/25-19/25-27/25-15/17-15
8
VOLEI MANRESA
AEE ESCOLA PIA GRANOLLERS
16/11/2019 16:00Pavelló Ateneu Les Bases (Manresa)
8
SD ESPANYOL
CV ARENYS
17/11/2019 12:15Col.legi Sagrat Cor Sarrià (Barcelona) 3 - 0 ** 25-16/25-20/25-15
Subir
2ª DIVISIÓ SÈNIOR FEMENINA
2ª SÈNIOR FEMENI
1ª FASE
Grupo: B
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
7
CV MATARÓ - CALIU
TORRE DE CLARAMUNT VÒLEI CLUB 'A'
14/11/2019 21:15Poliesportiu Carrer Euskadi (Mataró) 1 - 3 ** 22-25/14-25/25-22/21-25
8
CV MATARÓ - CALIU
CV VILADECANS
16/11/2019 19:30Poliesportiu Carrer Euskadi (Mataró)
8
PANTERES GROGUES VÒLEI FEMENÍ
VOLEIBOL SANT JUST GROC
17/11/2019 11:00Poliesportiu Municipal Can Ricart (Barcelona)
8
AEE INSTITUT MONTSERRAT 'A'
CV VILAFRANCA VERD
17/11/2019 12:45Poliesportiu de la Creueta del Coll (Barcelona)
8
CV SANT QUIRZE
TORRE DE CLARAMUNT VÒLEI CLUB 'A'
17/11/2019 18:00Pav. Àrea Esportiva Municipal (Sant Quirze del Vallès)
Subir
2ª DIVISIÓ SÈNIOR FEMENINA
2ª SÈNIOR FEMENI
1ª FASE
Grupo: C
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
8
CV LLORET
CV SANT BOI ‘B‘
16/11/2019 16:00Pavelló Municipal El Molí (Lloret de Mar)
8
CE EDUVOLEI AMETLLA
CV SANT PERE PESCADOR
16/11/2019 18:00Poliesportiu Municipal L´Ametlla del Vallès (L´ Ametlla del Vallès) 3 - 2 ** 25-20/20-25/25-15/27-29/15-11
8
DSC CV SANT CUGAT
CV AVAP GIRONA
16/11/2019 19:45Pavelló de Voleibol Valldoreix (Sant Cugat del Vallès)
8
CV ESPLUGUES 'B'
CV JOVES CALDES
16/11/2019 20:00CEM Les Moreres Blau (Esplugues de Llobregat) 3 - 1 ** 25-13/25-17/12-25/26-24
Subir
3ª DIVISIÓ SÈNIOR FEMENINA
3ª SÈNIOR FEMENI
1ª FASE
Grupo: A
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
8
CV SALOU
CV VILAFRANCA NEGRE
16/11/2019 18:30Pavelló Municipal Esports Salou (Salou) 3 - 0 ** 25-19/25-23/25-20
8
CV CUBELLES
CEVOL TORREDEMBARRA
16/11/2019 19:30Poliesportiu Municipal Cubelles (Cubelles) 1 - 3 ** 21-25/25-20/15-25/16-25
8
OPTICALIA CV VILANOVA GROC
EIC SPORT CLUB
17/11/2019 12:45CEM Isaac Galvez (Vilanova i la Geltrú, Barcelona)
8
AEE ELISABETH SALOU
ALPICAT VOLEI ASSOCIACIÓ
17/11/2019 18:00Escola Elisabeth (Salou)
Subir
3ª DIVISIÓ SÈNIOR FEMENINA
3ª SÈNIOR FEMENI
1ª FASE
Grupo: B
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
8
VIKINGS VÒLEI PRAT 'B'
CLUB VÒLEI LA PALMA
16/11/2019 18:00Pavelló Julio Méndez (El Prat de Llobregat)
8
CN SABADELL
LA SALLE BONANOVA
17/11/2019 12:00Pavelló 3 - Sabadell (Sabadell)
8
DISANO VÒLEI MOLINS NEGRE
PANTERES GROGUES VÒLEI FEMENÍ 'B'
17/11/2019 12:30Poliesportiu Municipal Molins de Rei (Molins de Rei)
8
CV BARBERÀ 'B'
IGUALADA VÒLEI CLUB
17/11/2019 13:00Pavelló Municipal Elisa Badía (Barberà del Vallès)
Subir
3ª DIVISIÓ SÈNIOR FEMENINA
3ª SÈNIOR FEMENI
1ª FASE
Grupo: C
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
8
C.V. AA LLARS MUNDET ‘B‘
VÒLEI ELS ARCS
16/11/2019 18:30Pavelló Carmel (Barcelona)
8
AE SÀNDOR
CV TERRASSA TECKNOPOINT
16/11/2019 19:45Poliesportiu Sant Ildefons (Cornellà de Llobregat)
8
AEE INSTITUT MONTSERRAT 'B'
CEV L‘HOSPITALET 'B'
17/11/2019 12:45Poliesportiu de la Creueta del Coll (Barcelona)
8
ESCOLA ORLANDAI
CV VALLS D'ANDORRA
17/11/2019 18:00Col.legi Sagrat Cor Sarrià (Barcelona)
Subir
3ª DIVISIÓ SÈNIOR FEMENINA
3ª SÈNIOR FEMENI
1ª FASE
Grupo: D
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
8
CH BORDILS ‘B‘
VÒLEI SANT FRUITÓS 'B'
16/11/2019 17:00Pavelló Blanc i Verd (Bordils)
8
RMSI SPORTS A
CV TORELLÓ
16/11/2019 19:00Centre Esportiu Santa Isabel (Barcelona)
8
DSV CV SANT CUGAT 'D'
CLUB VÒLEI BLANES
17/11/2019 12:45Pavelló de Voleibol Valldoreix (Sant Cugat del Vallès) 3 - 0 ** 25-11/25-13/25-10
8
UE LA SALLE GIRONA
VOLEI CANET
17/11/2019 16:00Pavelló Municipal Pont Major (Girona)
Subir
4ª DIVISIÓ SÈNIOR FEMENINA
4ª SÈNIOR FEMENI
1ª FASE
Grupo: A
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
8
VÒLEI ELS ARCS 'B'
FREDERIC MISTRAL TÈCNIC EULÀLIA BLANC
16/11/2019 17:00Pavelló els Arcs (Barcelona) 0 - 3 ** 18-25/17-25/23-25
8
LA SALLE BONANOVA 'B'
Descansa
17/11/2019
8
CV GRANOLLERS B
AEE LA SEDETA
17/11/2019 13:00Pavelló Municipal dCan Bassa Granollers (Granollers)
8
CV SANT MARTI
CV SANT ADRIÀ 'A'
17/11/2019 13:45Poliesportiu Bac de Roda (Barcelona)
Subir
4ª DIVISIÓ SÈNIOR FEMENINA
4ª SÈNIOR FEMENI
1ª FASE
Grupo: B
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
8
CV SANT ADRIÀ 'B'
FS CASTELLAR 'B'
16/11/2019 16:00Complex Esportiu Marina Besós (Sant Adrià de Besòs)
8
AEE INSTITUT JAUME BALMES
DSB COLEGIO ALEMAN DE BARCELONA 'A'
16/11/2019 17:00Centre Esportiu Municipal Frontó Colom (Barcelona)
8
AEE INSTITUT MONTSERRAT 'C'
FREDERIC MISTRAL TÈCNIC EULÀLIA VERMELL
17/11/2019 10:45Poliesportiu de la Creueta del Coll (Barcelona) 3 - 2 ** 22-25/25-22/25-23/17-25/15-12
8
CLUB VÒLEI LLINARS
RMSI SPORTS B
17/11/2019 17:30Pavelló Municipal Esports Llinars del Vallès (Llinars del Vallès)
Subir
4ª DIVISIÓ SÈNIOR FEMENINA
4ª SÈNIOR FEMENI
1ª FASE
Grupo: C
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
8
Descansa
AE SANDOR ‘B‘
17/11/2019
8
CV GIRONELLA
CV MARTORELL
17/11/2019 11:30Poliesportiu de Gironella (Gironella)
8
VÒLEI SANT MARTÍ
TORRE DE CLARAMUNT VÒLEI CLUB 'B'
17/11/2019 13:00Poliesportiu Municipal Sant Martí Sarroca (Sant Martí Sarroca)
Subir
4ª DIVISIÓ SÈNIOR FEMENINA
4ª SÈNIOR FEMENI
1ª FASE
Grupo: D
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
1
VOLEIBOL SANT JUST PROJECCIÓ
ESCOLA ORLANDAI
16/11/2019 15:00Complex Esportiu La Bonaigua (Sant Just Desvern)
8
FS CASTELLAR 'A'
DSB COLEGIO ALEMAN DE BARCELONA 'A'
16/11/2019 20:30Pavelló Puigverd (Castellar del Vallès) 3 - 0 ** 25-12/25-13/25-10
8
Descansa
SAGRAT COR SARRIA
17/11/2019
8
CV VALL D‘HEBRON 'B'
CV CERDANYOLA
17/11/2019 10:00Pavelló Olímpics Vall Hebron (Barcelona) 3 - 1 ** 25-10/20-25/26-24/25-11
4
ESCOLA ORLANDAI
CV VALL D‘HEBRON 'B'
17/11/2019 16:00Col.legi Sagrat Cor Sarrià (Barcelona)
Subir
4ª DIVISIÓ SÈNIOR FEMENINA
4ª SÈNIOR FEMENI
1ª FASE
Grupo: E
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
8
CV ALELLA
CV SANT PERE PESCADOR 'B'
16/11/2019 20:00Poliesportiu Municipal Abelardo Vera (Alella)
8
Descansa
CLUB VOLEIBOL AVINYÓ
17/11/2019
8
CV PREMIÀ DE DALT MARESME
CV TIANA
17/11/2019 10:15Poliesportiu Municipal Premià Dalt (Premià de Dalt) 3 - 0 ** 25-15/26-24/25-10
8
CV CABRILS
CV AVAP GIRONA 'B'
17/11/2019 12:45Pavelló Municipal Cabrils (Cabrils)
Subir
4ª DIVISIÓ SÈNIOR FEMENINA
4ª SÈNIOR FEMENI
1ª FASE
Grupo: F
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
8
CV CUNIT
CLUB VOLEIBOL REUS
16/11/2019 20:00Pavelló Els Joncs (Cunit) 3 - 0 ** 25-14/25-22/25-10
8
Descansa
CV VILAFRANCA BLANC
17/11/2019
8
OPTICALIA CV VILANOVA GROC
IGUALADA VÒLEI CLUB 'B'
17/11/2019 16:00CEM Isaac Galvez (Vilanova i la Geltrú, Barcelona)
Subir
1ª DIVISIÓ JUVENIL FEMENINA
1ª JUVENIL FEMENI
1ª FASE
Grupo: A
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
8
VÒLEI VILASSAR
CEV L‘HOSPITALET
16/11/2019 12:30Pavelló Municipal Paco Martín (Vilassar de Mar)
8
DSV CV SANT CUGAT
CV PREMIÀ DE DALT MARESME
16/11/2019 18:00Pavelló de Voleibol Valldoreix (Sant Cugat del Vallès)
8
HOY VOY CECELL LLEIDA
VÒLEI RUBÍ
16/11/2019 19:45Pavelló Joan Oró (Lleida)
8
AEC VALLBONA GRANOLLERS
CV ESPLUGUES
17/11/2019 13:00Pavelló Municipal dCan Bassa Granollers (Granollers)
Subir
1ª DIVISIÓ JUVENIL FEMENINA
1ª JUVENIL FEMENI
1ª FASE
Grupo: B
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
8
CN SABADELL
VOLEIBOL SANT JUST
16/11/2019 11:30Pavelló 3 - Sabadell (Sabadell) 0 - 3 ** 18-25/16-25/22-25
8
BARÇA CVB
CV SANT QUIRZE
16/11/2019 11:45INEF Barcelona (Barcelona)
8
CV LLORET
CV SANT BOI A
16/11/2019 17:45Pavelló Municipal El Molí (Lloret de Mar) 1 - 3 ** 25-23/23-25/22-25/13-25
8
CLUB VOLEI OLOT
CV VALL D‘HEBRON
17/11/2019 11:45Pavelló Municipal Pla de Llacs (Olot)
Subir
1ª DIVISIÓ CADET FEMENINA
1ª CADET FEMENI
1ª FASE
Grupo: A
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
8
VÒLEI VILASSAR
CEV L‘HOSPITALET
16/11/2019 10:45Pavelló Municipal Paco Martín (Vilassar de Mar)
8
CECELL LLEIDA
VÒLEI RUBÍ
16/11/2019 18:00Pavelló Joan Oró (Lleida)
8
DSV CV SANT CUGAT
CV PREMIÀ DE DALT MARESME
16/11/2019 19:45Pavelló de Voleibol Valldoreix (Sant Cugat del Vallès)
8
AEC VALLBONA GRANOLLERS
CV ESPLUGUES
17/11/2019 11:15Pavelló Municipal dCan Bassa Granollers (Granollers)
Subir
1ª DIVISIÓ CADET FEMENINA
1ª CADET FEMENI
1ª FASE
Grupo: B
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
8
CN SABADELL
VOLEIBOL SANT JUST
16/11/2019 09:45Pavelló 3 - Sabadell (Sabadell) 1 - 3 ** 17-25/25-19/16-25/10-25
8
BARÇA CVB
CV SANT QUIRZE
16/11/2019 10:00INEF Barcelona (Barcelona)
8
CV LLORET
CV SANT BOI A
16/11/2019 19:30Pavelló Municipal El Molí (Lloret de Mar)
8
CLUB VOLEI OLOT
CV VALL D‘HEBRON
17/11/2019 10:00Pavelló Municipal Pla de Llacs (Olot)
Subir
1ª DIVISIÓ JUVENIL MASCULINA
1ª JUVENIL MASCULÍ
1ª FASE
Grupo: A
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
4
CTI BALÀFIA VÒLEI
CV CUNIT
15/11/2019 21:00
3
CV VALL D'HEBRON
CV SALOU
16/11/2019 12:00Pavelló Olímpics Vall Hebron (Barcelona)
7
CV VALL D'HEBRON
CV CUNIT
17/11/2019 10:00Pavelló Olímpics Vall Hebron (Barcelona)
7
VOLEI MANRESA
CEV L'HOSPITALET
17/11/2019 11:45Pavelló Ateneu Les Bases (Manresa)
7
BARÇA VOLEIBOL
CN SABADELL
17/11/2019 12:00Parc Esportiu Llobregat (Cornellà de Llobregat)
7
CV SALOU
CTI BALÀFIA VÒLEI
17/11/2019 12:15Pavelló Municipal Esports Salou (Salou) 0 - 3 ** 19-25/18-25/21-25
Subir
1ª DIVISIÓ JUVENIL MASCULINA
1ª JUVENIL MASCULÍ
1ª FASE
Grupo: B
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
7
CV ROQUETES
INSTITUT ANNA GIRONELLA MUNDET
16/11/2019 10:00Pavelló Poliesportiu Roquetes (Roquetes) 3 - 0 ** 25-10/25-16/25-22
7
CV BARBERÀ
LA TORRE DE CLARAMUNT VÒLEI CLUB
16/11/2019 10:30Pavelló Municipal Elisa Badía (Barberà del Vallès) 3 - 1 ** 29-27/18-25/26-24/25-18
7
FINQUES TARRACO SPSP
CV MONJOS PANSALUD
16/11/2019 10:45
7
AE SANDOR 'VERMELL'
CV SANT MARTI-ANDORRA
16/11/2019 19:45Poliesportiu Sant Ildefons (Cornellà de Llobregat)
Subir
1ª DIVISIÓ JUVENIL MASCULINA
1ª JUVENIL MASCULÍ
1ª FASE
Grupo: C
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
7
CV VILAFRANCA VERD
CV CUBELLES
16/11/2019 11:15Pavelló Nou (Vilafranca del Penedès) 0 - 3 ** 16-25/22-25/22-25
7
AE SANDOR 'NEGRE'
CV SANT MARTI-ANDORRA 'B'
16/11/2019 19:45Poliesportiu Sant Ildefons (Cornellà de Llobregat) 0 - 3 ** 12-25/12-25/17-25
7
VIKINGS VOLEI PRAT
OPTICALIA CV VILANOVA GROC
16/11/2019 20:00Pavelló Julio Méndez (El Prat de Llobregat) 3 - 0 ** 25-15/25-12/25-12
7
CV GAVÀ
CLUB VOLEIBOL REUS
17/11/2019 10:45Pavelló Municipal Can Tintorer (Gava) 0 - 3 ** 12-25/14-25/22-25
Subir
1ª DIVISIÓ JUVENIL MASCULINA
1ª JUVENIL MASCULÍ
1ª FASE
Grupo: D
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
7
CLUB VOLEI OLOT
FS CASTELLAR
16/11/2019 10:30Pavelló Municipal Pla de Llacs (Olot)
7
ESCOLA PIA CALELLA
AEE INSTITUT MONTSERRAT
16/11/2019 17:00Pavelló Escola Pia Calella (Calella)
7
VOLEI CANET
UE LA SALLE GIRONA
17/11/2019 16:00Poliesportiu Municipal Canet de Mar (Canet de Mar)
7
CV BARBERÀ B
AEE INSTITUT JAUME BALMES
17/11/2019 16:00Pavelló Municipal Elisa Badía (Barberà del Vallès)
Subir
2ª DIVISIÓ JUVENIL FEMENINA
2ª JUVENIL FEMENI
1ª FASE
Grupo: A
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
8
CV VILADECANS
VÒLEI ELS ARCS
16/11/2019 12:00Pavellò Pòdium (Viladecans) 3 - 0 ** 25-10/25-15/25-13
8
VÒLEI SANT FRUITÓS
CV PREMIÀ DE DALT MARESME BLAU
16/11/2019 12:30Pavelló Municipal Sant Fruitós (Sant Fruitós de Bages)
8
DSV SANT CUGAT NEGRE
SIC24 BALÀFIA VÒLEI-CLAVER
16/11/2019 18:00Pavelló de Voleibol Valldoreix (Sant Cugat del Vallès) 0 - 3 ** 24-26/19-25/23-25
8
CV SANT MARTI
CECELL LLEIDA B
17/11/2019 16:00Poliesportiu Bac de Roda (Barcelona)
Subir
2ª DIVISIÓ JUVENIL FEMENINA
2ª JUVENIL FEMENI
1ª FASE
Grupo: B
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
8
VOLEIBOL SANT JUST GROC
BARÇA CVB BLAU
16/11/2019 12:45Complex Esportiu La Bonaigua (Sant Just Desvern) 1 - 3 ** 19-25/25-18/12-25/23-25
8
AEE INSTITUT MONTSERRAT 'A'
CV BARBERÀ
17/11/2019 09:00Poliesportiu de la Creueta del Coll (Barcelona)
8
DISANO VÒLEI MOLINS VERMELL
CV VALL D‘HEBRON GROC
17/11/2019 10:45Poliesportiu Municipal Molins de Rei (Molins de Rei) 2 - 3 ** 15-25/25-22/25-14/18-25/9-15
8
AEE ESCOLA PIA GRANOLLERS
CV L‘AMETLLA DEL VALLÈS
17/11/2019 12:30Pavelló Municipal El Parquet (Granollers)
Subir
2ª DIVISIÓ JUVENIL FEMENINA
2ª JUVENIL FEMENI
1ª FASE
Grupo: C
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
8
AEE INSTITUT JAUME BALMES
CV TIANA-SD ESPANYOL
16/11/2019 10:00Centre Esportiu Municipal Frontó Colom (Barcelona)
8
CV ARENYS
CV MATARÓ
16/11/2019 12:30Pavelló Font de les Creus (Arenys de Mar) 3 - 1 ** 25-18/25-18/21-25/25-16
8
AEC VALLBONA GRANOLLERS E
DSV SANT CUGAT VERMELL
17/11/2019 11:00Pavelló Municipal dCan Bassa Granollers (Granollers)
8
CV AVAP GIRONA 'A'
CH BORDILS
17/11/2019 12:00Pavelló Santa Eugènia 2-Montfalgars (Girona) 0 - 3 ** 22-25/23-25/23-25
Subir
2ª DIVISIÓ JUVENIL FEMENINA
2ª JUVENIL FEMENI
1ª FASE
Grupo: D
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
8
CLUB VÒLEI LA PALMA
CV GAVÀ VERMELL
16/11/2019 10:00Poliesportiu Municipal La Palma de Cervelló (La Palma de Cervelló)
8
CV SALOU
ASISA SPSP
16/11/2019 18:30Pavelló Municipal Esports Salou (Salou)
8
BARÇA CVB GRANA
CV ESPLUGUES ‘B‘
16/11/2019 19:30INEF Barcelona (Barcelona) 3 - 2 ** 26-28/19-25/25-22/25-15/15-13
8
CV MONJOS PANSALUD
VÒLEI SANT ESTEVE
17/11/2019 10:45Pav. Municipal Santa Margarida i els Monjos (Santa Margarida i Els Monjos)
Subir
2ª DIVISIÓ CADET FEMENINA
2ª CADET FEMENI
1ª FASE
Grupo: A
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
8
CV VILADECANS
VÒLEI ELS ARCS
16/11/2019 10:00Pavellò Pòdium (Viladecans) 3 - 0 ** 25-5/26-24/25-19
8
VÒLEI SANT FRUITÓS
CV PREMIÀ DE DALT MARESME BLAU
16/11/2019 10:45Pavelló Municipal Sant Fruitós (Sant Fruitós de Bages)
8
DSV SANT CUGAT NEGRE
LONDON CAFE BALÀFIA VÒLEI-CLAVER
16/11/2019 19:45Pavelló de Voleibol Valldoreix (Sant Cugat del Vallès) 2 - 3 ** 25-19/15-25/25-17/14-25/10-15
8
CV SANT MARTI
CECELL LLEIDA 'B'
17/11/2019 13:45Poliesportiu Bac de Roda (Barcelona)
Subir
2ª DIVISIÓ CADET FEMENINA
2ª CADET FEMENI
1ª FASE
Grupo: B
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
8
VOLEIBOL SANT JUST GROC
BARÇA CVB BLAU
16/11/2019 11:00Complex Esportiu La Bonaigua (Sant Just Desvern) 0 - 3 ** 12-25/15-25/16-25
8
DISANO VÒLEI MOLINS VERMELL
CV VALL D‘HEBRON GROC
17/11/2019 09:00Poliesportiu Municipal Molins de Rei (Molins de Rei) 0 - 3 ** 13-25/17-25/19-25
8
AEE INSTITUT MONTSERRAT 'A'
CV BARBERÀ
17/11/2019 10:45Poliesportiu de la Creueta del Coll (Barcelona)
8
AEE ESCOLA PIA GRANOLLERS
CV L‘AMETLLA DEL VALLÈS
17/11/2019 10:45Pavelló Municipal El Parquet (Granollers)
Subir
2ª DIVISIÓ CADET FEMENINA
2ª CADET FEMENI
1ª FASE
Grupo: C
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
8
CV ARENYS
CV MATARÓ
16/11/2019 10:45Pavelló Font de les Creus (Arenys de Mar) 2 - 3 ** 25-21/25-17/19-25/28-30/9-15
8
AEE INSTITUT JAUME BALMES
CV TIANA-SD ESPANYOL
16/11/2019 11:45Centre Esportiu Municipal Frontó Colom (Barcelona)
8
AEC VALLBONA GRANOLLERS E
DSV SANT CUGAT VERMELL
17/11/2019 09:15Pavelló Municipal dCan Bassa Granollers (Granollers)
8
CV AVAP GIRONA 'A'
CH BORDILS
17/11/2019 10:00Pavelló Santa Eugènia 2-Montfalgars (Girona) 3 - 2 ** 30-28/21-25/25-16/24-26/15-13
Subir
2ª DIVISIÓ CADET FEMENINA
2ª CADET FEMENI
1ª FASE
Grupo: D
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
8
CLUB VÒLEI LA PALMA
CV GAVÀ VERMELL
16/11/2019 11:45Poliesportiu Municipal La Palma de Cervelló (La Palma de Cervelló)
8
CV SALOU
GRUPSERVIESPORT SPSP
16/11/2019 16:30Pavelló Municipal Esports Salou (Salou)
8
BARÇA CVB GRANA
CV ESPLUGUES ‘B‘
16/11/2019 17:45INEF Barcelona (Barcelona) 3 - 2 ** 25-18/23-25/25-22/14-25/15-12
8
CV MONJOS PANSALUD
VÒLEI SANT ESTEVE
17/11/2019 09:00Pav. Municipal Santa Margarida i els Monjos (Santa Margarida i Els Monjos)
Subir
3ª DIVISIÓ JUVENIL FEMENINA
3ª JUVENIL FEMENÍ
1ª FASE
Grupo: A
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
8
DSB COLEGIO ALEMÁN DE BARCELONA
JOVENTUT LES CORTS
16/11/2019 10:45DSB Colegio Alemán BCN (Esplugues de Llobregat)
8
INSTITUT ANNA GIRONELLA MUNDET
AE SÀNDOR 'NEGRE'
16/11/2019 11:15Pavelló Carmel (Barcelona) 3 - 0 ** 25-8/25-17/25-15
8
CV VALL D'HEBRÓN BLANC
CV SANT BOI BLAU
16/11/2019 17:45Pavelló Olímpics Vall Hebron (Barcelona)
8
CV GAVÀ GROC
AEE INSTITUT MONTSERRAT GRACIA
17/11/2019 10:45Pavelló Municipal Can Tintorer (Gava) 0 - 3 ** 18-25/20-25/21-25
Subir
3ª DIVISIÓ JUVENIL FEMENINA
3ª JUVENIL FEMENÍ
1ª FASE
Grupo: B
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
8
CV FIGUERES
C.E. EDUVÒLEI AMETLLA
16/11/2019 18:00Poliesportiu Municipal de Figueres (Figueres)
8
Descansa
AEE JAUME CALLÍS VERMELL
17/11/2019
8
AEC VALLBONA GRANOLLERS 'C'
CV CARDEDEU
17/11/2019 11:15Pavelló Municipal dCan Bassa Granollers (Granollers)
8
VÒLEI SANT CELONI
UE LA SALLE GIRONA 'A'
17/11/2019 11:45Sot de les Granotes (Sant Celoni)
Subir
3ª DIVISIÓ JUVENIL FEMENINA
3ª JUVENIL FEMENÍ
1ª FASE
Grupo: C
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
8
VOLEI VILASSAR NEGRE
CLUB VOLEI TARADELL
16/11/2019 12:30Pavelló Municipal Paco Martín (Vilassar de Mar) 3 - 0 ** 25-16/25-17/25-4
8
CV MATARÓ ‘B‘
CV TORELLÓ
16/11/2019 17:45Poliesportiu Carrer Euskadi (Mataró)
8
CV AVAP GIRONA 'B'
CLUB VÒLEI BLANES
17/11/2019 12:00Pavelló Santa Eugènia 2-Montfalgars (Girona)
8
ESCOLA PIA CALELLA
CV JOVES CALDES
17/11/2019 18:00Pavelló Escola Pia Calella (Calella)
Subir
3ª DIVISIÓ JUVENIL FEMENINA
3ª JUVENIL FEMENÍ
1ª FASE
Grupo: D
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
8
CV ALELLA
CVP MONTGAT
16/11/2019 10:45Poliesportiu Municipal Abelardo Vera (Alella)
8
CV SANT ADRIÀ A
CV. CABRILS
16/11/2019 11:00Complex Esportiu Marina Besós (Sant Adrià de Besòs) 3 - 1 ** 23-25/25-18/25-14/25-17
8
CV PREMIÀ DE MAR ASSIS
VOLEI VILASSAR BLANC
16/11/2019 19:15Pavelló Municipal Premià de Mar (premia de mar)
8
Descansa
CV TIANA
17/11/2019
Subir
3ª DIVISIÓ JUVENIL FEMENINA
3ª JUVENIL FEMENÍ
1ª FASE
Grupo: E
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
8
CV ROQUETES
BALÀFIA VÒLEI - CLAVER
16/11/2019 11:45Pavelló Poliesportiu Roquetes (Roquetes)
8
CECELL LLEIDA 'C'
ALPICAT VÒLEI ASSOCIACIÓ
16/11/2019 17:45Pavelló Joan Oró (Lleida) 3 - 0 ** 25-22/25-10/25-18
8
CV CUBELLES
Descansa
17/11/2019
8
CEVOL TORREDEMBARRA
CV VILAFRANCA NEGRE
17/11/2019 13:30Pavelló Sant Jordi (Torredembarra)
Subir
3ª DIVISIÓ JUVENIL FEMENINA
3ª JUVENIL FEMENÍ
1ª FASE
Grupo: F
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
4
VOLEI MANRESA
CV MARTORELL
16/11/2019 10:00Pavelló Ateneu Les Bases (Manresa) 1 - 3 ** 10-25/25-18/17-25/21-25
8
VÒLEI GELIDA
CLUB VOLEIBOL AVINYÓ
16/11/2019 10:45Pavelló Municipal de Gelida (Gelida) 3 - 0 ** 25-12/25-20/25-21
8
Descansa
IGUALADA VÒLEI CLUB
17/11/2019
8
CV BEGUES
VOLEI MANRESA
17/11/2019 09:30Pavelló Jaume Viñas (Begues)
4
CLUB VOLEIBOL AVINYÓ
IGUALADA VÒLEI CLUB
17/11/2019 11:45Pavelló Municipal Avinyó (Avinyó)
8
DISANO VÒLEI MOLINS NEGRE
CV MARTORELL
17/11/2019 12:30Poliesportiu Municipal Molins de Rei (Molins de Rei)
Subir
3ª DIVISIÓ JUVENIL FEMENINA
3ª JUVENIL FEMENÍ
1ª FASE
Grupo: G
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
8
C.V. MURS MONTJUÏC
CV SANT BOI VERMELL
16/11/2019 09:00Poliesportiu La Marina (Barcelona)
8
MÀGIC VOLEI VILADECANS
CV SANT QUIRZE BLANC
16/11/2019 10:45Pavelló Montserratina (Viladecans)
8
CV VALL D'HEBRÓN VERMELL
CE ESCOLA SANT GERVASI
16/11/2019 17:45Pavelló Olímpics Vall Hebron (Barcelona)
8
CEV L'HOSPITALET 'B'
VIKINGS VÒLEI PRAT
17/11/2019 11:45Poliesportiu Les Planes (L´ Hospitalet de Llobregat)
Subir
3ª DIVISIÓ JUVENIL FEMENINA
3ª JUVENIL FEMENÍ
1ª FASE
Grupo: H
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
8
CV SANT QUIRZE VERD
CV TERRASSA TEKNOPOINT
16/11/2019 12:30Pav. Àrea Esportiva Municipal (Sant Quirze del Vallès) 1 - 3 ** 24-26/25-21/15-25/28-30
8
FS CASTELLAR 'A'
DSV CV SANT CUGAT PLATA
16/11/2019 12:30Pavelló Puigverd (Castellar del Vallès) 3 - 0 ** 25-15/25-15/25-19
8
SAFA GAVÀ
CN SABADELL BLAU
17/11/2019 10:45Poliesportiu SAFA Gavà (Gava)
8
CV BARBERÀ 'B'
VOLEI RUBÍ 'B'
17/11/2019 11:00Pavelló Municipal Elisa Badía (Barberà del Vallès)
Subir
3ª DIVISIÓ JUVENIL FEMENINA
3ª JUVENIL FEMENÍ
1ª FASE
Grupo: I
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
8
CV ESPLUGUES 'C'
DSV CV SANT CUGAT BRONZE
16/11/2019 10:45CEM Les Moreres Groc (Esplugues de Llobregat)
8
SAGRAT COR SARRIÀ
CV CERDANYOLA
16/11/2019 13:45Col.legi Sagrat Cor Sarrià (Barcelona) 3 - 0 ** 25-19/25-22/25-17
8
VÒLEI ELS ARCS
Descansa
17/11/2019
8
FREDERIC MISTRAL TÈCNIC EULÀLIA VERMELL
AEE INSTITUT MONTSERRAT - SANT GERVASI
17/11/2019 17:45Col.legi Sagrat Cor Sarrià (Barcelona)
Subir
3ª DIVISIÓ JUVENIL FEMENINA
3ª JUVENIL FEMENÍ
1ª FASE
Grupo: J
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
8
TARRAGONA SPSP
OPTICALIA CV VILANOVA GROC
16/11/2019 10:00
8
CV VILAFRANCA VERD
EIC SPORT CLUB
16/11/2019 11:45Pavelló Nou (Vilafranca del Penedès)
8
CV SALOU
AEE DOLORS MALLAFRÉ
17/11/2019 12:00Pavelló Municipal Esports Salou (Salou)
Subir
3ª DIVISIÓ CADET FEMENINA
3ª CADET FEMENI
1ª FASE
Grupo: A
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
8
DSB COLEGIO ALEMÁN DE BARCELONA
JOVENTUT LES CORTS
16/11/2019 09:00DSB Colegio Alemán BCN (Esplugues de Llobregat)
8
INSTITUT ANNA GIRONELLA MUNDET
A.E. SANDOR
16/11/2019 09:30Pavelló Carmel (Barcelona) 0 - 3 ** 9-25/12-25/4-25
8
CV VALL D'HEBRÓN BLANC
CV SANT BOI BLAU
16/11/2019 16:00Pavelló Olímpics Vall Hebron (Barcelona)
8
CV GAVÀ GROC
AEE INSTITUT MONTSERRAT GRACIA
17/11/2019 09:00Pavelló Municipal Can Tintorer (Gava) 0 - 3 ** 23-25/15-25/22-25
Subir
3ª DIVISIÓ CADET FEMENINA
3ª CADET FEMENI
1ª FASE
Grupo: B
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
8
CV FIGUERES
C.E. EDUVÒLEI AMETLLA
16/11/2019 16:00Poliesportiu Municipal de Figueres (Figueres)
8
Descansa
AEE JAUME CALLÍS VERMELL
17/11/2019
8
AEC VALLBONA GRANOLLERS 'C'
CV CARDEDEU
17/11/2019 09:30Pavelló Municipal dCan Bassa Granollers (Granollers)
8
VÒLEI SANT CELONI
UE LA SALLE GIRONA 'A'
17/11/2019 10:00Sot de les Granotes (Sant Celoni)
Subir
3ª DIVISIÓ CADET FEMENINA
3ª CADET FEMENI
1ª FASE
Grupo: C
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
8
VOLEI VILASSAR NEGRE
CLUB VOLEI TARADELL
16/11/2019 10:45Pavelló Municipal Paco Martín (Vilassar de Mar) 0 - 3 ** 15-25/21-25/16-25
8
CV MATARÓ ‘B‘
CV TORELLÓ
16/11/2019 16:00Poliesportiu Carrer Euskadi (Mataró)
8
CV AVAP GIRONA 'B'
CLUB VÒLEI BLANES
17/11/2019 10:00Pavelló Santa Eugènia 2-Montfalgars (Girona)
8
ESCOLA PIA CALELLA
CV JOVES CALDES
17/11/2019 16:15Pavelló Escola Pia Calella (Calella)
Subir
3ª DIVISIÓ CADET FEMENINA
3ª CADET FEMENI
1ª FASE
Grupo: D
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
8
CV ALELLA
CVP MONTGAT
16/11/2019 09:00Poliesportiu Municipal Abelardo Vera (Alella)
8
CV SANT ADRIÀ A
CV. CABRILS
16/11/2019 12:45Complex Esportiu Marina Besós (Sant Adrià de Besòs) 0 - 3 ** 17-25/14-25/16-25
8
CV PREMIÀ DE MAR ASSIS
VOLEI VILASSAR BLANC
16/11/2019 17:30Pavelló Municipal Premià de Mar (premia de mar)
8
Descansa
CV TIANA
17/11/2019
Subir
3ª DIVISIÓ CADET FEMENINA
3ª CADET FEMENI
1ª FASE
Grupo: E
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
8
CV ROQUETES
BALÀFIA VÒLEI - CLAVER
16/11/2019 10:00Pavelló Poliesportiu Roquetes (Roquetes)
8
CECELL LLEIDA 'C'
ALPICAT VÒLEI ASSOCIACIÓ
16/11/2019 16:00Pavelló Joan Oró (Lleida) 3 - 2 ** 25-19/22-25/25-14/18-25/15-10
8
CV CUBELLES
Descansa
17/11/2019
8
CEVOL TORREDEMBARRA
CV VILAFRANCA NEGRE
17/11/2019 11:45Pavelló Sant Jordi (Torredembarra)
Subir
3ª DIVISIÓ CADET FEMENINA
3ª CADET FEMENI
1ª FASE
Grupo: F
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
4
VOLEI MANRESA
CV MARTORELL
16/11/2019 11:45Pavelló Ateneu Les Bases (Manresa)
8
VÒLEI GELIDA
CLUB VOLEIBOL AVINYÓ
16/11/2019 12:30Pavelló Municipal de Gelida (Gelida) 0 - 3 ** 12-25/19-25/15-25
8
Descansa
IGUALADA VÒLEI CLUB
17/11/2019
4
CLUB VOLEIBOL AVINYÓ
IGUALADA VÒLEI CLUB
17/11/2019 10:00Pavelló Municipal Avinyó (Avinyó)
8
DISANO VÒLEI MOLINS NEGRE
CV MARTORELL
17/11/2019 10:45Poliesportiu Municipal Molins de Rei (Molins de Rei)
8
CV BEGUES
VOLEI MANRESA
17/11/2019 11:15Pavelló Jaume Viñas (Begues)
Subir
3ª DIVISIÓ CADET FEMENINA
3ª CADET FEMENI
1ª FASE
Grupo: G
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
8
MÀGIC VOLEI VILADECANS
CV SANT QUIRZE BLANC
16/11/2019 09:00Pavelló Montserratina (Viladecans)
8
C.V. MURS MONTJUÏC
CV SANT BOI VERMELL
16/11/2019 10:45Poliesportiu La Marina (Barcelona)
8
CV VALL D'HEBRÓN VERMELL
CE ESCOLA SANT GERVASI
16/11/2019 16:00Pavelló Olímpics Vall Hebron (Barcelona)
8
CEV L'HOSPITALET 'B'
VIKINGS VÒLEI PRAT
17/11/2019 10:00Poliesportiu Les Planes (L´ Hospitalet de Llobregat)
Subir
3ª DIVISIÓ CADET FEMENINA
3ª CADET FEMENI
1ª FASE
Grupo: H
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
8
CV SANT QUIRZE VERD
CV TERRASSA TEKNOPOINT
16/11/2019 10:45Pav. Àrea Esportiva Municipal (Sant Quirze del Vallès) 3 - 0 ** 25-8/25-14/25-15
8
FS CASTELLAR 'A'
DSV CV SANT CUGAT PLATA
16/11/2019 10:45Pavelló Puigverd (Castellar del Vallès) 0 - 3 ** 19-25/15-25/17-25
8
SAFA GAVÀ
CN SABADELL BLAU
17/11/2019 09:00Poliesportiu SAFA Gavà (Gava)
8
CV BARBERÀ 'B'
VÒLEI RUBÍ 'B'
17/11/2019 12:45Pavelló Municipal Elisa Badía (Barberà del Vallès)
Subir
3ª DIVISIÓ CADET FEMENINA
3ª CADET FEMENI
1ª FASE
Grupo: I
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
8
CV ESPLUGUES 'C'
DSV CV SANT CUGAT BRONZE
16/11/2019 09:00CEM Les Moreres Groc (Esplugues de Llobregat)
8
SAGRAT COR SARRIÀ
CV CERDANYOLA
16/11/2019 12:00Col.legi Sagrat Cor Sarrià (Barcelona) 3 - 1 ** 25-23/25-23/24-26/25-23
8
VÒLEI ELS ARCS
Descansa
17/11/2019
8
FREDERIC MISTRAL TÈCNIC EULÀLIA VERMELL
ESCOLA SADAKO
17/11/2019 16:00Col.legi Sagrat Cor Sarrià (Barcelona)
Subir
3ª DIVISIÓ CADET FEMENINA
3ª CADET FEMENI
1ª FASE
Grupo: J
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
8
CV VILAFRANCA VERD
EIC SPORT CLUB
16/11/2019 10:00Pavelló Nou (Vilafranca del Penedès)
8
TARRAGONA SPSP
OPTICALIA CV VILANOVA GROC
16/11/2019 11:45
8
CV SALOU
AEE DOLORS MALLAFRÉ
17/11/2019 10:15Pavelló Municipal Esports Salou (Salou)
Subir
LLIGA PREFERENT JUVENIL FEMENÍ
LLIGA PREFERENT JUVENIL FEMENI
1ª FASE
Grupo: A
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
8
VOLEI MANRESA
CV MARTORELL
16/11/2019 11:30Institut Lacetania (Manresa)
8
Descansa
CV GIRONELLA
17/11/2019
8
Descansa
AEE INTERMUNICIPAL DEL PENEDÈS
17/11/2019
8
CLUB VÒLEI SANTPEDOR
VÒLEI GELIDA
17/11/2019 16:00Poliesportiu Municipal Santpedor (Santpedor)
Subir
LLIGA PREFERENT JUVENIL FEMENÍ
LLIGA PREFERENT JUVENIL FEMENI
1ª FASE
Grupo: B
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
8
CV SANT ADRIÀ LILA
AE SÀNDOR
16/11/2019 11:00Complex Esportiu Marina Besós (Sant Adrià de Besòs) 0 - 3 ** 8-25/8-25/10-25
8
Descansa
AEE ELISABETH SALOU
17/11/2019
8
VOLEIBOL SANT JUST BLAU
Descansa
17/11/2019
8
CV CERDANYOLA 'B'
CV VILADECANS ‘B‘
17/11/2019 18:00PEM Guiera (Cerdanyola del Vallès)
Subir
LLIGA PREFERENT JUVENIL FEMENÍ
LLIGA PREFERENT JUVENIL FEMENI
1ª FASE
Grupo: C
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
8
CV VALLS D'ANDORRA
OPTICALIA CV VILANOVA BLAU
16/11/2019 11:00Lycee Comte de Foix (Andorra La Vella) 3 - 0 ** 25-8/25-10/25-12
8
CV ANDORRA
AEE DOLORS MALLAFRÉ 'A'
16/11/2019 13:00Lycee Comte de Foix (Andorra La Vella) 3 - 0 ** 25-3/25-11/25-7
8
Descansa
VOLEIBOL CANYELLES
17/11/2019
8
Descansa
CV ENCAMP
17/11/2019
Subir
LLIGA PREFERENT JUVENIL FEMENÍ
LLIGA PREFERENT JUVENIL FEMENI
1ª FASE
Grupo: D
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
8
CV TORDERA
UE LA SALLE GIRONA
16/11/2019 09:30Poliesportiu de Tordera (Tordera)
8
Descansa
CLUB VÒLEI BLANES
17/11/2019
8
Descansa
VOLEI CANET
17/11/2019
8
MONTAGUT AC
VÒLEI SANT CELONI
17/11/2019 17:00Pavelló Nou (Vilafranca del Penedès)
Subir
LLIGA PREFERENT CADET FEMENINA
LLIGA PREFERENT CADET FEMENIN
1ª FASE
Grupo: A
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
8
BARÇA CVB PRO
SD ESPANYOL
16/11/2019 17:45INEF Barcelona (Barcelona) 3 - 0 ** 25-12/25-14/25-10
8
AEE JAUME CALLÍS BLANC
CV ARENYS BLANC
16/11/2019 18:00AEE Jaume Callís (Vic) 3 - 1 ** 25-19/25-16/20-25/25-19
8
Descansa
CLUB VÒLEI LA PALMA
17/11/2019
Subir
LLIGA PREFERENT CADET FEMENINA
LLIGA PREFERENT CADET FEMENIN
1ª FASE
Grupo: B
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
8
CV ARENYS NEGRE
CV ALELLA
16/11/2019 12:45Pavelló Font de les Creus (Arenys de Mar)
8
CLUB VÒLEI SANTPEDOR
Descansa
17/11/2019
8
AEE INSTITUT MONTSERRAT - EL COLL
FS CASTELLAR B
17/11/2019 09:00Poliesportiu de la Creueta del Coll (Barcelona) 3 - 0 ** 25-11/25-12/25-2
8
VÒLEI VILASSAR ‘D‘
CV SANT PERE PESCADOR
17/11/2019 12:15Pavelló Municipal Paco Martín (Vilassar de Mar)
Subir
LLIGA PREFERENT CADET FEMENINA
LLIGA PREFERENT CADET FEMENIN
1ª FASE
Grupo: C
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
8
Descansa
VÒLEI SANT MARTÍ
17/11/2019
8
Descansa
CV VALLS D'ANDORRA
17/11/2019
8
CEVOL TORREDEMBARRA
CV BEGUES VERD
17/11/2019 13:30Pavelló Sant Jordi (Torredembarra)
Subir
1ª DIVISIÓ CADET MASCULINA
1ª CADET MASCULÍ
1ª FASE
Grupo: A
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
7
EIC SPORT CLUB
CEV L'HOSPITALET
16/11/2019 10:00Pavello EIC (Salou) 0 - 3 ** 11-25/12-25/15-25
3
CV VALL D'HEBRON
CLUB VOLEIBOL SALOU
16/11/2019 10:00Pavelló Olímpics Vall Hebron (Barcelona)
7
BARÇA VOLEIBOL
CN SABADELL
17/11/2019 10:00Parc Esportiu Llobregat (Cornellà de Llobregat)
7
CLUB VOLEIBOL SALOU
O SOLE MIO BALÀFIA VÒLEI
17/11/2019 10:15Pavelló Municipal Esports Salou (Salou) 3 - 0 ** 25-20/25-17/26-24
7
CV VALL D'HEBRON
CLUB VOLEIBOL REUS
17/11/2019 12:00Pavelló Olímpics Vall Hebron (Barcelona)
Subir
1ª DIVISIÓ CADET MASCULINA
1ª CADET MASCULÍ
1ª FASE
Grupo: B
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
7
KRABCHEMICAL SPSP
CV MONJOS GRUPO CEMENTOS PORTLAND
16/11/2019 09:00
7
CV BARBERÀ
LA TORRE DE CLARAMUNT VÒLEI CLUB
16/11/2019 12:30Pavelló Municipal Elisa Badía (Barberà del Vallès) 1 - 3 ** 15-25/19-25/25-21/14-25
7
IGUALADA VÒLEI CLUB
INSTITUT ANNA GIRONELLA MUNDET
16/11/2019 16:00Complex Esportiu Les Comes (Igualada) 0 - 3 ** 18-25/8-25/10-25
3
ESCOLA ORLANDAI
KRABCHEMICAL SPSP
17/11/2019 09:45Col.legi Sagrat Cor Sarrià (Barcelona) 0 - 3 ** 10-25/16-25/11-25
7
ESCOLA ORLANDAI
CV SANT MARTI-ANDORRA
17/11/2019 16:00Col.legi Sagrat Cor Sarrià (Barcelona)
Subir
1ª DIVISIÓ CADET MASCULINA
1ª CADET MASCULÍ
1ª FASE
Grupo: C
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
7
CLUB VOLEI OLOT ESPUÑA
CV ARENYS
16/11/2019 12:15Pavelló Municipal Pla de Llacs (Olot)
7
CV TERRASSA TEKNOPOINT
VOLEI CANET
16/11/2019 18:30Pavelló del Bon Aire (Terrassa)
7
VOLEI MANRESA
CV MATARÓ
17/11/2019 10:00Pavelló Ateneu Les Bases (Manresa)
3
CV. CABRILS
CLUB VOLEI OLOT ESPUÑA
17/11/2019 12:45Pavelló Municipal Cabrils (Cabrils)
7
CV. CABRILS
VÒLEI SANT CELONI
17/11/2019 11:00Pavelló Municipal Cabrils (Cabrils)
Subir
1ª DIVISIÓ INFANTIL MASCULINA
1ª INFANTIL MASCULÍ
1ª FASE
Grupo: A
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
7
CV VALL D‘HEBRON
CV ARENYS
16/11/2019 12:00Pavelló Olímpics Vall Hebron (Barcelona)
7
Descansa
CEV L'HOSPITALET
17/11/2019
7
Descansa
BIOAIRE BALÀFIA VÒLEI LLEIDA
17/11/2019
7
BARÇA VOLEIBOL
CN SABADELL
17/11/2019 12:00Parc Esportiu Llobregat (Cornellà de Llobregat)
Subir
1ª DIVISIÓ INFANTIL MASCULINA
1ª INFANTIL MASCULÍ
1ª FASE
Grupo: B
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
7
CV BARBERÀ
MAGIC VOLEI VILADECANS
16/11/2019 10:45Pavelló Municipal Elisa Badía (Barberà del Vallès) 3 - 0 ** 25-13/27-25/25-20
7
TARRAGONA SPSP
Descansa
17/11/2019
7
Descansa
CV SANT MARTI-ANDORRA
17/11/2019
7
CEVOL TORREDEMBARRA
VÒLEI GELIDA
17/11/2019 11:45Pavelló Sant Jordi (Torredembarra)
Subir
1ª DIVISIÓ INFANTIL FEMENINA
1ª INFANTIL FEMENI
1ª FASE
Grupo: A
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
8
CECELL LLEIDA
CV PREMIÀ DE DALT MARESME
16/11/2019 16:00Pavelló Joan Oró (Lleida)
8
DSV CV SANT CUGAT
VÒLEI SANT ESTEVE
16/11/2019 18:00Pavelló de Voleibol Valldoreix (Sant Cugat del Vallès)
8
AEC VALLBONA GRANOLLERS
CV ESPLUGUES
17/11/2019 09:30Pavelló Municipal dCan Bassa Granollers (Granollers)
8
VÒLEI VILASSAR 'A'
CEV L‘HOSPITALET 'A'
17/11/2019 12:15Pavelló Municipal Paco Martín (Vilassar de Mar)
Subir
1ª DIVISIÓ INFANTIL FEMENINA
1ª INFANTIL FEMENI
1ª FASE
Grupo: B
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
8
CV SANT QUIRZE
GESTORIA DALMAU BALÀFIA VÒLEI-CLAVER
16/11/2019 11:00Pav. Àrea Esportiva Municipal (Sant Quirze del Vallès) 3 - 1 ** 25-14/25-19/24-26/25-21
8
CN SABADELL
CV BARBERÀ
16/11/2019 13:30Pavelló 3 - Sabadell (Sabadell) 3 - 0 ** 25-5/25-13/25-15
8
BARÇA CVB
CH BORDILS BLANC
16/11/2019 13:30INEF Barcelona (Barcelona)
8
VOLEIBOL SANT JUST
CV VALL D‘HEBRON
16/11/2019 17:30Complex Esportiu La Bonaigua (Sant Just Desvern) 0 - 3 ** 10-25/16-25/17-25
Subir
2ª DIVISIÓ INFANTIL FEMENINA
2ª INFANTIL FEMENI
1ª FASE
Grupo: A
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
8
VÒLEI GELIDA
CV GAVÀ VERMELL
16/11/2019 09:00Pavelló Municipal de Gelida (Gelida) 0 - 3 ** 11-25/3-25/7-25
8
CV VILAFRANCA VERD
OPTICALIA CV VILANOVA GROC
16/11/2019 09:30Pavelló Nou (Vilafranca del Penedès) 0 - 3 ** 8-25/15-25/7-25
8
CV CUNIT
DSV CV SANT CUGAT VERMELL
16/11/2019 10:45Pavelló Els Joncs (Cunit)
8
Descansa
CV MARTORELL
17/11/2019
Subir
2ª DIVISIÓ INFANTIL FEMENINA
2ª INFANTIL FEMENI
1ª FASE
Grupo: B
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
13
BARÇA CVB BLAU
CE ESCOLA SANT GERVASI TARONJA
12/11/2019 18:30INEF Barcelona (Barcelona) 3 - 0 ** 25-12/25-6/25-20
8
BARÇA CVB BLAU
CV SANT QUIRZE VERMELL
16/11/2019 09:00INEF Barcelona (Barcelona) 3 - 0 ** 25-17/25-3/25-13
8
Descansa
CV ESPLUGUES 'C'
17/11/2019
8
AEE ESCOLA PIA GRANOLLERS
AEE INSTITUT MONTSERRAT
17/11/2019 09:00Pavelló Municipal El Parquet (Granollers)
8
CE ESCOLA SANT GERVASI TARONJA
FS CASTELLAR 'C'
17/11/2019 10:15Escola Sant Gervasi Mollet (Mollet del Vallès) 3 - 0 ** 25-19/25-13/25-13
Subir
2ª DIVISIÓ INFANTIL FEMENINA
2ª INFANTIL FEMENI
1ª FASE
Grupo: C
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
8
CV ROQUETES
BALÀFIA VÒLEI - CLAVER
16/11/2019 11:45Pavelló Poliesportiu Roquetes (Roquetes) 0 - 3 ** 9-25/14-25/15-25
8
CV SALOU
TARRAGONA SPSP
16/11/2019 16:30Pavelló Municipal Esports Salou (Salou) 0 - 3 ** 19-25/13-25/16-25
8
CECELL LLEIDA 'B'
AEE ELISABETH SALOU
16/11/2019 18:00Pavelló Joan Oró (Lleida)
8
CEVOL TORREDEMBARRA
CV CUBELLES
17/11/2019 10:00Pavelló Sant Jordi (Torredembarra)
Subir
2ª DIVISIÓ INFANTIL FEMENINA
2ª INFANTIL FEMENI
1ª FASE
Grupo: D
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
8
AEE JAUME CALLÍS VERMELL
VÒLEI SANT CELONI NEGRE
16/11/2019 16:00AEE Jaume Callís (Vic) 3 - 1 ** 25-23/25-13/24-26/25-16
8
CE EDUVOLEI AMETLLA
AEE JAUME CALLIS BLANC
16/11/2019 10:00Pavelló Municipal Ametlla del Vallès (L´ Ametlla del Vallès) 3 - 1 ** 25-22/24-26/25-20/25-21
8
DSV CV SANT CUGAT A
CV TORELLÓ
17/11/2019 12:45Pavelló de Voleibol Valldoreix (Sant Cugat del Vallès)
8
AEC VALLBONA GRANOLLERS D
CV L'AMETLLA DEL VALLÈS
17/11/2019 12:45Pavelló Municipal dCan Bassa Granollers (Granollers)
Subir
2ª DIVISIÓ INFANTIL FEMENINA
2ª INFANTIL FEMENI
1ª FASE
Grupo: E
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
8
CV VALL D‘HEBRON GROC
DSV CV SANT CUGAT NEGRE
16/11/2019 10:00Pavelló Olímpics Vall Hebron (Barcelona)
8
MAGIC VOLEI VILADECANS
Descansa
16/11/2019 12:30Pavelló Montserratina (Viladecans)
8
VOLEI RUBÍ 'A'
CEV L'HOSPITALET VERMELL
16/11/2019 16:00Pavelló Municipal de Can Rosés (Rubí)
8
CV CERDANYOLA
FS CASTELLAR 'A'
17/11/2019 16:00PEM Guiera (Cerdanyola del Vallès)
Subir
2ª DIVISIÓ INFANTIL FEMENINA
2ª INFANTIL FEMENI
1ª FASE
Grupo: F
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
8
CV VALL D'HEBRON BLAU
DSV CV SANT CUGAT C
16/11/2019 10:00Pavelló Olímpics Vall Hebron (Barcelona) 0 - 3 ** 8-25/9-25/18-25
8
Descansa
CEV L‘HOSPITALET NEGRE
17/11/2019
8
CV SANT BOI VERMELL
CV ESPLUGUES 'B'
17/11/2019 10:00Poliesportiu La Parellada (Sant Boi de Llobregat)
8
DISANO VÒLEI MOLINS NEGRE
VOLEIBOL SANT JUST GROC
17/11/2019 10:45Poliesportiu Municipal Molins de Rei (Molins de Rei)
Subir
2ª DIVISIÓ INFANTIL FEMENINA
2ª INFANTIL FEMENI
1ª FASE
Grupo: G
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
8
VÒLEI SANT FRUITÓS B
CV VILADECANS 'B'
16/11/2019 09:00Pavelló Municipal Sant Fruitós (Sant Fruitós de Bages)
8
CV VALL D'HEBRÓN VERMELL
CV BEGUES
16/11/2019 12:00Pavelló Olímpics Vall Hebron (Barcelona) 3 - 0 ** 25-17/25-17/25-14
8
DSV CV SANT CUGAT T
Descansa
17/11/2019
8
CV GAVÀ GROC
CLUB VÒLEI LA PALMA NEGRE
17/11/2019 10:45Pavelló Municipal Can Tintorer (Gava)
Subir
2ª DIVISIÓ INFANTIL FEMENINA
2ª INFANTIL FEMENI
1ª FASE
Grupo: H
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
7
CV SANT QUIRZE VERD
CV SANT QUIRZE BLANC
11/11/2019 17:15Pav. Àrea Esportiva Municipal (Sant Quirze del Vallès) 2 - 3 ** 25-21/9-25/25-17/24-26/9-15
7
CV SANT MARTI
CV SANT BOI BLANC
15/11/2019 18:30Poliesportiu Bac de Roda (Barcelona) 3 - 0 ** 25-11/25-16/25-8
8
FS CASTELLAR 'B'
DSV CV SANT CUGAT U
16/11/2019 09:00Pavelló Puigverd (Castellar del Vallès) 0 - 3 ** 12-25/19-25/21-25
8
CV SANT QUIRZE VERD
CN SABADELL
16/11/2019 09:00Pav. Àrea Esportiva Municipal (Sant Quirze del Vallès) 3 - 0 ** 25-16/25-21/27-25
8
CV SANT ADRIÀ A
CV SANT BOI BLANC
16/11/2019 12:45Complex Esportiu Marina Besós (Sant Adrià de Besòs) 3 - 1 ** 25-16/25-20/11-25/25-16
8
CV SANT MARTI
CV SANT QUIRZE BLANC
17/11/2019 16:00Poliesportiu Bac de Roda (Barcelona)
Subir
2ª DIVISIÓ INFANTIL FEMENINA
2ª INFANTIL FEMENI
1ª FASE
Grupo: I
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
8
AEC VALLBONA GRANOLLERS C
AEC VALLBONA GRANOLLERS B
16/11/2019 10:00Pavelló Municipal dCan Bassa Granollers (Granollers) 0 - 3 ** 10-25/13-25/16-25
8
BARÇA CVB U13 GRANA
VOLEI VILASSAR BLANC
16/11/2019 10:45INEF Barcelona (Barcelona) 0 - 3 ** 6-25/16-25/11-25
8
CV PREMIÀ DE MAR ASSIS
DSV CV SANT CUGAT G
16/11/2019 15:45Pavelló Municipal Premià de Mar (premia de mar)
8
CE ESCOLA SANT GERVASI BLAU
CV PREMIÀ DE DALT MARESME BLAU
17/11/2019 12:00Escola Sant Gervasi Mollet (Mollet del Vallès) 0 - 3 ** 19-25/17-25/14-25
Subir
2ª DIVISIÓ INFANTIL FEMENINA
2ª INFANTIL FEMENI
1ª FASE
Grupo: J
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
8
CV JOVES CALDES
CV AVAP GIRONA BLAU
16/11/2019 12:30Pavelló Esportiu Caldes Malavella (Caldes de Malavella) 0 - 3 ** 4-25/12-25/19-25
8
CLUB VOLEI OLOT 'A'
CV SANT PERE PESCADOR
16/11/2019 16:00Pavelló Municipal Pla de Llacs (Olot)
8
Descansa
CV LLORET
17/11/2019
8
UE LA SALLE GIRONA
CV AVAP GIRONA GROC
17/11/2019 12:30Pavelló Municipal Pont Major (Girona)
Subir
2ª DIVISIÓ INFANTIL FEMENINA
2ª INFANTIL FEMENI
1ª FASE
Grupo: L
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
8
VOLEI MANRESA
CV SANT BOI BLAU
16/11/2019 09:30Institut Lacetania (Manresa)
8
BARÇA CVB U13 BLAU
IGUALADA VÒLEI CLUB
16/11/2019 12:30INEF Barcelona (Barcelona) 3 - 0 ** 25-7/25-12/25-11
8
VOLEIBOL SANT JUST BLAU
VÒLEI SANT FRUITÓS
16/11/2019 15:00Complex Esportiu La Bonaigua (Sant Just Desvern) 3 - 1 ** 25-19/25-16/7-25/27-25
8
DISANO VÒLEI MOLINS VERMELL
CV VALL D'HEBRON BLANC
17/11/2019 09:00Poliesportiu Municipal Molins de Rei (Molins de Rei)
6
IGUALADA VÒLEI CLUB
DISANO VÒLEI MOLINS VERMELL
17/11/2019 16:00Complex Esportiu Les Comes (Igualada)
Subir
2ª DIVISIÓ INFANTIL FEMENINA
2ª INFANTIL FEMENI
1ª FASE
Grupo: M
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
8
VOLEI VILASSAR NEGRE
CV MATARÓ 'B'
16/11/2019 09:00Pavelló Municipal Paco Martín (Vilassar de Mar)
8
CV PREMIÀ DE DALT MARESME BLANC
CV LLORET 'B'
17/11/2019 10:00Poliesportiu Municipal Premià Dalt (Premià de Dalt)
8
CV ARENYS VERD
CV. CABRILS
17/11/2019 11:00Pavelló Font de les Creus (Arenys de Mar) 3 - 0 ** 25-18/25-15/25-16
8
VÒLEI SANT CELONI VERMELL
CLUB VOLEI OLOT 'B'
17/11/2019 11:45Sot de les Granotes (Sant Celoni)
Subir
2ª DIVISIÓ INFANTIL FEMENINA
2ª INFANTIL FEMENI
1ª FASE
Grupo: N
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
8
AEC VALLBONA GRANOLLERS E
BARÇA CVB GRANA
16/11/2019 11:45Pavelló Municipal dCan Bassa Granollers (Granollers) 0 - 3 ** 8-25/6-25/15-25
8
CV MATARÓ
CV VILADECANS
16/11/2019 17:45Poliesportiu Carrer Euskadi (Mataró)
8
CV GAVÀ NEGRE
CV TERRASSA TEKNOPOINT
17/11/2019 09:00Pavelló Municipal Can Tintorer (Gava)
8
SAFA GAVÀ
CV BARBERÀ B
17/11/2019 12:30Poliesportiu SAFA Gavà (Gava)
Subir
LLIGA AMATEUR MASTER
Amateur Màsters
1ª FASE
Grupo: A
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
4
CV CUBELLES
CV BEGUES
16/11/2019 16:00Poliesportiu Municipal Cubelles (Cubelles) 0 - 3 ** 14-25/12-25/11-25
4
Descansa
VOLEIBOL CANYELLES
17/11/2019
Subir
LLIGA AMATEUR MASTER
Amateur Màsters
1ª FASE
Grupo: B
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
4
CV L‘AMETLLA DEL VALLÈS
VÒLEI MÀSTERS SABADELL
16/11/2019 18:00Poliesportiu Municipal L´Ametlla del Vallès (L´ Ametlla del Vallès) 0 - 3 ** 15-25/15-25/23-25
4
Descansa
IGUALADA VÒLEI XP
17/11/2019
4
CV SANT BOI MÀSTERS
CV SANT QUIRZE BLANC
17/11/2019 11:45Poliesportiu La Parellada (Sant Boi de Llobregat)
Subir
LLIGA AMATEUR MIXTE
Amateur Màsters
1ª FASE
Grupo: A
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
4
CV GAVÀ VERMELL
LA TORRE DE CLARAMUNT VÒLEI CLUB
17/11/2019 09:00Pavelló Municipal Can Tintorer (Gava) 3 - 0 ** 25-16/25-11/26-24
4
THUNDER
OPTICALIA CV VILANOVA AMATEUR
17/11/2019 10:45Poliesportiu Municipal Can Ricart (Barcelona)
4
DSV CV SANT CUGAT
EIC SPORT CLUB
17/11/2019 12:45Pavelló de Voleibol Valldoreix (Sant Cugat del Vallès)
Subir
LLIGA AMATEUR MIXTE
Amateur Màsters
1ª FASE
Grupo: B
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
1
CAN CARALLEU
SEK CATALUNYA
15/11/2019 21:30Can Carelleu (Barcelona) 3 - 1 ** 24-26/25-15/25-21/25-12
4
SEK CATALUNYA
VOLEINOVA A
17/11/2019 12:00Polideportivo SEK La Garriga (La Garriga)
4
CAN CARALLEU
VIKINGS VOLEI PRAT BLANC
17/11/2019 12:00Can Carelleu (Barcelona)
4
BAOBAB COMPANY
CEB BERGA
17/11/2019 12:00Pavello Esports Berga (Berga)
Subir
LLIGA AMATEUR MIXTE
Amateur Màsters
1ª FASE
Grupo: C
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
4
VOLEI MANRESA
SAFA GAVÀ
16/11/2019 17:45Pavelló Ateneu Les Bases (Manresa)
4
PADELCEL
CV SANT BOI VETERANS
16/11/2019 19:00Centre Esportiu Santa Isabel (Barcelona) 3 - 0 ** 25-14/25-14/25-21
Subir
LLIGA AMATEUR MIXTE
Amateur Màsters
1ª FASE
Grupo: D
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
4
PAIP VÒLEI CLUB
C.E. HORTONS
16/11/2019 19:00Centre Esportiu Santa Isabel (Barcelona)
4
AEE DOLORS MALLAFRÈ
Descansa
17/11/2019
4
CV GAVÀ GROC
CLUB VOLEI SANTA EUGENIA DE BERGA BLAU
17/11/2019 12:30Pavelló Municipal Can Tintorer (Gava)
Subir
LLIGA AMATEUR MIXTE
Amateur Màsters
1ª FASE
Grupo: E
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
4
CLUB VOLEI TARADELL
Descansa
17/11/2019
4
CLUB VOLEI SANTA EUGENIA DE BERGA BLANC
PANTERES GROGUES M
17/11/2019 10:00Pavelló Municipal de Santa Eugènia de Berga (Santa Eugènia de Berga)
4
ACADEMIA VOLEIBOL BARCELONA B
VIKINGS VOLEI PRAT BLAU
17/11/2019 16:00Virolai Esportiu Club Barcelona (Barcelona)
Subir
SFV IBERDROLA
SUPERLLIGA FEMENINA
LLIGA REGULAR
Grupo: ÚNIC
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
6
CV KIELE SOCUÉLLAMOS
IBSA CV CCO 7 Palmas
11/11/2019
6
DIMUROL LIBBY'S LA LAGUNA
ESQUIMO DOS HERMANAS
11/11/2019
6
Voleibol LOGROÑO
BARÇA CVB
11/11/2019
6
FEEL VOLLEY ALCOBENDAS
AD ALGAR SURMENOR
16/11/2019
6
AVARCA DE MENORCA
MADRID CHAMBERÍ
16/11/2019
6
DSV CV SANT CUGAT
OSACC Haro Rioja Vóley
16/11/2019 16:00Pavelló de Voleibol Valldoreix (Sant Cugat del Vallès)
Subir
SM-2
SUPERLLIGA 2 MASCULÍ
LLIGA REGULAR
Grupo: B
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
7
CISNEROS ALTER
CVLEGANES.COM
11/11/2019
7
CV PIZARRA
PLAYAS DE BENIDORM
16/11/2019
7
XÁTIVA VOLEIBOL
CV MEDITERRANEO Castellón
16/11/2019
7
VP MADRID
MICHELIN MINTONETTE ALMERIA
16/11/2019
7
CV AA LLARS MUNDET
CV PINTO
16/11/2019 16:00Pavelló Carmel (Barcelona)
7
TARRAGONA SPSP
BARÇA VOLEIBOL
16/11/2019 20:00Pavelló Municipal Sant Pere i Sant Pau (Sant Pere i Sant Pau)
Subir
SF-2
SUPERLLIGA 2 FEMENÍ
LLIGA REGULAR
Grupo: B
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
7
AGUERE Ciutat de la laguna
CV ESPLUGUES
16/11/2019
7
XÁTIVA VOLEIBOL
JS HOTELS CIDE
16/11/2019
7
CAEP SORIA
CV VALL D'HEBRON
16/11/2019
7
MAIRENA VOLEI CLUB
UBE L'ILLA GRAU
16/11/2019
7
CUESTA PIEDRA SANTA CRUZ
CV ELCHE
16/11/2019
7
VOLEI GRAU CASTELLÓ
UNIVERSITAT ALACANT
16/11/2019
Subir
1ª NACIONAL MASCULINA
PRIMERA NACIONAL MASCULINA
LLIGA REGULAR
Grupo: B
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
7
CN SABADELL
CV OLOT
16/11/2019 16:30Pavelló 3 - Sabadell (Sabadell)
7
CV ENCAMP
CV SANT MARTI
16/11/2019 18:00Complex Esportiu i Sociocultural Encamp (Encamp)
7
RODI MOTOR SERVICES BALÀFIA VÒLEI
AE MANRESA
16/11/2019 20:00Pavelló Juanjo Garra Lleida (Lleida)
7
CEVOL TORREDEMBARRA
CV BARBERA
17/11/2019 10:00Pavelló Sant Jordi (Torredembarra)
7
CVS TREN DE SÓLLER
CV SAN ROQUE BATÁN
17/11/2019 11:00
7
FUNDACIÓN AULA ESCOLA EUROPEA
CV ROQUETES
17/11/2019 12:00Poliesportiu Aula (Barcelona)
Subir
1ª NACIONAL FEMENINA
PRIMERA NACIONAL FEMENINA
LLIGA REGULAR
Grupo: B
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
7
BARÇA CVB U19
SURIS VOLEI MOLINS
16/11/2019 16:00INEF Barcelona (Barcelona)
7
VOLEIBOL SANT JUST
CVS SÓLLER TOURS
16/11/2019 17:00Complex Esportiu La Bonaigua (Sant Just Desvern)
7
CN SABADELL
CV SANT BOI
16/11/2019 18:30Pavelló 3 - Sabadell (Sabadell)
7
CH BORDILS
CV ZARAGOZA ARTEMISA
16/11/2019 20:00Pavelló Blanc i Verd (Bordils)
7
ALMOZARA 2000
DSV CV SANT CUGAT 'B'
17/11/2019 10:00
Subir

Publicitat de la Federació Catalana de Voleibol


Patrocinadors de la Federació Catalana de Voleibol


· LA FEDERACIÓ
· NOTÍCIES
· MAPA WEB
· NOTA LEGAL
· COMPETICIÓ
· ARC I SELECCIONS
· PROMOCIÓ
· LA BOTIGA
· FORUM
· MULTIMÈDIA
· LA FEDERACIÓ
· ENTRENADORS
· VOLEI PLATJA
· ÀRBITRES
· EQUIPACIONS
· PILOTES
· XARXES
Federació Catalana de Voleibol . Jonqueres, 16 5é C · 08003 Jonqueres, 16 5é C · 08003lona · Espanya · fcvb@fcvolei.cat · Nif. G08882797 · By Anunzia

tenda de voleibol, tenda de volei-platja, equipació de voleibol, material per voleibol, pilotes de voleibol, pilota de voleibol, pilotes de volei-platja, pilota de volei-platja, camisetes, bambes de voleibol, xarxa de voleibol, beachvolley material


rayban shoes.asp jerseys oakley rayban oakley
DCL Informática