Federació Catalana de Voleibol - Tenda Online FCVb - Equipació de voleibol - Material per voleibol
FacebookTwitterYouTube
HomeLa FederacióCompeticióARC i SeleccionsPromocióLa BotigaForumMultimèdia

Federació Catalana de Voleibol - Tenda Online FCVb - Equipació de voleibol - Material per voleibol EntrenadorsVolei PlatjaÀrbitres

Federació Catalana de Voleibol /
COMPETICIONS




Resultats

Filtrar per competició:

Data Inici: 22/05/2017 Data Fi: 28/05/2017

** Pendents de verificació
CAMPEONATO DE ESPAÑA
CAMPEONATO DE ESPAÑA
2ª FASE
Grupo: 1 1 - 12
LIGA 1 Vuelta
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
3
Descansa
LLEDÓ IZQUIERDO L'ILLA GRAU
28/05/2017
Subir
CAMPEONATO DE ESPAÑA
CAMPEONATO DE ESPAÑA
2ª FASE
Grupo: 2 1 - 12
LIGA 1 Vuelta
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
3
Descansa
CD HEIDELBERG
28/05/2017
Subir
CAMPEONATO DE ESPAÑA
CAMPEONATO DE ESPAÑA
2ª FASE
Grupo: 3 1 - 12
LIGA 1 Vuelta
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
3
CLARET
Descansa
28/05/2017
Subir
CAMPEONATO DE ESPAÑA
CAMPEONATO DE ESPAÑA
2ª FASE
Grupo: 4 1 - 12
LIGA 1 Vuelta
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
3
Descansa
CONSTRUCCIONES M. GALINDO SÓLLER
28/05/2017
Subir
CAMPEONATO DE ESPAÑA
CAMPEONATO DE ESPAÑA
2ª FASE
Grupo: 5 13 - 24
LIGA 1 Vuelta
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
3
Descansa
GETXO
28/05/2017
Subir
CAMPEONATO DE ESPAÑA
CAMPEONATO DE ESPAÑA
2ª FASE
Grupo: 6 13 - 24
LIGA 1 Vuelta
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
3
Descansa
CV MELILLA
28/05/2017
Subir
CAMPEONATO DE ESPAÑA
CAMPEONATO DE ESPAÑA
2ª FASE
Grupo: 7 13 - 24
LIGA 1 Vuelta
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
3
Descansa
CV INIESTA
28/05/2017
Subir
CAMPEONATO DE ESPAÑA
CAMPEONATO DE ESPAÑA
2ª FASE
Grupo: 8 13 - 24
LIGA 1 Vuelta
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
3
Descansa
CV IBAÑÉS
28/05/2017
Subir
1ª DIVISIÓ SÈNIOR FEMENINA
1ª SÈNIOR FEMENI
2ª FASE
Grupo: PERMANÈNCIA
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
14
GET BLUME VOLEIBOL
AEC VALLBONA GRANOLLERS
27/05/2017 12:00CCTE Esplugues de Llobregat (Esplugues de Llobregat)
Subir
2ª DIVISIÓ SÈNIOR MASCULINA
2ª SÈNIOR MASCULÍ
2ª FASE
Grupo: GRUP CLASSIFICACIÓ
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
18
CV ROQUETES 'B'
CLUB VÒLEI SANTPEDOR
27/05/2017 17:45Pavelló Poliesportiu Roquetes (Roquetes)
18
JORBA SOLÀ IGUALADA VÓLEI CLUB
CE PANTERES GROGUES
27/05/2017 18:00Complex Esportiu Les Comes (Igualada)
18
CV L‘AMETLLA DEL VALLÈS 'B'
CV COMETA BELLVEI
27/05/2017 18:45Pavelló Municipal Ametlla del Vallès (L´ Ametlla del Vallès)
18
CV TIANA
Descansa
28/05/2017
18
FS CASTELLAR CANDELSA
CV VILAFRANCA NEGRE
28/05/2017 17:30Pavelló Puigverd (Castellar del Vallès)
Subir
2ª DIVISIÓ SÈNIOR MASCULINA
2ª SÈNIOR MASCULÍ
2ª FASE
Grupo: GRUP PROMOCIÓ
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
18
ESCOLA PIA CALELLA
VÒLEI 6 MANRESA ‘B‘
27/05/2017 17:00Pavelló Escola Pia Calella (Calella)
18
CV ALELLA
CLUB VOLEIBOL VILADECANS
27/05/2017 19:00DSB Colegio Alemán BCN (Esplugues de Llobregat)
18
CEVOL TORREDEMBARRA
CV CUNIT
28/05/2017 10:00Pavelló Sant Jordi (Torredembarra)
18
AEC VALLBONA GRANOLLERS 'B'
CLUB JOVENTUT LES CORTS
28/05/2017 11:00Pavelló Municipal dCan Bassa Granollers (Granollers)
18
CV VILAFRANCA VERD
CV TERRASSA
28/05/2017 11:00Pavelló Mestre Recasens (Vilafranca del Penedès)
Subir
3ª DIVISIÓ SÈNIOR FEMENINA
3ª SÈNIOR FEMENI
FASE FINAL
Grupo: PLAY OFF
Liga Flexible
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
1
C.V. AA LLARS MUNDET ‘B‘
OPTICALIA CV VILANOVA
27/05/2017 11:00CEM Isaac Galvez (Vilanova i la Geltrú, Barcelona)
1
CV SANTA COLOMA
ASFE SANT FRUITÓS
27/05/2017 13:00CEM Isaac Galvez (Vilanova i la Geltrú, Barcelona)
1
ST. TROP'LLORET
Guanyador Partit 1
27/05/2017 18:00CEM Isaac Galvez (Vilanova i la Geltrú, Barcelona)
1
PANTERES GROGUES VÒLEI FEMENÍ
Guanyador Partit 2
27/05/2017 20:00CEM Isaac Galvez (Vilanova i la Geltrú, Barcelona)
1
Perdedor Partit 3
Perdedor Partit 4
28/05/2017 11:00CEM Isaac Galvez (Vilanova i la Geltrú, Barcelona)
1
Guanyador Partit 3
Guanyador Partit 4
28/05/2017 13:00CEM Isaac Galvez (Vilanova i la Geltrú, Barcelona)
Subir
4ª DIVISIÓ SÈNIOR FEMENINA
4ª SÈNIOR FEMENI
FASE FINAL
Grupo: PLAY OFF
Liga Flexible
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
1
CV ESPLUGUES 'B'
Guanyador Partit 1
27/05/2017 17:00Pavelló Juanjo Garra Lleida (Lleida)
1
ZONA ESPORTIVA AVINYÓ
CLUB VÒLEI LA PALMA
27/05/2017 11:00Pavelló Juanjo Garra Lleida (Lleida)
1
CV SANT BOI B
FS CASTELLAR
27/05/2017 13:00Pavelló Juanjo Garra Lleida (Lleida)
1
MARTI SERRALLERIA BALÀFIA VÒLEI LLEIDA
Guanyador Partit 2
27/05/2017 19:00Pavelló Juanjo Garra Lleida (Lleida)
1
Perdedor Partit 3
Perdedor Partit 4
28/05/2017 10:30Pavelló Juanjo Garra Lleida (Lleida)
1
Guanyador Partit 3
Guanyador Partit 4
28/05/2017 12:30Pavelló Juanjo Garra Lleida (Lleida)
Subir
1ª DIVISIÓ JUVENIL FEMENINA
1ª JUVENIL FEMENI
3ª FASE
Grupo: Campionat de base
LIGA 1 Vuelta
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
2
CV ESPLUGUES
AEC VALLBONA GRANOLLERS
24/05/2017 20:00CEM Les Moreres (Esplugues de Llobregat) 3 - 1 ** 25-18/25-18/20-25/29-27
3
DSV CV SANT CUGAT
CV ESPLUGUES
27/05/2017 11:00Pavelló de Voleibol Valldoreix (Sant Cugat del Vallès)
3
CV VALL D‘HEBRON
CVB BARÇA
28/05/2017 12:00Pavelló Carmel (Barcelona)
Subir
1ª DIVISIÓ JUVENIL FEMENINA
1ª JUVENIL FEMENI
2ª FASE
Grupo: PERMANÈNCIA
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
16
CV PREMIÀ DE DALT
CV VILADECANS UNILEVER
27/05/2017 12:15Poliesportiu Municipal Premià Dalt (Premià de Dalt)
16
MULTISERVICIOS URY VÒLEI RUBÍ
CLUB VOLEI OLOT
27/05/2017 16:00Pavelló Municipal de Can Rosés (Rubí)
16
CV SANT BOI A
VÒLEI VILASSAR
27/05/2017 16:45Poliesportiu La Parellada (Sant Boi de Llobregat)
16
CECELL LLEIDA
VÒLEI SANT ESTEVE
27/05/2017 20:00Pavelló Joan Oró (Lleida)
16
CH BORDILS BLANC
CN SABADELL 'A'
28/05/2017 11:45Pavelló Blanc i Verd (Bordils)
Subir
1ª DIVISIÓ CADET FEMENINA
1ª CADET FEMENI
3ª FASE
Grupo: Campionat de base
LIGA 1 Vuelta
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
2
CV ESPLUGUES
AEC VALLBONA GRANOLLERS
24/05/2017 18:15CEM Les Moreres (Esplugues de Llobregat) 3 - 0 ** 25-10/25-15/25-8
3
DSV CV SANT CUGAT
CV ESPLUGUES
27/05/2017 13:00Pavelló de Voleibol Valldoreix (Sant Cugat del Vallès)
3
CV VALL D‘HEBRON
CVB BARÇA
28/05/2017 10:00Pavelló Carmel (Barcelona)
Subir
1ª DIVISIÓ CADET FEMENINA
1ª CADET FEMENI
2ª FASE
Grupo: PERMANÈNCIA
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
16
CV PREMIÀ DE DALT
CV VILADECANS UNILEVER
27/05/2017 10:30Poliesportiu Municipal Premià Dalt (Premià de Dalt)
16
VÒLEI RUBÍ
CLUB VOLEI OLOT
27/05/2017 17:45Pavelló Municipal de Can Rosés (Rubí)
16
CECELL LLEIDA
VÒLEI SANT ESTEVE
27/05/2017 18:15Pavelló Joan Oró (Lleida)
16
CV SANT BOI A
VÒLEI VILASSAR
27/05/2017 18:30Poliesportiu La Parellada (Sant Boi de Llobregat)
16
CH BORDILS BLANC
CN SABADELL 'A'
28/05/2017 10:00Pavelló Blanc i Verd (Bordils)
Subir
1ª DIVISIÓ JUVENIL MASCULINA
1ª JUVENIL MASCULÍ
3ª FASE
Grupo: CLASSIFICACIÓ
Liga Flexible
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
4
INSTITUT A. GIRONELLA MUNDET 'B'
INSTITUT ANNA GIRONELLA MUNDET
25/05/2017 20:00Pavelló Carmel (Barcelona)
3
CV SANT MARTI
INSTITUT A. GIRONELLA MUNDET 'B'
27/05/2017
Subir
1ª DIVISIÓ JUVENIL MASCULINA
1ª JUVENIL MASCULÍ
2ª FASE
Grupo: CLASSIFICACIÓ
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
14
CV CARDEDEU
CLUB VÒLEI LA PALMA
27/05/2017 16:00Pavello Municipal Esports de Cardedeu (Cardedeu)
14
UE LA SALLE GIRONA
VIKINGS VOLEI PRAT
27/05/2017 18:00Pavelló Municipal Pont Major (Girona)
14
IGUALADA VÒLEI CLUB
CV TERRASSA
27/05/2017 20:00Complex Esportiu Les Comes (Igualada)
Subir
1ª DIVISIÓ JUVENIL MASCULINA
1ª JUVENIL MASCULÍ
3ª FASE
Grupo: CLASSIFICACIÓ
Liga Flexible
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
5
CEV L'HOSPITALET
INSTITUT A. GIRONELLA MUNDET 'B'
27/05/2017 18:00Poliesportiu Les Planes (L´ Hospitalet de Llobregat)
Subir
1ª DIVISIÓ JUVENIL MASCULINA
1ª JUVENIL MASCULÍ
2ª FASE
Grupo: CLASSIFICACIÓ
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
14
A.E. SANDOR
INSTITUT A. GIRONELLA MUNDET 'B'
28/05/2017 10:30Poliesportiu Sant Ildefons (Cornellà de Llobregat)
Subir
2ª DIVISIÓ CADET FEMENINA
2ª CADET FEMENI
FASE FINAL
Grupo: PLAY OFF
Liga Flexible
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
1
DSV SANT CUGAT NEGRE
CVB BARÇA BLAU
27/05/2017 11:00PABELLON DE PONENT DE SALOU (Salou)
1
CVB BARÇA GRANA
CV ESPLUGUES ‘B‘
27/05/2017 13:00PABELLON DE PONENT DE SALOU (Salou)
1
CV MATARÓ
Guanyador Partit 1
27/05/2017 16:00PABELLON DE PONENT DE SALOU (Salou)
1
CV SALOU
Guanyador Partit 2
27/05/2017 18:00PABELLON DE PONENT DE SALOU (Salou)
1
Perdedor Partit 3
Perdedor Partit 4
28/05/2017 10:30PABELLON DE PONENT DE SALOU (Salou)
1
Guanyador Partit 3
Guanyador Partit 4
28/05/2017 12:30PABELLON DE PONENT DE SALOU (Salou)
Subir
1ª DIVISIÓ CADET MASCULINA
1ª CADET MASCULÍ
2ª FASE
Grupo: CLASSIFICACIÓ
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
14
IGUALADA VÒLEI CLUB
BIOAIRE BALÀFIA VÒLEI LLEIDA
26/05/2017 21:30Complex Esportiu Les Comes (Igualada)
14
ESCOLA ORLANDAI
CV ANDORRA (AND)
27/05/2017 10:00Col.legi Sagrat Cor Sarrià (Barcelona)
14
CV MONJOS PANSALUD
CV VALL D‘HEBRON
27/05/2017 10:00Pav. Municipal Santa Margarida i els Monjos (Santa Margarida i Els Monjos)
14
CV BARBERÀ
Descansa
28/05/2017
Subir
1ª DIVISIÓ CADET MASCULINA
1ª CADET MASCULÍ
3ª FASE
Grupo: Classificació OR
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
6
CV SANT PERE I SANT PAU
CV MATARÓ
28/05/2017 10:00
6
AEC VALLBONA GRANOLLERS
ADIVIT BALÀFIA VÒLEI LLEIDA
28/05/2017 12:45Pavelló Municipal dCan Bassa Granollers (Granollers)
Subir
1ª DIVISIÓ CADET MASCULINA
1ª CADET MASCULÍ
3ª FASE
Grupo: Classificació PLATA
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
6
CV ROQUETES
FC BARCELONA
28/05/2017
6
INSTITUT ANNA GIRONELLA MUNDET
CV SANT MARTI
28/05/2017
Subir
1ª DIVISIÓ INFANTIL FEMENINA
1ª INFANTIL FEMENI
3ª FASE
Grupo: Campionat de base
LIGA 1 Vuelta
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
2
CLUB VOLEI OLOT
AEC VALLBONA GRANOLLERS
26/05/2017 19:00Pavelló Municipal Pla de Llacs (Olot)
3
DSV CV SANT CUGAT
CLUB VOLEI OLOT
27/05/2017 Pavelló de Voleibol Valldoreix (Sant Cugat del Vallès)
3
AEC VALLBONA GRANOLLERS
CV LLORET
27/05/2017 09:00Pavelló Municipal dCan Bassa Granollers (Granollers)
3
CV VALL D‘HEBRON
CVB BARÇA
28/05/2017 12:00Pavelló Carmel (Barcelona)
Subir
1ª DIVISIÓ INFANTIL FEMENINA
1ª INFANTIL FEMENI
2ª FASE
Grupo: PERMANÈNCIA
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
16
CV PREMIÀ DE DALT
VÒLEI VILASSAR
27/05/2017 10:30Poliesportiu Municipal Premià Dalt (Premià de Dalt)
16
CH BORDILS BLANC
AE MOLINS
27/05/2017 12:00Pavelló Blanc i Verd (Bordils)
16
VOLEIBOL SANT JUST
CV SANT BOI
27/05/2017 12:00Complex Esportiu La Bonaigua (Sant Just Desvern)
16
CECELL LLEIDA
CV SALOU
27/05/2017 16:00Pavelló Joan Oró (Lleida)
16
CV ESPLUGUES
VÒLEI SANT ESTEVE
28/05/2017 09:00CEM Les Moreres (Esplugues de Llobregat)
Subir
2ª DIVISIÓ INFANTIL FEMENINA
2ª INFANTIL FEMENI
2ª FASE
Grupo: BRONZE GRUP A
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
20
CV OLOT 'B'
CV PREMIÀ DE DALT INFANTIL AG
27/05/2017 11:00Pavelló Municipal Pla de Llacs (Olot)
20
CV LLORET 'B'
CV ARENYS BLANC
27/05/2017 11:00Pavelló Municipal El Molí (Lloret de Mar)
20
VÒLEI SANT FRUITÓS
AEC VALLBONA GRANOLLERS C
27/05/2017 16:00Pavelló Municipal Sant Fruitós (Sant Fruitós de Bages)
20
CV TORELLÓ A
C.E. EDUVÒLEI AMETLLA
27/05/2017 16:00Pavelló Municipal Esports Torelló (Torelló)
20
CV AVAP GIRONA
CV SANT QUIRZE
27/05/2017 16:00Pavelló Municipal Pont Major (Girona)
20
Descansa
AEE JAUME CALLÍS
28/05/2017
Subir
2ª DIVISIÓ INFANTIL FEMENINA
2ª INFANTIL FEMENI
2ª FASE
Grupo: BRONZE GRUP B
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
20
VOLEIBOL SANT JUST GROC
VÒLEI RUBÍ ‘B‘
27/05/2017 10:00Complex Esportiu La Bonaigua (Sant Just Desvern)
20
CVB BARÇA ESCOLA DE VÒLEI
CV TORELLÓ A
27/05/2017 10:00INEF Barcelona (Barcelona)
20
Descansa
AE MOLINS NEGRE
28/05/2017
20
CV ESPLUGUES LES MORERES
CV VALL D'HEBRÓN VERMELL
28/05/2017 09:00CEM Les Moreres (Esplugues de Llobregat)
20
CV BARBERÀ
CV SANT QUIRZE
28/05/2017 11:00Pavelló Municipal Elisa Badía (Barberà del Vallès)
20
CLUB NATACION SABADELL 'C'
CV VILADECANS UNILEVER
28/05/2017 12:00Les Naus (Sabadell)
Subir
2ª DIVISIÓ INFANTIL FEMENINA
2ª INFANTIL FEMENI
2ª FASE
Grupo: PLATA GRUP A
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
18
CV TIANA
AEC VALLBONA GRANOLLERS B
24/05/2017 20:00Poliesportiu Municipal de Tiana (Tiana) 3 - 1 ** 19-25/26-24/25-19/25-20
16
CV TIANA
CV JOVES CALDES
27/05/2017 10:00Poliesportiu Municipal de Tiana (Tiana)
Subir
ALEVÍ FEMENÍ
ALEVÍ FEMENÍ
FASE FINAL
Grupo: FASE FINAL
Liga Flexible
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
1
CV GAVÀ
CV SANT QUIRZE VERD
27/05/2017 11:00Pavelló Municipal dCan Bassa Granollers (Granollers)
1
EIC SALOU - ALEVÍ FEMENÍ
VÒLEI SANT ESTEVE
27/05/2017 12:00Pavelló Municipal dCan Bassa Granollers (Granollers)
1
CV SANT PERE I SANT PAU
Guanyador Partit 1
27/05/2017 16:00Pavelló Municipal dCan Bassa Granollers (Granollers)
1
CN SABADELL
Guanyador Partit 2
27/05/2017 17:00Pavelló Municipal dCan Bassa Granollers (Granollers)
1
AEC VALLBONA GRANOLLERS A
Guanyador Partit 3
28/05/2017 10:00Pavelló Municipal dCan Bassa Granollers (Granollers)
1
CVB BARÇA
Guanyador Partit 4
28/05/2017 10:00Pavelló Municipal dCan Bassa Granollers (Granollers)
1
Guanyador Partit 5
Guanyador Partit 6
28/05/2017 11:30Pavelló Municipal dCan Bassa Granollers (Granollers)
Subir
ALEVÍ FEMENÍ
ALEVÍ FEMENÍ
3ª FASE
Grupo: Grup Bronce
Liga Flexible
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
4
CV SANT BOI
CLUB VÒLEI LA PALMA
27/05/2017 10:00Poliesportiu La Parellada (Sant Boi de Llobregat)
4
CLUB VÒLEI LA PALMA
CV ESPLUGUES C
27/05/2017 11:00Poliesportiu La Parellada (Sant Boi de Llobregat)
4
CV SANT BOI
CV ESPLUGUES C
27/05/2017 12:00Poliesportiu La Parellada (Sant Boi de Llobregat)
Subir
ALEVÍ MASCULÍ
ALEVÍ MASCULÍ
FASE FINAL
Grupo: FASE FINAL
Liga Flexible
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
1
FC BARCELONA
CV ANDORRA
27/05/2017 11:30Lycee Comte de Foix (Andorra La Vella)
1
CN SABADELL
EIC - SALOU
27/05/2017 11:30Lycee Comte de Foix (Andorra La Vella)
1
Perdedor Partit 1
Perdedor Partit 2
27/05/2017 13:30Lycee Comte de Foix (Andorra La Vella)
1
Guanyador Partit 1
Guanyador Partit 2
27/05/2017 13:30Lycee Comte de Foix (Andorra La Vella)
Subir
LLIGA VETERANS
Veterans
2ª FASE
Grupo: 1
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
8
DSV CV SANT CUGAT
VOLEINOVA A
22/05/2017 21:30Escola La Floresta (Sant Cugat del Vallès) 0 - 3 ** 18-25/19-25/22-25
11
VIKINGS VOLEI PRAT VERMELL
TITANES SANT ADRIA
23/05/2017 20:45Pavelló Julio Méndez (El Prat de Llobregat) 3 - 2 ** 25-18/25-13/24-26/22-25/15-13
12
VIKINGS VOLEI PRAT BLAU
VIKINGS VOLEI PRAT VERMELL
27/05/2017 18:00Pavelló Julio Méndez (El Prat de Llobregat)
12
Descansa
VOLEINOVA A
28/05/2017
12
THUNDER
CV SANT BOI A
28/05/2017 10:45Poliesportiu Municipal Can Ricart (Barcelona)
Subir
LLIGA VETERANS
Veterans
2ª FASE
Grupo: 2
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
12
MUNS
JAUME CALLÍS
27/05/2017 AEE Jaume Callís (Vic)
12
Descansa
VOLEINOVA B
28/05/2017
12
PAIP VÒLEI CLUB
VÒLEI MÀSTERS SABADELL
28/05/2017 18:00Poliesportiu de la Creueta del Coll (Barcelona)
Subir
LLIGA VETERANS
Veterans
2ª FASE
Grupo: 3
LIGA 2 Vueltas
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
12
CV SANT BOI B
MÀSTER VILADECANS UNILEVER
27/05/2017 18:30Poliesportiu La Parellada (Sant Boi de Llobregat)
12
CV SANT QUIRZE
CV L‘AMETLLA DEL VALLÈS 'V'
27/05/2017 18:00Gimnàs Municipal Sant Quirze (Sant Quirze del Vallès)
12
Descansa
IGUALADA VÒLEI XP
28/05/2017
12
CV GAVÀ BLANC
CEB BERGA
28/05/2017 10:45Pavelló Municipal Can Tintorer (Gava)
5
CEB BERGA
CV GAVÀ BLANC
28/05/2017 12:30Pavelló Municipal Can Tintorer (Gava)
Subir
Lliga Clubs Volei Platja FEM
Camp Cat VP Jornada Complerta
FASE FINAL
Grupo: Competicions Menors
Liga Flexible
Clasificación
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ SETS RESULTAT
5
27 Maig
Vilanova i La Geltrú
27/05/2017 09:00Platja de Ribes Roges (Vilanova i la Geltrú, Barcelona)
5
27 Maig
Vilanova i La Geltrú
27/05/2017 09:00Platja de Ribes Roges (Vilanova i la Geltrú, Barcelona)
5
27 Maig
Vilanova i La Geltrú
27/05/2017 09:00Platja de Ribes Roges (Vilanova i la Geltrú, Barcelona)
5
27 Maig
Vilanova i La Geltrú
27/05/2017 09:00Platja de Ribes Roges (Vilanova i la Geltrú, Barcelona)
5
27 Maig
Vilanova i La Geltrú
27/05/2017 09:00Platja de Ribes Roges (Vilanova i la Geltrú, Barcelona)
6
28 Maig
Vilanova i La Geltrú
28/05/2017 09:00Platja de Ribes Roges (Vilanova i la Geltrú, Barcelona)
6
28 Maig
Vilanova i La Geltrú
28/05/2017 09:00Platja de Ribes Roges (Vilanova i la Geltrú, Barcelona)
6
28 Maig
Vilanova i La Geltrú
28/05/2017 09:00Platja de Ribes Roges (Vilanova i la Geltrú, Barcelona)
6
28 Maig
Vilanova i La Geltrú
28/05/2017 09:00Platja de Ribes Roges (Vilanova i la Geltrú, Barcelona)
6
28 Maig
Vilanova i La Geltrú
28/05/2017 09:00Platja de Ribes Roges (Vilanova i la Geltrú, Barcelona)
Subir

Publicitat de la Federació Catalana de Voleibol


Patrocinadors de la Federació Catalana de Voleibol


· LA FEDERACIÓ
· NOTÍCIES
· MAPA WEB
· NOTA LEGAL
· COMPETICIÓ
· ARC I SELECCIONS
· PROMOCIÓ
· LA BOTIGA
· FORUM
· MULTIMÈDIA
· LA FEDERACIÓ
· ENTRENADORS
· VOLEI PLATJA
· ÀRBITRES
· EQUIPACIONS
· PILOTES
· XARXES
Federació Catalana de Voleibol . Jonqueres, 16 5é C · 08003 Jonqueres, 16 5é C · 08003lona · Espanya · fcvb@fcvolei.cat · Nif. G08882797 · By Anunzia

tenda de voleibol, tenda de volei-platja, equipació de voleibol, material per voleibol, pilotes de voleibol, pilota de voleibol, pilotes de volei-platja, pilota de volei-platja, camisetes, bambes de voleibol, xarxa de voleibol, beachvolley material


DCL Informática