Federació Catalana de Voleibol - Tenda Online FCVb - Equipació de voleibol - Material per voleibol
FacebookTwitterYouTube
HomeLa FederacióCompeticióARC i SeleccionsPromocióLa BotigaForumMultimèdia

Federació Catalana de Voleibol - Tenda Online FCVb - Equipació de voleibol - Material per voleibol EntrenadorsVolei PlatjaÀrbitres

Federació Catalana de Voleibol /
COMPETICIONS




Horaris

Filtrar per competició:

Data Inici: 22/05/2017 Data Fi: 28/05/2017

CAMPEONATO DE ESPAÑA
CAMPEONATO DE ESPAÑA
2ª FASE
Grupo: 1 1 - 12
LIGA 1 Vuelta
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ ÀRBITRES
3
Descansa
LLEDÓ IZQUIERDO L'ILLA GRAU
28/05/2017
Subir
CAMPEONATO DE ESPAÑA
CAMPEONATO DE ESPAÑA
2ª FASE
Grupo: 2 1 - 12
LIGA 1 Vuelta
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ ÀRBITRES
3
Descansa
CD HEIDELBERG
28/05/2017
Subir
CAMPEONATO DE ESPAÑA
CAMPEONATO DE ESPAÑA
2ª FASE
Grupo: 3 1 - 12
LIGA 1 Vuelta
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ ÀRBITRES
3
CLARET
Descansa
28/05/2017
Subir
CAMPEONATO DE ESPAÑA
CAMPEONATO DE ESPAÑA
2ª FASE
Grupo: 4 1 - 12
LIGA 1 Vuelta
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ ÀRBITRES
3
Descansa
CONSTRUCCIONES M. GALINDO SÓLLER
28/05/2017
Subir
CAMPEONATO DE ESPAÑA
CAMPEONATO DE ESPAÑA
2ª FASE
Grupo: 5 13 - 24
LIGA 1 Vuelta
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ ÀRBITRES
3
Descansa
GETXO
28/05/2017
Subir
CAMPEONATO DE ESPAÑA
CAMPEONATO DE ESPAÑA
2ª FASE
Grupo: 6 13 - 24
LIGA 1 Vuelta
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ ÀRBITRES
3
Descansa
CV MELILLA
28/05/2017
Subir
CAMPEONATO DE ESPAÑA
CAMPEONATO DE ESPAÑA
2ª FASE
Grupo: 7 13 - 24
LIGA 1 Vuelta
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ ÀRBITRES
3
Descansa
CV INIESTA
28/05/2017
Subir
CAMPEONATO DE ESPAÑA
CAMPEONATO DE ESPAÑA
2ª FASE
Grupo: 8 13 - 24
LIGA 1 Vuelta
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ ÀRBITRES
3
Descansa
CV IBAÑÉS
28/05/2017
Subir
1ª DIVISIÓ SÈNIOR FEMENINA
1ª SÈNIOR FEMENI
2ª FASE
Grupo: PERMANÈNCIA
LIGA 2 Vueltas
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ ÀRBITRES
14
GET BLUME VOLEIBOL
AEC VALLBONA GRANOLLERS
27/05/2017 12:00CCTE Esplugues de Llobregat (Esplugues de Llobregat) - 1er.: JORGE ZACHOZY-NOWAK ROMANIUK
- 2do.: ENRIQUE MARTINEZ ALCANTARA
Subir
2ª DIVISIÓ SÈNIOR MASCULINA
2ª SÈNIOR MASCULÍ
2ª FASE
Grupo: GRUP CLASSIFICACIÓ
LIGA 2 Vueltas
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ ÀRBITRES
18
CV ROQUETES 'B'
CLUB VÒLEI SANTPEDOR
27/05/2017 17:45Pavelló Poliesportiu Roquetes (Roquetes) - 1er.: ARBITRO COMUNIDAD VALENCIANA
18
JORBA SOLÀ IGUALADA VÓLEI CLUB
CE PANTERES GROGUES
27/05/2017 18:00Complex Esportiu Les Comes (Igualada) - 1er.: BENJAMI AMADO FERNANDEZ
18
CV L‘AMETLLA DEL VALLÈS 'B'
CV COMETA BELLVEI
27/05/2017 18:45Pavelló Municipal Ametlla del Vallès (L´ Ametlla del Vallès) - 1er.: JOAN ANTONI GONZALEZ CREGO
18
CV TIANA
Descansa
28/05/2017
18
FS CASTELLAR CANDELSA
CV VILAFRANCA NEGRE
28/05/2017 17:30Pavelló Puigverd (Castellar del Vallès) - 1er.: LAURA FERRER ALCOCEBA
Subir
2ª DIVISIÓ SÈNIOR MASCULINA
2ª SÈNIOR MASCULÍ
2ª FASE
Grupo: GRUP PROMOCIÓ
LIGA 2 Vueltas
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ ÀRBITRES
18
ESCOLA PIA CALELLA
VÒLEI 6 MANRESA ‘B‘
27/05/2017 17:00Pavelló Escola Pia Calella (Calella) - 1er.: PATRICIA GISLENE SILVA
18
CV ALELLA
CLUB VOLEIBOL VILADECANS
27/05/2017 19:00DSB Colegio Alemán BCN (Esplugues de Llobregat) - 1er.: ESPERANZA GARCIA GOMEZ
18
CEVOL TORREDEMBARRA
CV CUNIT
28/05/2017 10:00Pavelló Sant Jordi (Torredembarra) - 1er.: BENJAMI AMADO FERNANDEZ
18
AEC VALLBONA GRANOLLERS 'B'
CLUB JOVENTUT LES CORTS
28/05/2017 11:00Pavelló Municipal dCan Bassa Granollers (Granollers) - 1er.: JOAN ANTONI GONZALEZ CREGO
18
CV VILAFRANCA VERD
CV TERRASSA
28/05/2017 11:00Pavelló Mestre Recasens (Vilafranca del Penedès) - 1er.: LAURA PUERTOLAS MARIN
- Anotador: ALBA PARIS FANDOS
Subir
3ª DIVISIÓ SÈNIOR FEMENINA
3ª SÈNIOR FEMENI
FASE FINAL
Grupo: PLAY OFF
Liga Flexible
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ ÀRBITRES
1
C.V. AA LLARS MUNDET ‘B‘
OPTICALIA CV VILANOVA
27/05/2017 11:00CEM Isaac Galvez (Vilanova i la Geltrú, Barcelona) - 1er.: FERNANDO CERRATO GONZALEZ
- Anotador: ALEX MORENO PINELL
1
CV SANTA COLOMA
ASFE SANT FRUITÓS
27/05/2017 13:00CEM Isaac Galvez (Vilanova i la Geltrú, Barcelona) - 1er.: FERNANDO CERRATO GONZALEZ
- Anotador: ALEX MORENO PINELL
1
ST. TROP'LLORET
Guanyador Partit 1
27/05/2017 18:00CEM Isaac Galvez (Vilanova i la Geltrú, Barcelona) - 1er.: ANNA BLANCA TORRES RIVAS
- 2do.: JORDI MELECHON RUDA
- Anotador: FERNANDO CERRATO GONZALEZ
1
PANTERES GROGUES VÒLEI FEMENÍ
Guanyador Partit 2
27/05/2017 20:00CEM Isaac Galvez (Vilanova i la Geltrú, Barcelona) - 1er.: JORDI MELECHON RUDA
- 2do.: ANNA BLANCA TORRES RIVAS
- Anotador: FERNANDO CERRATO GONZALEZ
1
Perdedor Partit 3
Perdedor Partit 4
28/05/2017 11:00CEM Isaac Galvez (Vilanova i la Geltrú, Barcelona) - 1er.: XAVIER PERIS GINER
- 2do.: FERNANDO CERRATO GONZALEZ
- Anotador: ESPERANZA GARCIA GOMEZ
1
Guanyador Partit 3
Guanyador Partit 4
28/05/2017 13:00CEM Isaac Galvez (Vilanova i la Geltrú, Barcelona) - 1er.: ESPERANZA GARCIA GOMEZ
- 2do.: XAVIER PERIS GINER
- Anotador: FERNANDO CERRATO GONZALEZ
Subir
4ª DIVISIÓ SÈNIOR FEMENINA
4ª SÈNIOR FEMENI
FASE FINAL
Grupo: PLAY OFF
Liga Flexible
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ ÀRBITRES
1
CV ESPLUGUES 'B'
Guanyador Partit 1
27/05/2017 17:00Pavelló Juanjo Garra Lleida (Lleida) - 1er.: XAVIER DE PABLO RODRIGUEZ
- 2do.: LAURA FERRER ALCOCEBA
- Anotador: CARLES GARCIA COLAS
1
ZONA ESPORTIVA AVINYÓ
CLUB VÒLEI LA PALMA
27/05/2017 11:00Pavelló Juanjo Garra Lleida (Lleida) - 1er.: XAVIER DE PABLO RODRIGUEZ
- 2do.: LAURA FERRER ALCOCEBA
- Anotador: CARLES GARCIA COLAS
1
CV SANT BOI B
FS CASTELLAR
27/05/2017 13:00Pavelló Juanjo Garra Lleida (Lleida) - 1er.: LAURA FERRER ALCOCEBA
- 2do.: CARLES GARCIA COLAS
- Anotador: XAVIER DE PABLO RODRIGUEZ
1
MARTI SERRALLERIA BALÀFIA VÒLEI LLEIDA
Guanyador Partit 2
27/05/2017 19:00Pavelló Juanjo Garra Lleida (Lleida) - 1er.: LAURA FERRER ALCOCEBA
- 2do.: CARLES GARCIA COLAS
- Anotador: XAVIER DE PABLO RODRIGUEZ
1
Perdedor Partit 3
Perdedor Partit 4
28/05/2017 10:30Pavelló Juanjo Garra Lleida (Lleida) - 1er.: GUILHERME SILVEIRA
- 2do.: FERNANDO CURIOSO SOLIS
- Anotador: BORIS VICENTE GARCIA ALVAREZ
1
Guanyador Partit 3
Guanyador Partit 4
28/05/2017 12:30Pavelló Juanjo Garra Lleida (Lleida) - 1er.: BORIS VICENTE GARCIA ALVAREZ
- 2do.: GUILHERME SILVEIRA
- Anotador: FERNANDO CURIOSO SOLIS
Subir
1ª DIVISIÓ JUVENIL FEMENINA
1ª JUVENIL FEMENI
3ª FASE
Grupo: Campionat de base
LIGA 1 Vuelta
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ ÀRBITRES
2
CV ESPLUGUES
AEC VALLBONA GRANOLLERS
24/05/2017 20:00CEM Les Moreres (Esplugues de Llobregat) - 1er.: CARLES GARCIA COLAS
3
DSV CV SANT CUGAT
CV ESPLUGUES
27/05/2017 11:00Pavelló de Voleibol Valldoreix (Sant Cugat del Vallès) - 1er.: MONTSERRAT RODRIGUEZ OSUNA
3
CV VALL D‘HEBRON
CVB BARÇA
28/05/2017 12:00Pavelló Carmel (Barcelona) - 1er.: JONATAN ARTERO MERIDA
- 2do.: LAURA FERRER ALCOCEBA
- Anotador: MIQUEL ORTELLS CORRAL
Subir
1ª DIVISIÓ JUVENIL FEMENINA
1ª JUVENIL FEMENI
2ª FASE
Grupo: PERMANÈNCIA
LIGA 2 Vueltas
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ ÀRBITRES
16
CV PREMIÀ DE DALT
CV VILADECANS UNILEVER
27/05/2017 12:15Poliesportiu Municipal Premià Dalt (Premià de Dalt) - 1er.: JOAN ANTONI GONZALEZ CREGO
16
MULTISERVICIOS URY VÒLEI RUBÍ
CLUB VOLEI OLOT
27/05/2017 16:00Pavelló Municipal de Can Rosés (Rubí) - 1er.: LAURA PUERTOLAS MARIN
16
CV SANT BOI A
VÒLEI VILASSAR
27/05/2017 16:45Poliesportiu La Parellada (Sant Boi de Llobregat) - 1er.: GUILHERME SILVEIRA
- 2do.: MIQUEL ORTELLS CORRAL
16
CECELL LLEIDA
VÒLEI SANT ESTEVE
27/05/2017 20:00Pavelló Joan Oró (Lleida) - 1er.: JORDI BOSCH GARCIA
16
CH BORDILS BLANC
CN SABADELL 'A'
28/05/2017 11:45Pavelló Blanc i Verd (Bordils) - 1er.: MICAELA VICTORA ROSELL MAMONE
Subir
1ª DIVISIÓ CADET FEMENINA
1ª CADET FEMENI
3ª FASE
Grupo: Campionat de base
LIGA 1 Vuelta
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ ÀRBITRES
2
CV ESPLUGUES
AEC VALLBONA GRANOLLERS
24/05/2017 18:15CEM Les Moreres (Esplugues de Llobregat) - 1er.: CARLES GARCIA COLAS
3
DSV CV SANT CUGAT
CV ESPLUGUES
27/05/2017 13:00Pavelló de Voleibol Valldoreix (Sant Cugat del Vallès) - 1er.: MONTSERRAT RODRIGUEZ OSUNA
3
CV VALL D‘HEBRON
CVB BARÇA
28/05/2017 10:00Pavelló Carmel (Barcelona) - 1er.: LAURA FERRER ALCOCEBA
- 2do.: JONATAN ARTERO MERIDA
- Anotador: MIQUEL ORTELLS CORRAL
Subir
1ª DIVISIÓ CADET FEMENINA
1ª CADET FEMENI
2ª FASE
Grupo: PERMANÈNCIA
LIGA 2 Vueltas
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ ÀRBITRES
16
CV PREMIÀ DE DALT
CV VILADECANS UNILEVER
27/05/2017 10:30Poliesportiu Municipal Premià Dalt (Premià de Dalt) - 1er.: JOAN ANTONI GONZALEZ CREGO
16
VÒLEI RUBÍ
CLUB VOLEI OLOT
27/05/2017 17:45Pavelló Municipal de Can Rosés (Rubí) - 1er.: LAURA PUERTOLAS MARIN
16
CECELL LLEIDA
VÒLEI SANT ESTEVE
27/05/2017 18:15Pavelló Joan Oró (Lleida) - 1er.: JORDI BOSCH GARCIA
16
CV SANT BOI A
VÒLEI VILASSAR
27/05/2017 18:30Poliesportiu La Parellada (Sant Boi de Llobregat) - 1er.: GUILHERME SILVEIRA
16
CH BORDILS BLANC
CN SABADELL 'A'
28/05/2017 10:00Pavelló Blanc i Verd (Bordils) - 1er.: MICAELA VICTORA ROSELL MAMONE
Subir
1ª DIVISIÓ JUVENIL MASCULINA
1ª JUVENIL MASCULÍ
3ª FASE
Grupo: CLASSIFICACIÓ
Liga Flexible
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ ÀRBITRES
4
INSTITUT A. GIRONELLA MUNDET 'B'
INSTITUT ANNA GIRONELLA MUNDET
25/05/2017 20:00Pavelló Carmel (Barcelona) - 1er.: JORDI MELECHON RUDA
3
CV SANT MARTI
INSTITUT A. GIRONELLA MUNDET 'B'
27/05/2017
Subir
1ª DIVISIÓ JUVENIL MASCULINA
1ª JUVENIL MASCULÍ
2ª FASE
Grupo: CLASSIFICACIÓ
LIGA 2 Vueltas
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ ÀRBITRES
14
CV CARDEDEU
CLUB VÒLEI LA PALMA
27/05/2017 16:00Pavello Municipal Esports de Cardedeu (Cardedeu) - 1er.: JOAN ANTONI GONZALEZ CREGO
14
UE LA SALLE GIRONA
VIKINGS VOLEI PRAT
27/05/2017 18:00Pavelló Municipal Pont Major (Girona) - 1er.: MANUEL JEREZ FONTAO
14
IGUALADA VÒLEI CLUB
CV TERRASSA
27/05/2017 20:00Complex Esportiu Les Comes (Igualada) - 1er.: BENJAMI AMADO FERNANDEZ
Subir
1ª DIVISIÓ JUVENIL MASCULINA
1ª JUVENIL MASCULÍ
3ª FASE
Grupo: CLASSIFICACIÓ
Liga Flexible
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ ÀRBITRES
5
CEV L'HOSPITALET
INSTITUT A. GIRONELLA MUNDET 'B'
27/05/2017 18:00Poliesportiu Les Planes (L´ Hospitalet de Llobregat) - 1er.: OLAYA RAISS SALMI
Subir
1ª DIVISIÓ JUVENIL MASCULINA
1ª JUVENIL MASCULÍ
2ª FASE
Grupo: CLASSIFICACIÓ
LIGA 2 Vueltas
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ ÀRBITRES
14
A.E. SANDOR
INSTITUT A. GIRONELLA MUNDET 'B'
28/05/2017 10:30Poliesportiu Sant Ildefons (Cornellà de Llobregat) - 1er.: JORGE ZACHOZY-NOWAK ROMANIUK
- 2do.: MARIONA PUNTES CARBONELL
Subir
2ª DIVISIÓ CADET FEMENINA
2ª CADET FEMENI
FASE FINAL
Grupo: PLAY OFF
Liga Flexible
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ ÀRBITRES
1
DSV SANT CUGAT NEGRE
CVB BARÇA BLAU
27/05/2017 11:00PABELLON DE PONENT DE SALOU (Salou) - 1er.: ALEX LOMBAO
- 2do.: LIDIA SANCHEZ PALOMINO
1
CVB BARÇA GRANA
CV ESPLUGUES ‘B‘
27/05/2017 13:00PABELLON DE PONENT DE SALOU (Salou) - 1er.: ALEX LOMBAO
- 2do.: LIDIA SANCHEZ PALOMINO
1
CV MATARÓ
Guanyador Partit 1
27/05/2017 16:00PABELLON DE PONENT DE SALOU (Salou) - 1er.: ALEX LOMBAO
- 2do.: LIDIA SANCHEZ PALOMINO
- Anotador: SARA SAN VICENTE SANTIAGO
1
CV SALOU
Guanyador Partit 2
27/05/2017 18:00PABELLON DE PONENT DE SALOU (Salou) - 1er.: ALEX LOMBAO
- 2do.: SARA SAN VICENTE SANTIAGO
- Anotador: LIDIA SANCHEZ PALOMINO
1
Perdedor Partit 3
Perdedor Partit 4
28/05/2017 10:30PABELLON DE PONENT DE SALOU (Salou) - 1er.: ANGEL LUIS MODIA MARIN
- 2do.: ALEX LOMBAO
- Anotador: LIDIA SANCHEZ PALOMINO
1
Guanyador Partit 3
Guanyador Partit 4
28/05/2017 12:30PABELLON DE PONENT DE SALOU (Salou) - 1er.: ANGEL LUIS MODIA MARIN
- 2do.: ALEX LOMBAO
- Anotador: LIDIA SANCHEZ PALOMINO
Subir
1ª DIVISIÓ CADET MASCULINA
1ª CADET MASCULÍ
2ª FASE
Grupo: CLASSIFICACIÓ
LIGA 2 Vueltas
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ ÀRBITRES
14
IGUALADA VÒLEI CLUB
BIOAIRE BALÀFIA VÒLEI LLEIDA
26/05/2017 21:30Complex Esportiu Les Comes (Igualada) - 1er.: SERGIO FERNANDEZ PIZA
14
ESCOLA ORLANDAI
CV ANDORRA (AND)
27/05/2017 10:00Col.legi Sagrat Cor Sarrià (Barcelona) - 1er.: DANIEL GAZQUEZ MONTES
14
CV MONJOS PANSALUD
CV VALL D‘HEBRON
27/05/2017 10:00Pav. Municipal Santa Margarida i els Monjos (Santa Margarida i Els Monjos) - 1er.: SERGIO FERNANDEZ PIZA
14
CV BARBERÀ
Descansa
28/05/2017
Subir
1ª DIVISIÓ CADET MASCULINA
1ª CADET MASCULÍ
3ª FASE
Grupo: Classificació OR
LIGA 2 Vueltas
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ ÀRBITRES
6
CV SANT PERE I SANT PAU
CV MATARÓ
28/05/2017 10:00 - 1er.: FERNANDO MAURICIO LEGUIZAMON
6
AEC VALLBONA GRANOLLERS
ADIVIT BALÀFIA VÒLEI LLEIDA
28/05/2017 12:45Pavelló Municipal dCan Bassa Granollers (Granollers) - 1er.: JOAN ANTONI GONZALEZ CREGO
Subir
1ª DIVISIÓ CADET MASCULINA
1ª CADET MASCULÍ
3ª FASE
Grupo: Classificació PLATA
LIGA 2 Vueltas
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ ÀRBITRES
6
CV ROQUETES
FC BARCELONA
28/05/2017
6
INSTITUT ANNA GIRONELLA MUNDET
CV SANT MARTI
28/05/2017
Subir
1ª DIVISIÓ INFANTIL FEMENINA
1ª INFANTIL FEMENI
3ª FASE
Grupo: Campionat de base
LIGA 1 Vuelta
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ ÀRBITRES
2
CLUB VOLEI OLOT
AEC VALLBONA GRANOLLERS
26/05/2017 19:00Pavelló Municipal Pla de Llacs (Olot) - 1er.: KRIS CHARLIER
3
DSV CV SANT CUGAT
CLUB VOLEI OLOT
27/05/2017 Pavelló de Voleibol Valldoreix (Sant Cugat del Vallès)
3
AEC VALLBONA GRANOLLERS
CV LLORET
27/05/2017 09:00Pavelló Municipal dCan Bassa Granollers (Granollers) - 1er.: OLAYA RAISS SALMI
3
CV VALL D‘HEBRON
CVB BARÇA
28/05/2017 12:00Pavelló Carmel (Barcelona) - 1er.: ALBA ANGELATS ARILLA
Subir
1ª DIVISIÓ INFANTIL FEMENINA
1ª INFANTIL FEMENI
2ª FASE
Grupo: PERMANÈNCIA
LIGA 2 Vueltas
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ ÀRBITRES
16
CV PREMIÀ DE DALT
VÒLEI VILASSAR
27/05/2017 10:30Poliesportiu Municipal Premià Dalt (Premià de Dalt) - 1er.: DANIEL BELDA DE VIAL
16
CH BORDILS BLANC
AE MOLINS
27/05/2017 12:00Pavelló Blanc i Verd (Bordils) - 1er.: KRIS CHARLIER
16
VOLEIBOL SANT JUST
CV SANT BOI
27/05/2017 12:00Complex Esportiu La Bonaigua (Sant Just Desvern) - 1er.: PRISCO CRESPO HERNANDEZ
16
CECELL LLEIDA
CV SALOU
27/05/2017 16:00Pavelló Joan Oró (Lleida) - 1er.: JORDI BOSCH GARCIA
16
CV ESPLUGUES
VÒLEI SANT ESTEVE
28/05/2017 09:00CEM Les Moreres (Esplugues de Llobregat) - 1er.: MARC FOZ PEDROSA
Subir
2ª DIVISIÓ INFANTIL FEMENINA
2ª INFANTIL FEMENI
2ª FASE
Grupo: BRONZE GRUP A
LIGA 2 Vueltas
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ ÀRBITRES
20
CV OLOT 'B'
CV PREMIÀ DE DALT INFANTIL AG
27/05/2017 11:00Pavelló Municipal Pla de Llacs (Olot) - 1er.: SELENA LORO AVIS
20
CV LLORET 'B'
CV ARENYS BLANC
27/05/2017 11:00Pavelló Municipal El Molí (Lloret de Mar) - 1er.: IGNASI GINJAUME CLUSELLAS
20
VÒLEI SANT FRUITÓS
AEC VALLBONA GRANOLLERS C
27/05/2017 16:00Pavelló Municipal Sant Fruitós (Sant Fruitós de Bages) - 1er.: LAIA TORNABELL PALAHI
20
CV TORELLÓ A
C.E. EDUVÒLEI AMETLLA
27/05/2017 16:00Pavelló Municipal Esports Torelló (Torelló) - 1er.: KRIS CHARLIER
20
CV AVAP GIRONA
CV SANT QUIRZE
27/05/2017 16:00Pavelló Municipal Pont Major (Girona) - 1er.: MANUEL JEREZ FONTAO
20
Descansa
AEE JAUME CALLÍS
28/05/2017
Subir
2ª DIVISIÓ INFANTIL FEMENINA
2ª INFANTIL FEMENI
2ª FASE
Grupo: BRONZE GRUP B
LIGA 2 Vueltas
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ ÀRBITRES
20
VOLEIBOL SANT JUST GROC
VÒLEI RUBÍ ‘B‘
27/05/2017 10:00Complex Esportiu La Bonaigua (Sant Just Desvern) - 1er.: PRISCO CRESPO HERNANDEZ
20
CVB BARÇA ESCOLA DE VÒLEI
CV TORELLÓ A
27/05/2017 10:00INEF Barcelona (Barcelona) - 1er.: CRISTIAN SALINAS SALINAS
20
Descansa
AE MOLINS NEGRE
28/05/2017
20
CV ESPLUGUES LES MORERES
CV VALL D'HEBRÓN VERMELL
28/05/2017 09:00CEM Les Moreres (Esplugues de Llobregat) - 1er.: VALERIA PAZ MAUREIRA CIFUENTES
20
CV BARBERÀ
CV SANT QUIRZE
28/05/2017 11:00Pavelló Municipal Elisa Badía (Barberà del Vallès) - 1er.: DANIEL FERNANDEZ GOMEZ
20
CLUB NATACION SABADELL 'C'
CV VILADECANS UNILEVER
28/05/2017 12:00Les Naus (Sabadell) - 1er.: MIRIAM VILLA GIRALDO
Subir
2ª DIVISIÓ INFANTIL FEMENINA
2ª INFANTIL FEMENI
2ª FASE
Grupo: PLATA GRUP A
LIGA 2 Vueltas
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ ÀRBITRES
18
CV TIANA
AEC VALLBONA GRANOLLERS B
24/05/2017 20:00Poliesportiu Municipal de Tiana (Tiana) - 1er.: PATRICIA GISLENE SILVA
16
CV TIANA
CV JOVES CALDES
27/05/2017 10:00Poliesportiu Municipal de Tiana (Tiana) - 1er.: DANIEL FERNANDEZ GOMEZ
Subir
ALEVÍ FEMENÍ
ALEVÍ FEMENÍ
FASE FINAL
Grupo: FASE FINAL
Liga Flexible
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ ÀRBITRES
1
CV GAVÀ
CV SANT QUIRZE VERD
27/05/2017 11:00Pavelló Municipal dCan Bassa Granollers (Granollers) - 1er.: JUDITH GONZALEZ CREGO
1
EIC SALOU - ALEVÍ FEMENÍ
VÒLEI SANT ESTEVE
27/05/2017 12:00Pavelló Municipal dCan Bassa Granollers (Granollers) - 1er.: JUDITH GONZALEZ CREGO
1
CV SANT PERE I SANT PAU
Guanyador Partit 1
27/05/2017 16:00Pavelló Municipal dCan Bassa Granollers (Granollers) - 1er.: JUDITH GONZALEZ CREGO
1
CN SABADELL
Guanyador Partit 2
27/05/2017 17:00Pavelló Municipal dCan Bassa Granollers (Granollers) - 1er.: JUDITH GONZALEZ CREGO
1
AEC VALLBONA GRANOLLERS A
Guanyador Partit 3
28/05/2017 10:00Pavelló Municipal dCan Bassa Granollers (Granollers) - 1er.: JUDITH GONZALEZ CREGO
1
CVB BARÇA
Guanyador Partit 4
28/05/2017 10:00Pavelló Municipal dCan Bassa Granollers (Granollers) - 1er.: JOAN ANTONI GONZALEZ CREGO
1
Guanyador Partit 5
Guanyador Partit 6
28/05/2017 11:30Pavelló Municipal dCan Bassa Granollers (Granollers) - 1er.: JUDITH GONZALEZ CREGO
Subir
ALEVÍ FEMENÍ
ALEVÍ FEMENÍ
3ª FASE
Grupo: Grup Bronce
Liga Flexible
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ ÀRBITRES
4
CV SANT BOI
CLUB VÒLEI LA PALMA
27/05/2017 10:00Poliesportiu La Parellada (Sant Boi de Llobregat) - 1er.: JOAQUIN GRANADOS SANCHEZ
4
CLUB VÒLEI LA PALMA
CV ESPLUGUES C
27/05/2017 11:00Poliesportiu La Parellada (Sant Boi de Llobregat) - 1er.: JOAQUIN GRANADOS SANCHEZ
4
CV SANT BOI
CV ESPLUGUES C
27/05/2017 12:00Poliesportiu La Parellada (Sant Boi de Llobregat) - 1er.: JOAQUIN GRANADOS SANCHEZ
Subir
ALEVÍ MASCULÍ
ALEVÍ MASCULÍ
FASE FINAL
Grupo: FASE FINAL
Liga Flexible
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ ÀRBITRES
1
FC BARCELONA
CV ANDORRA
27/05/2017 11:30Lycee Comte de Foix (Andorra La Vella) - 1er.: MIRIAM VILLA GIRALDO
1
CN SABADELL
EIC - SALOU
27/05/2017 11:30Lycee Comte de Foix (Andorra La Vella) - 1er.: ARBITRO FEDERACION ANDORRANA
1
Perdedor Partit 1
Perdedor Partit 2
27/05/2017 13:30Lycee Comte de Foix (Andorra La Vella) - 1er.: ARBITRO FEDERACION ANDORRANA
1
Guanyador Partit 1
Guanyador Partit 2
27/05/2017 13:30Lycee Comte de Foix (Andorra La Vella) - 1er.: MIRIAM VILLA GIRALDO
Subir
LLIGA VETERANS
Veterans
2ª FASE
Grupo: 1
LIGA 2 Vueltas
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ ÀRBITRES
8
DSV CV SANT CUGAT
VOLEINOVA A
22/05/2017 21:30Escola La Floresta (Sant Cugat del Vallès) - 1er.: MARIA REYES GASCON MAYOL
11
VIKINGS VOLEI PRAT VERMELL
TITANES SANT ADRIA
23/05/2017 20:45Pavelló Julio Méndez (El Prat de Llobregat) - 1er.: XAVIER PERIS GINER
12
VIKINGS VOLEI PRAT BLAU
VIKINGS VOLEI PRAT VERMELL
27/05/2017 18:00Pavelló Julio Méndez (El Prat de Llobregat) - 1er.: MARIONA PUNTES CARBONELL
12
Descansa
VOLEINOVA A
28/05/2017
12
THUNDER
CV SANT BOI A
28/05/2017 10:45Poliesportiu Municipal Can Ricart (Barcelona) - 1er.: MONTSERRAT RODRIGUEZ OSUNA
Subir
LLIGA VETERANS
Veterans
2ª FASE
Grupo: 2
LIGA 2 Vueltas
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ ÀRBITRES
12
MUNS
JAUME CALLÍS
27/05/2017 AEE Jaume Callís (Vic)
12
Descansa
VOLEINOVA B
28/05/2017
12
PAIP VÒLEI CLUB
VÒLEI MÀSTERS SABADELL
28/05/2017 18:00Poliesportiu de la Creueta del Coll (Barcelona) - 1er.: MIQUEL ORTELLS CORRAL
Subir
LLIGA VETERANS
Veterans
2ª FASE
Grupo: 3
LIGA 2 Vueltas
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ ÀRBITRES
12
CV SANT BOI B
MÀSTER VILADECANS UNILEVER
27/05/2017 18:30Poliesportiu La Parellada (Sant Boi de Llobregat) - 1er.: MIQUEL ORTELLS CORRAL
12
CV SANT QUIRZE
CV L‘AMETLLA DEL VALLÈS 'V'
27/05/2017 18:00Gimnàs Municipal Sant Quirze (Sant Quirze del Vallès) - 1er.: JOAQUIN GRANADOS SANCHEZ
12
Descansa
IGUALADA VÒLEI XP
28/05/2017
12
CV GAVÀ BLANC
CEB BERGA
28/05/2017 10:45Pavelló Municipal Can Tintorer (Gava) - 1er.: ALBA VERICAT SUAREZ
5
CEB BERGA
CV GAVÀ BLANC
28/05/2017 12:30Pavelló Municipal Can Tintorer (Gava) - 1er.: ALBA VERICAT SUAREZ
Subir
Lliga Clubs Volei Platja FEM
Camp Cat VP Jornada Complerta
FASE FINAL
Grupo: Competicions Menors
Liga Flexible
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ ÀRBITRES
5
27 Maig
Vilanova i La Geltrú
27/05/2017 09:00Platja de Ribes Roges (Vilanova i la Geltrú, Barcelona)
5
27 Maig
Vilanova i La Geltrú
27/05/2017 09:00Platja de Ribes Roges (Vilanova i la Geltrú, Barcelona)
5
27 Maig
Vilanova i La Geltrú
27/05/2017 09:00Platja de Ribes Roges (Vilanova i la Geltrú, Barcelona)
5
27 Maig
Vilanova i La Geltrú
27/05/2017 09:00Platja de Ribes Roges (Vilanova i la Geltrú, Barcelona)
5
27 Maig
Vilanova i La Geltrú
27/05/2017 09:00Platja de Ribes Roges (Vilanova i la Geltrú, Barcelona)
6
28 Maig
Vilanova i La Geltrú
28/05/2017 09:00Platja de Ribes Roges (Vilanova i la Geltrú, Barcelona)
6
28 Maig
Vilanova i La Geltrú
28/05/2017 09:00Platja de Ribes Roges (Vilanova i la Geltrú, Barcelona)
6
28 Maig
Vilanova i La Geltrú
28/05/2017 09:00Platja de Ribes Roges (Vilanova i la Geltrú, Barcelona)
6
28 Maig
Vilanova i La Geltrú
28/05/2017 09:00Platja de Ribes Roges (Vilanova i la Geltrú, Barcelona)
6
28 Maig
Vilanova i La Geltrú
28/05/2017 09:00Platja de Ribes Roges (Vilanova i la Geltrú, Barcelona)
Subir

Publicitat de la Federació Catalana de Voleibol


Patrocinadors de la Federació Catalana de Voleibol


· LA FEDERACIÓ
· NOTÍCIES
· MAPA WEB
· NOTA LEGAL
· COMPETICIÓ
· ARC I SELECCIONS
· PROMOCIÓ
· LA BOTIGA
· FORUM
· MULTIMÈDIA
· LA FEDERACIÓ
· ENTRENADORS
· VOLEI PLATJA
· ÀRBITRES
· EQUIPACIONS
· PILOTES
· XARXES
Federació Catalana de Voleibol . Jonqueres, 16 5é C · 08003 Jonqueres, 16 5é C · 08003lona · Espanya · fcvb@fcvolei.cat · Nif. G08882797 · By Anunzia

tenda de voleibol, tenda de volei-platja, equipació de voleibol, material per voleibol, pilotes de voleibol, pilota de voleibol, pilotes de volei-platja, pilota de volei-platja, camisetes, bambes de voleibol, xarxa de voleibol, beachvolley material


DCL Informática