Federació Catalana de Voleibol - Tenda Online FCVb - Equipació de voleibol - Material per voleibol
FacebookTwitterYouTube
HomeLa FederacióCompeticióARC i SeleccionsPromocióLa BotigaForumMultimèdia

Federació Catalana de Voleibol - Tenda Online FCVb - Equipació de voleibol - Material per voleibol EntrenadorsVolei PlatjaÀrbitres

Federació Catalana de Voleibol /
COMPETICIONS




Horaris

Filtrar per competició:

Data Inici: 11/11/2019 Data Fi: 17/11/2019

ALEVÍ MIXTE
ALEVÍ
1ª FASE
Grupo: PRE A
LIGA 1 Vuelta
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ ÀRBITRES
4
VOLEIBOL SANT FRUITOS BLANC
CE ESCOLA SANT GERVASI BLAU
16/11/2019 10:00Escola Paidos (Sant Fruitós de Bages) - 1er.: LAURA BORREGO GONZALEZ
4
Descansa
CV L‘AMETLLA DEL VALLÈS
17/11/2019
4
AEE JAUME CALLÍS VERMELL
CLUB VOLEI OLOT
17/11/2019 10:00AEE Jaume Callís (Vic)
Subir
ALEVÍ MIXTE
ALEVÍ
1ª FASE
Grupo: PRE B
LIGA 1 Vuelta
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ ÀRBITRES
4
VOLEIBOL SANT FRUITOS VERD
VÒLEI GELIDA
16/11/2019 11:30Escola Paidos (Sant Fruitós de Bages) - 1er.: LAURA BORREGO GONZALEZ
4
CN SABADELL MASCULÍ 'B'
CV PREMIÀ DE DALT MARESME VERMELL
16/11/2019 12:00Pavelló 1 - Sabadell (Sabadell) - 1er.: ARNAU CASALS VILAR
4
AEE JAUME CALLÍS BLANC
VÒLEI SANT CELONI
17/11/2019 12:00AEE Jaume Callís (Vic)
Subir
ALEVÍ MIXTE
ALEVÍ
1ª FASE
Grupo: PRE C
LIGA 1 Vuelta
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ ÀRBITRES
4
CV VILADECANS
CE ESCOLA SANT GERVASI TARONJA
16/11/2019 10:00Pavellò Pòdium (Viladecans) - 1er.: CESAR LOYOLA OBESO
4
CV ESPLUGUES D
CE ESCOLA SANT GERVASI
16/11/2019 11:00IES La Mallola (Esplugues de Llobregat) - 1er.: MARIA INES AREOSA VEGA
4
CV SANT QUIRZE BLANC
CV ESPLUGUES C
16/11/2019 19:45Gimnàs Municipal Sant Quirze (Sant Quirze del Vallès) - 1er.: ELENA CARDONER BORDES
Subir
ALEVÍ MIXTE
ALEVÍ
1ª FASE
Grupo: PRE D
LIGA 1 Vuelta
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ ÀRBITRES
4
CV CUBELLES
TARRAGONA SPSP FEMENÍ
16/11/2019 11:30Poliesportiu Municipal Cubelles (Cubelles)
4
EIC SPORT CLUB
CV MARTORELL LOLA ANGLADA
16/11/2019 12:00Pavello EIC (Salou) - 1er.: GUILLEM FERRET HILL
4
Descansa
CV MARTORELL MERÇE RODOREDA
17/11/2019
Subir
ALEVÍ MIXTE
ALEVÍ
1ª FASE
Grupo: PRO A
LIGA 1 Vuelta
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ ÀRBITRES
4
CV ESPLUGUES B
CN SABADELL MASCULÍ
16/11/2019 09:15IES La Mallola (Esplugues de Llobregat) - 1er.: MARIA INES AREOSA VEGA
4
CV ARENYS
CV SANT QUIRZE VERD
16/11/2019 17:00
4
BARÇA VOLEIBOL
TARRAGONA SPSP MASCULÍ
17/11/2019 10:00Parc Esportiu Llobregat (Cornellà de Llobregat) - 1er.: SU YAN
Subir
ALEVÍ MIXTE
ALEVÍ
1ª FASE
Grupo: PRO B
LIGA 1 Vuelta
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ ÀRBITRES
4
CV ESPLUGUES A
CLUB VÒLEI LA PALMA
16/11/2019 09:00CEM Les Moreres Groc (Esplugues de Llobregat) - 1er.: MARTINA DI MARIO
4
BARÇA CVB
VÒLEI SANT ESTEVE
16/11/2019 09:00INEF Barcelona (Barcelona) - 1er.: SU YAN
4
CV MOLINS VERMELL
CV SANT BOI A
17/11/2019 09:00Poliesportiu Municipal Molins de Rei (Molins de Rei) - 1er.: MARTINA DI MARIO
Subir
ALEVÍ MIXTE
ALEVÍ
1ª FASE
Grupo: PRO C
LIGA 1 Vuelta
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ ÀRBITRES
4
VOLEIBOL SANT JUST A
CV MARTORELL
16/11/2019 16:45Complex Esportiu La Bonaigua (Sant Just Desvern) - 1er.: AUBA FUSTER PALA
4
CV SANT QUIRZE NEGRE
CN SABADELL FEMENÍ
16/11/2019 18:15Gimnàs Municipal Sant Quirze (Sant Quirze del Vallès) - 1er.: ELENA CARDONER BORDES
4
CV GAVÀ VERMELL
CV PREMIÀ DE DALT MARESME BLAU
17/11/2019 12:30Pavelló Municipal Can Tintorer (Gava) - 1er.: MARIA INES AREOSA VEGA
Subir
1ª DIVISIÓ SÈNIOR MASCULINA
1ª SÈNIOR MASCULÍ
1ª FASE
Grupo: A
LIGA 2 Vueltas
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ ÀRBITRES
8
GET BLUME VOLEIBOL
CV SANT PERE PESCADOR
16/11/2019 16:00CCTE Esplugues de Llobregat (Esplugues de Llobregat) - 1er.: DANIEL GONÇALVES MORENO
8
CEV L'HOSPITALET
CV L‘AMETLLA DEL VALLÈS 'A'
16/11/2019 19:00Poliesportiu Les Planes (L´ Hospitalet de Llobregat) - 1er.: JOSE A. GUERRERO MONTERO
- Anotador: QUERALT RUHI RUBIO
8
BARÇA VOLEIBOL 'B'
CV VILAFRANCA VERD
17/11/2019 10:00Parc Esportiu Llobregat (Cornellà de Llobregat) - 1er.: MARIA REYES GASCON MAYOL
- Anotador: FERNANDO DOS SANTOS SANTANA
8
UE LA SALLE GIRONA
CV ALELLA
17/11/2019 10:30Pavelló Municipal Pont Major (Girona) - 1er.: CARLES SOLA MONTEAGUDO
Subir
1ª DIVISIÓ SÈNIOR MASCULINA
1ª SÈNIOR MASCULÍ
1ª FASE
Grupo: B
LIGA 2 Vueltas
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ ÀRBITRES
8
TARRAGONA SPSP
AEE INSTITUT MONTSERRAT
16/11/2019 16:00 - 1er.: VANESA GILABERT MARTIN
- Anotador: FRANCESC VALENZUELA MORERA
8
CV MONJOS PANSALUD ENERGY
VOLEI MANRESA
16/11/2019 16:00Pav. Municipal Santa Margarida i els Monjos (Santa Margarida i Els Monjos) - 1er.: FERNANDO MAURICIO LEGUIZAMON
8
VIKINGS VOLEI PRAT
CLUB VOLEIBOL REUS
16/11/2019 18:00Pavelló Julio Méndez (El Prat de Llobregat) - 1er.: MARCUS VINICIUS VARGAS
- Anotador: DARIO RANIERI
8
JORBA SOLÀ IGUALADA VÒLEI CLUB
AE SÀNDOR
16/11/2019 20:15Complex Esportiu Les Comes (Igualada) - 1er.: Ana Sanchez
Subir
1ª DIVISIÓ SÈNIOR FEMENINA
1ª SÈNIOR FEMENI
1ª FASE
Grupo: A
LIGA 2 Vueltas
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ ÀRBITRES
8
NOVELEC VÒLEI RUBÍ
VÒLEI SANT ESTEVE
16/11/2019 17:45Pavelló Municipal de Can Rosés (Rubí) - 1er.: ROGER VILA SOLDEVILA
- Anotador: CHARLES ARRECHEDERA MORON
8
GET BLUME VOLEIBOL
VIROLAI
17/11/2019 10:00CCTE Esplugues de Llobregat (Esplugues de Llobregat) - 1er.: DANIEL SARRION MOCHALES
- Anotador: MONTSERRAT DAVILA GOMEZ
8
CV MONJOS PANSALUD
VIKINGS VÒLEI PRAT
17/11/2019 12:30Pav. Municipal Santa Margarida i els Monjos (Santa Margarida i Els Monjos) - 1er.: ALEIX MASIA PORRES
8
CV BARBERÀ 'A'
MOTOCAR BALÀFIA VÒLEI LLEIDA
17/11/2019 17:30Pavelló Municipal Elisa Badía (Barberà del Vallès) - 1er.: ANNA TORRICO CONDE
- Anotador: MAÜR MONGAY MARTINEZ
Subir
1ª DIVISIÓ SÈNIOR FEMENINA
1ª SÈNIOR FEMENI
1ª FASE
Grupo: B
LIGA 2 Vueltas
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ ÀRBITRES
8
CLUB VÒLEI OLOT - HOTEL L'ALTA GARROTXA
CEV L‘HOSPITALET
16/11/2019 17:45Pavelló Municipal Pla de Llacs (Olot) - 1er.: GUILLEM MAS LLORET
8
CV AA LLARS MUNDET ‘A‘
ANTON MASSAGUE SPSP
16/11/2019 18:30Pavelló Carmel (Barcelona) - 1er.: MIREIA CARREÑO GOMA
- Anotador: CLARA CARALT CARREÑO
8
CV PREMIÀ DE DALT MARESME
CV VALL D‘HEBRON
17/11/2019 12:00Poliesportiu Municipal Premià Dalt (Premià de Dalt) - 1er.: VANESA GILABERT MARTIN
8
VÒLEI VILASSAR
VOLEI SANT FRUITOS
17/11/2019 12:15Pavelló Municipal Paco Martín (Vilassar de Mar) - 1er.: GUILHERME SILVEIRA
Subir
2ª DIVISIÓ SÈNIOR MASCULINA
2ª SÈNIOR MASCULÍ
1ª FASE
Grupo: A
LIGA 2 Vueltas
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ ÀRBITRES
8
CV VILADECANS
CV MARTORELL
16/11/2019 17:00Pavellò Pòdium (Viladecans) - 1er.: PERE BRUGUE PORTET
8
IGUALADA VOLEI CLUB 'B'
TORRE DE CLARAMUNT VÒLEI CLUB 'B'
16/11/2019 17:45Complex Esportiu Les Comes (Igualada) - 1er.: Ana Sanchez
8
C.V. AA LLARS MUNDET ‘B‘
CN SABADELL
16/11/2019 18:45Pavelló Carmel (Barcelona) - 1er.: NIL BRINES ESPAÑOL
- Anotador: ALEIX ANDREU MONTORIOL
8
FS CASTELLAR CANDELSA
CLUB VOLEIBOL AVINYÓ
16/11/2019 20:30Pavelló Puigverd (Castellar del Vallès) - 1er.: DANIEL GONÇALVES MORENO
Subir
2ª DIVISIÓ SÈNIOR MASCULINA
2ª SÈNIOR MASCULÍ
1ª FASE
Grupo: B
LIGA 2 Vueltas
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ ÀRBITRES
7
PANTERES GROGUES MASCULÍ '2'
CV TIANA
13/11/2019 21:30Poliesportiu Municipal de Tiana (Tiana) - 1er.: JORGE ZACHOZY-NOWAK ROMANIUK
8
PANTERES GROGUES MASCULÍ '2'
CLUB VOLEI OLOT 'B'
16/11/2019 16:00Poliesportiu Municipal Can Ricart (Barcelona) - 1er.: ALBA MAR CISNEROS CISNEROS
8
VÒLEI RUBÍ
CV TIANA
16/11/2019 19:30Pavelló Municipal de Can Rosés (Rubí) - 1er.: ROGER VILA SOLDEVILA
- Anotador: CHARLES ARRECHEDERA MORON
8
CV BARBERA B
UE LA SALLE GIRONA 'B'
17/11/2019 11:00Pavelló Municipal Elisa Badía (Barberà del Vallès) - 1er.: ALBERT ELVIRA CERDAN
- Anotador: DAVID PEREZ VICENTE
8
CV ARENYS
CLUB VÒLEI BLANES
17/11/2019 16:00Pavelló Font de les Creus (Arenys de Mar) - 1er.: VANESA GILABERT MARTIN
Subir
2ª DIVISIÓ SÈNIOR MASCULINA
2ª SÈNIOR MASCULÍ
1ª FASE
Grupo: C
LIGA 2 Vueltas
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ ÀRBITRES
8
CV CUNIT
OPTICALIA CV VILANOVA GROC
16/11/2019 18:00Pavelló Els Joncs (Cunit) - 1er.: GUILLEM FERRET HILL
8
CAFÈ DELS ARTISTES BALÀFIA VÒLEI LLEIDA
CV CUBELLES
16/11/2019 18:00Pavelló Juanjo Garra Lleida (Lleida) - 1er.: JOAQUIM VENTURA SOBREDO
- Anotador: MARTA ARASANZ RIBA
8
Descansa
CV VILAFRANCA NEGRE
17/11/2019
8
CV VALL D‘HEBRON ‘B‘
CV COMETA BELLVEI
17/11/2019 11:45Pavelló Olímpics Vall Hebron (Barcelona) - 1er.: JOSE LUIS MARTINEZ TRAVIESO
- Anotador: MONTSERRAT FERRER TORRES
Subir
2ª DIVISIÓ SÈNIOR MASCULINA
2ª SÈNIOR MASCULÍ
1ª FASE
Grupo: D
LIGA 2 Vueltas
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ ÀRBITRES
8
CV TERRASSA TEKNOPOINT
PANTERES GROGUES MASCULÍ
16/11/2019 20:15Pavelló del Bon Aire (Terrassa) - 1er.: JULIA GARCIA RUBIO
- Anotador: DAVID PEREZ VICENTE
8
Descansa
FS CASTELLAR B
17/11/2019
8
TORRE DE CLARAMUNT VÒLEI CLUB
AEE INSTITUT MONTSERRAT 'B'
17/11/2019 09:30Pavelló Municipal de Vinçó (Torre de Claramunt) - 1er.: BENJAMI AMADO FERNANDEZ
8
ACADEMIA VOLEIBOL BARCELONA SENIOR A
CV SANT BOI
17/11/2019 16:00Virolai Esportiu Club Barcelona (Barcelona) - 1er.: JOSE A. GUERRERO MONTERO
Subir
2ª DIVISIÓ SÈNIOR FEMENINA
2ª SÈNIOR FEMENI
1ª FASE
Grupo: A
LIGA 2 Vueltas
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ ÀRBITRES
4
CVB BARÇA
VOLEI MANRESA
15/11/2019 20:30INEF Barcelona (Barcelona) - 1er.: JOSE LUIS MARTINEZ TRAVIESO
8
CV L‘AMETLLA DEL VALLÈS
CV GAVA 'A'
16/11/2019 16:00Pavelló Municipal Ametlla del Vallès (L´ Ametlla del Vallès) - 1er.: CARLOS VOLLERS DE EGUILIOR
8
CVB BARÇA
AEC VALLBONA GRANOLLERS
16/11/2019 16:00INEF Barcelona (Barcelona) - 1er.: PRISCO CRESPO HERNANDEZ
8
VOLEI MANRESA
AEE ESCOLA PIA GRANOLLERS
16/11/2019 16:00Pavelló Ateneu Les Bases (Manresa) - 1er.: GUILHERME SILVEIRA
8
SD ESPANYOL
CV ARENYS
17/11/2019 12:15Col.legi Sagrat Cor Sarrià (Barcelona) - 1er.: ALBA MAR CISNEROS CISNEROS
- Anotador: GIOVANNA MERCEDES DAVILA GOMEZ
Subir
2ª DIVISIÓ SÈNIOR FEMENINA
2ª SÈNIOR FEMENI
1ª FASE
Grupo: B
LIGA 2 Vueltas
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ ÀRBITRES
7
CV MATARÓ - CALIU
TORRE DE CLARAMUNT VÒLEI CLUB 'A'
14/11/2019 21:15Poliesportiu Carrer Euskadi (Mataró) - 1er.: VANESA GILABERT MARTIN
- Anotador: LIDIA GARCIA VARGAS
8
CV MATARÓ - CALIU
CV VILADECANS
16/11/2019 19:30Poliesportiu Carrer Euskadi (Mataró) - 1er.: JUDITH GONZALEZ CREGO
- Anotador: ALESSIA TOMASELLI GONZALEZ
8
PANTERES GROGUES VÒLEI FEMENÍ
VOLEIBOL SANT JUST GROC
17/11/2019 11:00Poliesportiu Municipal Can Ricart (Barcelona) - 1er.: DAVID FRESQUET JIMENEZ
8
AEE INSTITUT MONTSERRAT 'A'
CV VILAFRANCA VERD
17/11/2019 12:45Poliesportiu de la Creueta del Coll (Barcelona) - 1er.: MARTA CRUCERA BARRERO
- Anotador: NORMA GOMEZ ORIHUELA
8
CV SANT QUIRZE
TORRE DE CLARAMUNT VÒLEI CLUB 'A'
17/11/2019 18:00Pav. Àrea Esportiva Municipal (Sant Quirze del Vallès) - 1er.: JOSE LUIS MARTINEZ TRAVIESO
- Anotador: CHARLES ARRECHEDERA MORON
Subir
2ª DIVISIÓ SÈNIOR FEMENINA
2ª SÈNIOR FEMENI
1ª FASE
Grupo: C
LIGA 2 Vueltas
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ ÀRBITRES
8
CV LLORET
CV SANT BOI ‘B‘
16/11/2019 16:00Pavelló Municipal El Molí (Lloret de Mar) - 1er.: JORDI MELECHON RUDA
- 2do.: MONICA TORRENTS REYNES
8
CE EDUVOLEI AMETLLA
CV SANT PERE PESCADOR
16/11/2019 18:00Poliesportiu Municipal L´Ametlla del Vallès (L´ Ametlla del Vallès) - 1er.: DAVID FRESQUET JIMENEZ
8
DSC CV SANT CUGAT
CV AVAP GIRONA
16/11/2019 19:45Pavelló de Voleibol Valldoreix (Sant Cugat del Vallès) - 1er.: FCO JAVIER RODRIGUEZ HERNANDEZ
8
CV ESPLUGUES 'B'
CV JOVES CALDES
16/11/2019 20:00CEM Les Moreres Blau (Esplugues de Llobregat) - 1er.: PATRICIA GISLENE SILVA
- Anotador: MARICIELO ESTEFANI TORRES CARDENAS
Subir
3ª DIVISIÓ SÈNIOR FEMENINA
3ª SÈNIOR FEMENI
1ª FASE
Grupo: A
LIGA 2 Vueltas
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ ÀRBITRES
8
CV SALOU
CV VILAFRANCA NEGRE
16/11/2019 18:30Pavelló Municipal Esports Salou (Salou) - 1er.: MARC RAMIREZ GARCIA
8
CV CUBELLES
CEVOL TORREDEMBARRA
16/11/2019 19:30Poliesportiu Municipal Cubelles (Cubelles) - 1er.: RAUL GONZALEZ MENDEZ
8
OPTICALIA CV VILANOVA GROC
EIC SPORT CLUB
17/11/2019 12:45CEM Isaac Galvez (Vilanova i la Geltrú, Barcelona) - 1er.: ALEX LOMBAO CHIUTA
8
AEE ELISABETH SALOU
ALPICAT VOLEI ASSOCIACIÓ
17/11/2019 18:00Escola Elisabeth (Salou) - 1er.: MARC RAMIREZ GARCIA
Subir
3ª DIVISIÓ SÈNIOR FEMENINA
3ª SÈNIOR FEMENI
1ª FASE
Grupo: B
LIGA 2 Vueltas
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ ÀRBITRES
8
VIKINGS VÒLEI PRAT 'B'
CLUB VÒLEI LA PALMA
16/11/2019 18:00Pavelló Julio Méndez (El Prat de Llobregat) - 1er.: BENJAMI AMADO FERNANDEZ
8
CN SABADELL
LA SALLE BONANOVA
17/11/2019 12:00Pavelló 3 - Sabadell (Sabadell) - 1er.: ERMENGOL PASSOLA LIZANDRA
8
DISANO VÒLEI MOLINS NEGRE
PANTERES GROGUES VÒLEI FEMENÍ 'B'
17/11/2019 12:30Poliesportiu Municipal Molins de Rei (Molins de Rei) - 1er.: CARLOS RIVERO PARRA
8
CV BARBERÀ 'B'
IGUALADA VÒLEI CLUB
17/11/2019 13:00Pavelló Municipal Elisa Badía (Barberà del Vallès) - 1er.: ALBERT ELVIRA CERDAN
- Anotador: DAVID PEREZ VICENTE
Subir
3ª DIVISIÓ SÈNIOR FEMENINA
3ª SÈNIOR FEMENI
1ª FASE
Grupo: C
LIGA 2 Vueltas
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ ÀRBITRES
8
C.V. AA LLARS MUNDET ‘B‘
VÒLEI ELS ARCS
16/11/2019 18:30Pavelló Carmel (Barcelona) - 1er.: BERTA CARALT CARREÑO
8
AE SÀNDOR
CV TERRASSA TECKNOPOINT
16/11/2019 19:45Poliesportiu Sant Ildefons (Cornellà de Llobregat) - 1er.: LAURA FERRER ALCOCEBA
8
AEE INSTITUT MONTSERRAT 'B'
CEV L‘HOSPITALET 'B'
17/11/2019 12:45Poliesportiu de la Creueta del Coll (Barcelona) - 1er.: LAURA FERRER ALCOCEBA
- Anotador: MARIBEL PRADO CISNEROS
8
ESCOLA ORLANDAI
CV VALLS D'ANDORRA
17/11/2019 18:00Col.legi Sagrat Cor Sarrià (Barcelona) - 1er.: PATRICIA GISLENE SILVA
- Anotador: GIOVANNA MERCEDES DAVILA GOMEZ
Subir
3ª DIVISIÓ SÈNIOR FEMENINA
3ª SÈNIOR FEMENI
1ª FASE
Grupo: D
LIGA 2 Vueltas
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ ÀRBITRES
8
CH BORDILS ‘B‘
VÒLEI SANT FRUITÓS 'B'
16/11/2019 17:00Pavelló Blanc i Verd (Bordils) - 1er.: CARLES SOLA MONTEAGUDO
8
RMSI SPORTS A
CV TORELLÓ
16/11/2019 19:00Centre Esportiu Santa Isabel (Barcelona) - 1er.: GAIA ROSSI
8
DSV CV SANT CUGAT 'D'
CLUB VÒLEI BLANES
17/11/2019 12:45Pavelló de Voleibol Valldoreix (Sant Cugat del Vallès) - 1er.: LAURA SANCHEZ MUÑOZ
8
UE LA SALLE GIRONA
VOLEI CANET
17/11/2019 16:00Pavelló Municipal Pont Major (Girona) - 1er.: GUILLEM MAS LLORET
Subir
4ª DIVISIÓ SÈNIOR FEMENINA
4ª SÈNIOR FEMENI
1ª FASE
Grupo: A
LIGA 2 Vueltas
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ ÀRBITRES
8
VÒLEI ELS ARCS 'B'
FREDERIC MISTRAL TÈCNIC EULÀLIA BLANC
16/11/2019 17:00Pavelló els Arcs (Barcelona) - 1er.: CESAR LOYOLA OBESO
8
LA SALLE BONANOVA 'B'
Descansa
17/11/2019
8
CV GRANOLLERS B
AEE LA SEDETA
17/11/2019 13:00Pavelló Municipal dCan Bassa Granollers (Granollers) - 1er.: FRANCESCO CASCIARO
8
CV SANT MARTI
CV SANT ADRIÀ 'A'
17/11/2019 13:45Poliesportiu Bac de Roda (Barcelona) - 1er.: DANIEL SARRION MOCHALES
- Anotador: MONTSERRAT DAVILA GOMEZ
Subir
4ª DIVISIÓ SÈNIOR FEMENINA
4ª SÈNIOR FEMENI
1ª FASE
Grupo: B
LIGA 2 Vueltas
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ ÀRBITRES
8
CV SANT ADRIÀ 'B'
FS CASTELLAR 'B'
16/11/2019 16:00Complex Esportiu Marina Besós (Sant Adrià de Besòs) - 1er.: FLAVIO DANILAS
8
AEE INSTITUT JAUME BALMES
DSB COLEGIO ALEMAN DE BARCELONA 'A'
16/11/2019 17:00Centre Esportiu Municipal Frontó Colom (Barcelona) - 1er.: DULCE JAIMES ROLON
8
AEE INSTITUT MONTSERRAT 'C'
FREDERIC MISTRAL TÈCNIC EULÀLIA VERMELL
17/11/2019 10:45Poliesportiu de la Creueta del Coll (Barcelona) - 1er.: LAURA FERRER ALCOCEBA
- Anotador: MARIBEL PRADO CISNEROS
8
CLUB VÒLEI LLINARS
RMSI SPORTS B
17/11/2019 17:30Pavelló Municipal Esports Llinars del Vallès (Llinars del Vallès) - 1er.: JORGE ZACHOZY-NOWAK ROMANIUK
Subir
4ª DIVISIÓ SÈNIOR FEMENINA
4ª SÈNIOR FEMENI
1ª FASE
Grupo: C
LIGA 2 Vueltas
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ ÀRBITRES
8
Descansa
AE SANDOR ‘B‘
17/11/2019
8
CV GIRONELLA
CV MARTORELL
17/11/2019 11:30Poliesportiu de Gironella (Gironella)
8
VÒLEI SANT MARTÍ
TORRE DE CLARAMUNT VÒLEI CLUB 'B'
17/11/2019 13:00Poliesportiu Municipal Sant Martí Sarroca (Sant Martí Sarroca) - 1er.: SARA SAN VICENTE SANTIAGO
Subir
4ª DIVISIÓ SÈNIOR FEMENINA
4ª SÈNIOR FEMENI
1ª FASE
Grupo: D
LIGA 2 Vueltas
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ ÀRBITRES
1
VOLEIBOL SANT JUST PROJECCIÓ
ESCOLA ORLANDAI
16/11/2019 15:00Complex Esportiu La Bonaigua (Sant Just Desvern) - 1er.: JORGE ZACHOZY-NOWAK ROMANIUK
8
FS CASTELLAR 'A'
DSB COLEGIO ALEMAN DE BARCELONA 'A'
16/11/2019 20:30Pavelló Puigverd (Castellar del Vallès) - 1er.: XAVIER DE CASI GARCIA
8
Descansa
SAGRAT COR SARRIA
17/11/2019
8
CV VALL D‘HEBRON 'B'
CV CERDANYOLA
17/11/2019 10:00Pavelló Olímpics Vall Hebron (Barcelona) - 1er.: JOSE LUIS MARTINEZ TRAVIESO
- Anotador: MONTSERRAT FERRER TORRES
4
ESCOLA ORLANDAI
CV VALL D‘HEBRON 'B'
17/11/2019 16:00Col.legi Sagrat Cor Sarrià (Barcelona) - 1er.: ISMAEL MARTINEZ SANCHEZ
Subir
4ª DIVISIÓ SÈNIOR FEMENINA
4ª SÈNIOR FEMENI
1ª FASE
Grupo: E
LIGA 2 Vueltas
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ ÀRBITRES
8
CV ALELLA
CV SANT PERE PESCADOR 'B'
16/11/2019 20:00Poliesportiu Municipal Abelardo Vera (Alella) - 1er.: JORGE ZACHOZY-NOWAK ROMANIUK
8
Descansa
CLUB VOLEIBOL AVINYÓ
17/11/2019
8
CV PREMIÀ DE DALT MARESME
CV TIANA
17/11/2019 10:15Poliesportiu Municipal Premià Dalt (Premià de Dalt) - 1er.: VANESA GILABERT MARTIN
8
CV CABRILS
CV AVAP GIRONA 'B'
17/11/2019 12:45Pavelló Municipal Cabrils (Cabrils) - 1er.: FERNANDO CURIOSO SOLIS
Subir
4ª DIVISIÓ SÈNIOR FEMENINA
4ª SÈNIOR FEMENI
1ª FASE
Grupo: F
LIGA 2 Vueltas
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ ÀRBITRES
8
CV CUNIT
CLUB VOLEIBOL REUS
16/11/2019 20:00Pavelló Els Joncs (Cunit) - 1er.: GUILLEM FERRET HILL
8
Descansa
CV VILAFRANCA BLANC
17/11/2019
8
OPTICALIA CV VILANOVA GROC
IGUALADA VÒLEI CLUB 'B'
17/11/2019 16:00CEM Isaac Galvez (Vilanova i la Geltrú, Barcelona) - 1er.: OSWALDO VALENCIA GOMEZ
Subir
1ª DIVISIÓ JUVENIL FEMENINA
1ª JUVENIL FEMENI
1ª FASE
Grupo: A
LIGA 2 Vueltas
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ ÀRBITRES
8
VÒLEI VILASSAR
CEV L‘HOSPITALET
16/11/2019 12:30Pavelló Municipal Paco Martín (Vilassar de Mar) - 1er.: JUDITH GONZALEZ CREGO
- Anotador: GEMMA SANCHEZ MARTINEZ
8
DSV CV SANT CUGAT
CV PREMIÀ DE DALT MARESME
16/11/2019 18:00Pavelló de Voleibol Valldoreix (Sant Cugat del Vallès) - 1er.: ESPERANZA GARCIA GOMEZ
- Anotador: MAÜR MONGAY MARTINEZ
8
HOY VOY CECELL LLEIDA
VÒLEI RUBÍ
16/11/2019 19:45Pavelló Joan Oró (Lleida) - 1er.: JORDI BOSCH GARCIA
8
AEC VALLBONA GRANOLLERS
CV ESPLUGUES
17/11/2019 13:00Pavelló Municipal dCan Bassa Granollers (Granollers) - 1er.: FCO JAVIER RODRIGUEZ HERNANDEZ
- Anotador: GEMMA SANCHEZ MARTINEZ
Subir
1ª DIVISIÓ JUVENIL FEMENINA
1ª JUVENIL FEMENI
1ª FASE
Grupo: B
LIGA 2 Vueltas
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ ÀRBITRES
8
CN SABADELL
VOLEIBOL SANT JUST
16/11/2019 11:30Pavelló 3 - Sabadell (Sabadell) - 1er.: LAURA FERRER ALCOCEBA
- Anotador: MARC BURGOS RIVERA
8
BARÇA CVB
CV SANT QUIRZE
16/11/2019 11:45INEF Barcelona (Barcelona) - 1er.: BENJAMI AMADO FERNANDEZ
- Anotador: DARIO RANIERI
8
CV LLORET
CV SANT BOI A
16/11/2019 17:45Pavelló Municipal El Molí (Lloret de Mar) - 1er.: MONICA TORRENTS REYNES
- 2do.: JORDI MELECHON RUDA
8
CLUB VOLEI OLOT
CV VALL D‘HEBRON
17/11/2019 11:45Pavelló Municipal Pla de Llacs (Olot) - 1er.: JUDITH GONZALEZ CREGO
Subir
1ª DIVISIÓ CADET FEMENINA
1ª CADET FEMENI
1ª FASE
Grupo: A
LIGA 2 Vueltas
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ ÀRBITRES
8
VÒLEI VILASSAR
CEV L‘HOSPITALET
16/11/2019 10:45Pavelló Municipal Paco Martín (Vilassar de Mar) - 1er.: JUDITH GONZALEZ CREGO
- Anotador: GEMMA SANCHEZ MARTINEZ
8
CECELL LLEIDA
VÒLEI RUBÍ
16/11/2019 18:00Pavelló Joan Oró (Lleida) - 1er.: JORDI BOSCH GARCIA
8
DSV CV SANT CUGAT
CV PREMIÀ DE DALT MARESME
16/11/2019 19:45Pavelló de Voleibol Valldoreix (Sant Cugat del Vallès) - 1er.: ESPERANZA GARCIA GOMEZ
- Anotador: MAÜR MONGAY MARTINEZ
8
AEC VALLBONA GRANOLLERS
CV ESPLUGUES
17/11/2019 11:15Pavelló Municipal dCan Bassa Granollers (Granollers) - 1er.: FCO JAVIER RODRIGUEZ HERNANDEZ
- Anotador: GEMMA SANCHEZ MARTINEZ
Subir
1ª DIVISIÓ CADET FEMENINA
1ª CADET FEMENI
1ª FASE
Grupo: B
LIGA 2 Vueltas
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ ÀRBITRES
8
CN SABADELL
VOLEIBOL SANT JUST
16/11/2019 09:45Pavelló 3 - Sabadell (Sabadell) - 1er.: LAURA FERRER ALCOCEBA
- Anotador: MARC BURGOS RIVERA
8
BARÇA CVB
CV SANT QUIRZE
16/11/2019 10:00INEF Barcelona (Barcelona) - 1er.: BENJAMI AMADO FERNANDEZ
- Anotador: DARIO RANIERI
8
CV LLORET
CV SANT BOI A
16/11/2019 19:30Pavelló Municipal El Molí (Lloret de Mar) - 1er.: JORDI MELECHON RUDA
- 2do.: MONICA TORRENTS REYNES
8
CLUB VOLEI OLOT
CV VALL D‘HEBRON
17/11/2019 10:00Pavelló Municipal Pla de Llacs (Olot) - 1er.: JUDITH GONZALEZ CREGO
Subir
1ª DIVISIÓ JUVENIL MASCULINA
1ª JUVENIL MASCULÍ
1ª FASE
Grupo: A
LIGA 2 Vueltas
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ ÀRBITRES
4
CTI BALÀFIA VÒLEI
CV CUNIT
15/11/2019 21:00
3
CV VALL D'HEBRON
CV SALOU
16/11/2019 12:00Pavelló Olímpics Vall Hebron (Barcelona) - 1er.: DANIEL MONTES GARCIA
- Anotador: MIREIA CASABAYO CARBO
7
CV VALL D'HEBRON
CV CUNIT
17/11/2019 10:00Pavelló Olímpics Vall Hebron (Barcelona) - 1er.: NADINE SANCHEZ GAZQUEZ
- Anotador: MARICIELO ESTEFANI TORRES CARDENAS
7
VOLEI MANRESA
CEV L'HOSPITALET
17/11/2019 11:45Pavelló Ateneu Les Bases (Manresa) - 1er.: GAIA ROSSI
7
BARÇA VOLEIBOL
CN SABADELL
17/11/2019 12:00Parc Esportiu Llobregat (Cornellà de Llobregat) - 1er.: PATRICIA GISLENE SILVA
7
CV SALOU
CTI BALÀFIA VÒLEI
17/11/2019 12:15Pavelló Municipal Esports Salou (Salou) - 1er.: MARC RAMIREZ GARCIA
Subir
1ª DIVISIÓ JUVENIL MASCULINA
1ª JUVENIL MASCULÍ
1ª FASE
Grupo: B
LIGA 2 Vueltas
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ ÀRBITRES
7
CV ROQUETES
INSTITUT ANNA GIRONELLA MUNDET
16/11/2019 10:00Pavelló Poliesportiu Roquetes (Roquetes) - 1er.: MARC RAMIREZ GARCIA
7
CV BARBERÀ
LA TORRE DE CLARAMUNT VÒLEI CLUB
16/11/2019 10:30Pavelló Municipal Elisa Badía (Barberà del Vallès) - 1er.: LAURA SANCHEZ MUÑOZ
- Anotador: JUDIT SERRA CHETO
7
FINQUES TARRACO SPSP
CV MONJOS PANSALUD
16/11/2019 10:45 - 1er.: ALEIX MASIA PORRES
7
AE SANDOR 'VERMELL'
CV SANT MARTI-ANDORRA
16/11/2019 19:45Poliesportiu Sant Ildefons (Cornellà de Llobregat) - 1er.: FLAVIO DANILAS
Subir
1ª DIVISIÓ JUVENIL MASCULINA
1ª JUVENIL MASCULÍ
1ª FASE
Grupo: C
LIGA 2 Vueltas
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ ÀRBITRES
7
CV VILAFRANCA VERD
CV CUBELLES
16/11/2019 11:15Pavelló Nou (Vilafranca del Penedès) - 1er.: FERNANDO MAURICIO LEGUIZAMON
7
AE SANDOR 'NEGRE'
CV SANT MARTI-ANDORRA 'B'
16/11/2019 19:45Poliesportiu Sant Ildefons (Cornellà de Llobregat) - 1er.: ALBA MAR CISNEROS CISNEROS
7
VIKINGS VOLEI PRAT
OPTICALIA CV VILANOVA GROC
16/11/2019 20:00Pavelló Julio Méndez (El Prat de Llobregat) - 1er.: MARCUS VINICIUS VARGAS
- Anotador: DARIO RANIERI
7
CV GAVÀ
CLUB VOLEIBOL REUS
17/11/2019 10:45Pavelló Municipal Can Tintorer (Gava) - 1er.: NATALIA TORRES HERNANDEZ
Subir
1ª DIVISIÓ JUVENIL MASCULINA
1ª JUVENIL MASCULÍ
1ª FASE
Grupo: D
LIGA 2 Vueltas
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ ÀRBITRES
7
CLUB VOLEI OLOT
FS CASTELLAR
16/11/2019 10:30Pavelló Municipal Pla de Llacs (Olot) - 1er.: JOSE LUIS FERNANDEZ PALOMAR
7
ESCOLA PIA CALELLA
AEE INSTITUT MONTSERRAT
16/11/2019 17:00Pavelló Escola Pia Calella (Calella) - 1er.: ADRIA PUIG NUALART
7
VOLEI CANET
UE LA SALLE GIRONA
17/11/2019 16:00Poliesportiu Municipal Canet de Mar (Canet de Mar) - 1er.: DANIEL MONTES GARCIA
7
CV BARBERÀ B
AEE INSTITUT JAUME BALMES
17/11/2019 16:00Pavelló Municipal Elisa Badía (Barberà del Vallès) - 1er.: ANNA TORRICO CONDE
- Anotador: MAÜR MONGAY MARTINEZ
Subir
2ª DIVISIÓ JUVENIL FEMENINA
2ª JUVENIL FEMENI
1ª FASE
Grupo: A
LIGA 2 Vueltas
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ ÀRBITRES
8
CV VILADECANS
VÒLEI ELS ARCS
16/11/2019 12:00Pavellò Pòdium (Viladecans) - 1er.: FRANCESCO CASCIARO
8
VÒLEI SANT FRUITÓS
CV PREMIÀ DE DALT MARESME BLAU
16/11/2019 12:30Pavelló Municipal Sant Fruitós (Sant Fruitós de Bages) - 1er.: KRIS CHARLIER
8
DSV SANT CUGAT NEGRE
SIC24 BALÀFIA VÒLEI-CLAVER
16/11/2019 18:00Pavelló de Voleibol Valldoreix (Sant Cugat del Vallès) - 1er.: LLUIS COMA COMPANY
8
CV SANT MARTI
CECELL LLEIDA B
17/11/2019 16:00Poliesportiu Bac de Roda (Barcelona) - 1er.: NIL BRINES ESPAÑOL
Subir
2ª DIVISIÓ JUVENIL FEMENINA
2ª JUVENIL FEMENI
1ª FASE
Grupo: B
LIGA 2 Vueltas
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ ÀRBITRES
8
VOLEIBOL SANT JUST GROC
BARÇA CVB BLAU
16/11/2019 12:45Complex Esportiu La Bonaigua (Sant Just Desvern) - 1er.: MARCUS VINICIUS VARGAS
8
AEE INSTITUT MONTSERRAT 'A'
CV BARBERÀ
17/11/2019 09:00Poliesportiu de la Creueta del Coll (Barcelona) - 1er.: MARTA CRUCERA BARRERO
- Anotador: NORMA GOMEZ ORIHUELA
8
DISANO VÒLEI MOLINS VERMELL
CV VALL D‘HEBRON GROC
17/11/2019 10:45Poliesportiu Municipal Molins de Rei (Molins de Rei) - 1er.: CARLOS RIVERO PARRA
8
AEE ESCOLA PIA GRANOLLERS
CV L‘AMETLLA DEL VALLÈS
17/11/2019 12:30Pavelló Municipal El Parquet (Granollers) - 1er.: RIHAB BADIR TALMANI
Subir
2ª DIVISIÓ JUVENIL FEMENINA
2ª JUVENIL FEMENI
1ª FASE
Grupo: C
LIGA 2 Vueltas
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ ÀRBITRES
8
AEE INSTITUT JAUME BALMES
CV TIANA-SD ESPANYOL
16/11/2019 10:00Centre Esportiu Municipal Frontó Colom (Barcelona) - 1er.: DULCE JAIMES ROLON
- Anotador: VALERIO PARADISO
8
CV ARENYS
CV MATARÓ
16/11/2019 12:30Pavelló Font de les Creus (Arenys de Mar) - 1er.: XAVIER PEREZ PLANAS
8
AEC VALLBONA GRANOLLERS E
DSV SANT CUGAT VERMELL
17/11/2019 11:00Pavelló Municipal dCan Bassa Granollers (Granollers) - 1er.: GABRIEL BOSCH MAGAZ
8
CV AVAP GIRONA 'A'
CH BORDILS
17/11/2019 12:00Pavelló Santa Eugènia 2-Montfalgars (Girona) - 1er.: MONICA TORRENTS REYNES
Subir
2ª DIVISIÓ JUVENIL FEMENINA
2ª JUVENIL FEMENI
1ª FASE
Grupo: D
LIGA 2 Vueltas
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ ÀRBITRES
8
CLUB VÒLEI LA PALMA
CV GAVÀ VERMELL
16/11/2019 10:00Poliesportiu Municipal La Palma de Cervelló (La Palma de Cervelló) - 1er.: JORGE ZACHOZY-NOWAK ROMANIUK
8
CV SALOU
ASISA SPSP
16/11/2019 18:30Pavelló Municipal Esports Salou (Salou) - 1er.: ADRIA BENITO GARCIA
8
BARÇA CVB GRANA
CV ESPLUGUES ‘B‘
16/11/2019 19:30INEF Barcelona (Barcelona) - 1er.: PRISCO CRESPO HERNANDEZ
8
CV MONJOS PANSALUD
VÒLEI SANT ESTEVE
17/11/2019 10:45Pav. Municipal Santa Margarida i els Monjos (Santa Margarida i Els Monjos) - 1er.: ALEIX MASIA PORRES
Subir
2ª DIVISIÓ CADET FEMENINA
2ª CADET FEMENI
1ª FASE
Grupo: A
LIGA 2 Vueltas
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ ÀRBITRES
8
CV VILADECANS
VÒLEI ELS ARCS
16/11/2019 10:00Pavellò Pòdium (Viladecans) - 1er.: FRANCESCO CASCIARO
8
VÒLEI SANT FRUITÓS
CV PREMIÀ DE DALT MARESME BLAU
16/11/2019 10:45Pavelló Municipal Sant Fruitós (Sant Fruitós de Bages) - 1er.: KRIS CHARLIER
8
DSV SANT CUGAT NEGRE
LONDON CAFE BALÀFIA VÒLEI-CLAVER
16/11/2019 19:45Pavelló de Voleibol Valldoreix (Sant Cugat del Vallès) - 1er.: LLUIS COMA COMPANY
8
CV SANT MARTI
CECELL LLEIDA 'B'
17/11/2019 13:45Poliesportiu Bac de Roda (Barcelona) - 1er.: DAVID FRESQUET JIMENEZ
Subir
2ª DIVISIÓ CADET FEMENINA
2ª CADET FEMENI
1ª FASE
Grupo: B
LIGA 2 Vueltas
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ ÀRBITRES
8
VOLEIBOL SANT JUST GROC
BARÇA CVB BLAU
16/11/2019 11:00Complex Esportiu La Bonaigua (Sant Just Desvern) - 1er.: MARCUS VINICIUS VARGAS
8
DISANO VÒLEI MOLINS VERMELL
CV VALL D‘HEBRON GROC
17/11/2019 09:00Poliesportiu Municipal Molins de Rei (Molins de Rei) - 1er.: CARLOS RIVERO PARRA
8
AEE INSTITUT MONTSERRAT 'A'
CV BARBERÀ
17/11/2019 10:45Poliesportiu de la Creueta del Coll (Barcelona) - 1er.: MARTA CRUCERA BARRERO
- Anotador: NORMA GOMEZ ORIHUELA
8
AEE ESCOLA PIA GRANOLLERS
CV L‘AMETLLA DEL VALLÈS
17/11/2019 10:45Pavelló Municipal El Parquet (Granollers) - 1er.: RIHAB BADIR TALMANI
Subir
2ª DIVISIÓ CADET FEMENINA
2ª CADET FEMENI
1ª FASE
Grupo: C
LIGA 2 Vueltas
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ ÀRBITRES
8
CV ARENYS
CV MATARÓ
16/11/2019 10:45Pavelló Font de les Creus (Arenys de Mar) - 1er.: XAVIER PEREZ PLANAS
8
AEE INSTITUT JAUME BALMES
CV TIANA-SD ESPANYOL
16/11/2019 11:45Centre Esportiu Municipal Frontó Colom (Barcelona) - 1er.: DULCE JAIMES ROLON
- Anotador: VALERIO PARADISO
8
AEC VALLBONA GRANOLLERS E
DSV SANT CUGAT VERMELL
17/11/2019 09:15Pavelló Municipal dCan Bassa Granollers (Granollers) - 1er.: GABRIEL BOSCH MAGAZ
8
CV AVAP GIRONA 'A'
CH BORDILS
17/11/2019 10:00Pavelló Santa Eugènia 2-Montfalgars (Girona) - 1er.: MONICA TORRENTS REYNES
Subir
2ª DIVISIÓ CADET FEMENINA
2ª CADET FEMENI
1ª FASE
Grupo: D
LIGA 2 Vueltas
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ ÀRBITRES
8
CLUB VÒLEI LA PALMA
CV GAVÀ VERMELL
16/11/2019 11:45Poliesportiu Municipal La Palma de Cervelló (La Palma de Cervelló) - 1er.: JORGE ZACHOZY-NOWAK ROMANIUK
8
CV SALOU
GRUPSERVIESPORT SPSP
16/11/2019 16:30Pavelló Municipal Esports Salou (Salou) - 1er.: ADRIA BENITO GARCIA
8
BARÇA CVB GRANA
CV ESPLUGUES ‘B‘
16/11/2019 17:45INEF Barcelona (Barcelona) - 1er.: PRISCO CRESPO HERNANDEZ
8
CV MONJOS PANSALUD
VÒLEI SANT ESTEVE
17/11/2019 09:00Pav. Municipal Santa Margarida i els Monjos (Santa Margarida i Els Monjos) - 1er.: ALEIX MASIA PORRES
Subir
3ª DIVISIÓ JUVENIL FEMENINA
3ª JUVENIL FEMENÍ
1ª FASE
Grupo: A
LIGA 2 Vueltas
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ ÀRBITRES
8
DSB COLEGIO ALEMÁN DE BARCELONA
JOVENTUT LES CORTS
16/11/2019 10:45DSB Colegio Alemán BCN (Esplugues de Llobregat) - 1er.: LUZ SABRINA FABIAN VILLAR
8
INSTITUT ANNA GIRONELLA MUNDET
AE SÀNDOR 'NEGRE'
16/11/2019 11:15Pavelló Carmel (Barcelona) - 1er.: ANA LURI DURAN
8
CV VALL D'HEBRÓN BLANC
CV SANT BOI BLAU
16/11/2019 17:45Pavelló Olímpics Vall Hebron (Barcelona) - 1er.: NADINE SANCHEZ GAZQUEZ
8
CV GAVÀ GROC
AEE INSTITUT MONTSERRAT GRACIA
17/11/2019 10:45Pavelló Municipal Can Tintorer (Gava) - 1er.: MARIA INES AREOSA VEGA
Subir
3ª DIVISIÓ JUVENIL FEMENINA
3ª JUVENIL FEMENÍ
1ª FASE
Grupo: B
LIGA 2 Vueltas
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ ÀRBITRES
8
CV FIGUERES
C.E. EDUVÒLEI AMETLLA
16/11/2019 18:00Poliesportiu Municipal de Figueres (Figueres) - 1er.: JOSE LUIS FERNANDEZ PALOMAR
8
Descansa
AEE JAUME CALLÍS VERMELL
17/11/2019
8
AEC VALLBONA GRANOLLERS 'C'
CV CARDEDEU
17/11/2019 11:15Pavelló Municipal dCan Bassa Granollers (Granollers) - 1er.: FRANCESCO CASCIARO
8
VÒLEI SANT CELONI
UE LA SALLE GIRONA 'A'
17/11/2019 11:45Sot de les Granotes (Sant Celoni) - 1er.: KRIS CHARLIER
Subir
3ª DIVISIÓ JUVENIL FEMENINA
3ª JUVENIL FEMENÍ
1ª FASE
Grupo: C
LIGA 2 Vueltas
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ ÀRBITRES
8
VOLEI VILASSAR NEGRE
CLUB VOLEI TARADELL
16/11/2019 12:30Pavelló Municipal Paco Martín (Vilassar de Mar) - 1er.: GABRIEL BOSCH MAGAZ
8
CV MATARÓ ‘B‘
CV TORELLÓ
16/11/2019 17:45Poliesportiu Carrer Euskadi (Mataró) - 1er.: JUDITH GONZALEZ CREGO
- Anotador: ALESSIA TOMASELLI GONZALEZ
8
CV AVAP GIRONA 'B'
CLUB VÒLEI BLANES
17/11/2019 12:00Pavelló Santa Eugènia 2-Montfalgars (Girona) - 1er.: MANUEL JEREZ FONTAO
8
ESCOLA PIA CALELLA
CV JOVES CALDES
17/11/2019 18:00Pavelló Escola Pia Calella (Calella) - 1er.: LIDIA GARCIA VARGAS
Subir
3ª DIVISIÓ JUVENIL FEMENINA
3ª JUVENIL FEMENÍ
1ª FASE
Grupo: D
LIGA 2 Vueltas
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ ÀRBITRES
8
CV ALELLA
CVP MONTGAT
16/11/2019 10:45Poliesportiu Municipal Abelardo Vera (Alella) - 1er.: LIDIA GARCIA VARGAS
8
CV SANT ADRIÀ A
CV. CABRILS
16/11/2019 11:00Complex Esportiu Marina Besós (Sant Adrià de Besòs) - 1er.: DANIEL FERNANDEZ GOMEZ
8
CV PREMIÀ DE MAR ASSIS
VOLEI VILASSAR BLANC
16/11/2019 19:15Pavelló Municipal Premià de Mar (premia de mar) - 1er.: LIDIA GARCIA VARGAS
8
Descansa
CV TIANA
17/11/2019
Subir
3ª DIVISIÓ JUVENIL FEMENINA
3ª JUVENIL FEMENÍ
1ª FASE
Grupo: E
LIGA 2 Vueltas
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ ÀRBITRES
8
CV ROQUETES
BALÀFIA VÒLEI - CLAVER
16/11/2019 11:45Pavelló Poliesportiu Roquetes (Roquetes) - 1er.: SARAH AICHA KEJAIRI AMRANI
8
CECELL LLEIDA 'C'
ALPICAT VÒLEI ASSOCIACIÓ
16/11/2019 17:45Pavelló Joan Oró (Lleida) - 1er.: PAULA SALA HERNANDEZ
8
CV CUBELLES
Descansa
17/11/2019
8
CEVOL TORREDEMBARRA
CV VILAFRANCA NEGRE
17/11/2019 13:30Pavelló Sant Jordi (Torredembarra) - 1er.: GONZALO LEGUIZAMON EVANGELISTA
Subir
3ª DIVISIÓ JUVENIL FEMENINA
3ª JUVENIL FEMENÍ
1ª FASE
Grupo: F
LIGA 2 Vueltas
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ ÀRBITRES
4
VOLEI MANRESA
CV MARTORELL
16/11/2019 10:00Pavelló Ateneu Les Bases (Manresa) - 1er.: MARIA GOMEZ FERRER
8
VÒLEI GELIDA
CLUB VOLEIBOL AVINYÓ
16/11/2019 10:45Pavelló Municipal de Gelida (Gelida) - 1er.: CARLOS RIVERO PARRA
8
Descansa
IGUALADA VÒLEI CLUB
17/11/2019
8
CV BEGUES
VOLEI MANRESA
17/11/2019 09:30Pavelló Jaume Viñas (Begues) - 1er.: PERE BRUGUE PORTET
4
CLUB VOLEIBOL AVINYÓ
IGUALADA VÒLEI CLUB
17/11/2019 11:45Pavelló Municipal Avinyó (Avinyó) - 1er.: JORGE ZACHOZY-NOWAK ROMANIUK
8
DISANO VÒLEI MOLINS NEGRE
CV MARTORELL
17/11/2019 12:30Poliesportiu Municipal Molins de Rei (Molins de Rei) - 1er.: FELIPE POLANIA NAVARRO
Subir
3ª DIVISIÓ JUVENIL FEMENINA
3ª JUVENIL FEMENÍ
1ª FASE
Grupo: G
LIGA 2 Vueltas
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ ÀRBITRES
8
C.V. MURS MONTJUÏC
CV SANT BOI VERMELL
16/11/2019 09:00Poliesportiu La Marina (Barcelona) - 1er.: ALEXANDRA RODRIGUEZ AGUILAR
8
MÀGIC VOLEI VILADECANS
CV SANT QUIRZE BLANC
16/11/2019 10:45Pavelló Montserratina (Viladecans) - 1er.: ANA MARIA POP
8
CV VALL D'HEBRÓN VERMELL
CE ESCOLA SANT GERVASI
16/11/2019 17:45Pavelló Olímpics Vall Hebron (Barcelona) - 1er.: ALVARO MENENDEZ ALBALADEJO
8
CEV L'HOSPITALET 'B'
VIKINGS VÒLEI PRAT
17/11/2019 11:45Poliesportiu Les Planes (L´ Hospitalet de Llobregat) - 1er.: MIQUEL ORTELLS CORRAL
Subir
3ª DIVISIÓ JUVENIL FEMENINA
3ª JUVENIL FEMENÍ
1ª FASE
Grupo: H
LIGA 2 Vueltas
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ ÀRBITRES
8
CV SANT QUIRZE VERD
CV TERRASSA TEKNOPOINT
16/11/2019 12:30Pav. Àrea Esportiva Municipal (Sant Quirze del Vallès) - 1er.: LAURA BURILLO ROMAN
8
FS CASTELLAR 'A'
DSV CV SANT CUGAT PLATA
16/11/2019 12:30Pavelló Puigverd (Castellar del Vallès) - 1er.: DAVID FRESQUET JIMENEZ
8
SAFA GAVÀ
CN SABADELL BLAU
17/11/2019 10:45Poliesportiu SAFA Gavà (Gava) - 1er.: CESAR LOYOLA OBESO
8
CV BARBERÀ 'B'
VOLEI RUBÍ 'B'
17/11/2019 11:00Pavelló Municipal Elisa Badía (Barberà del Vallès) - 1er.: ESTELA PARKHILL TIENDA
Subir
3ª DIVISIÓ JUVENIL FEMENINA
3ª JUVENIL FEMENÍ
1ª FASE
Grupo: I
LIGA 2 Vueltas
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ ÀRBITRES
8
CV ESPLUGUES 'C'
DSV CV SANT CUGAT BRONZE
16/11/2019 10:45CEM Les Moreres Groc (Esplugues de Llobregat) - 1er.: PEDRO ALBERTO MORENO RAMOS
8
SAGRAT COR SARRIÀ
CV CERDANYOLA
16/11/2019 13:45Col.legi Sagrat Cor Sarrià (Barcelona) - 1er.: ELENA CARDONER BORDES
8
VÒLEI ELS ARCS
Descansa
17/11/2019
8
FREDERIC MISTRAL TÈCNIC EULÀLIA VERMELL
AEE INSTITUT MONTSERRAT - SANT GERVASI
17/11/2019 17:45Col.legi Sagrat Cor Sarrià (Barcelona) - 1er.: ANA MARIA POP
Subir
3ª DIVISIÓ JUVENIL FEMENINA
3ª JUVENIL FEMENÍ
1ª FASE
Grupo: J
LIGA 2 Vueltas
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ ÀRBITRES
8
TARRAGONA SPSP
OPTICALIA CV VILANOVA GROC
16/11/2019 10:00 - 1er.: JOANNA GARCIA ROJAS
8
CV VILAFRANCA VERD
EIC SPORT CLUB
16/11/2019 11:45Pavelló Nou (Vilafranca del Penedès) - 1er.: GONZALO LEGUIZAMON EVANGELISTA
8
CV SALOU
AEE DOLORS MALLAFRÉ
17/11/2019 12:00Pavelló Municipal Esports Salou (Salou) - 1er.: FLAVIO DANILAS
Subir
3ª DIVISIÓ CADET FEMENINA
3ª CADET FEMENI
1ª FASE
Grupo: A
LIGA 2 Vueltas
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ ÀRBITRES
8
DSB COLEGIO ALEMÁN DE BARCELONA
JOVENTUT LES CORTS
16/11/2019 09:00DSB Colegio Alemán BCN (Esplugues de Llobregat) - 1er.: LUZ SABRINA FABIAN VILLAR
8
INSTITUT ANNA GIRONELLA MUNDET
A.E. SANDOR
16/11/2019 09:30Pavelló Carmel (Barcelona) - 1er.: ANA LURI DURAN
8
CV VALL D'HEBRÓN BLANC
CV SANT BOI BLAU
16/11/2019 16:00Pavelló Olímpics Vall Hebron (Barcelona) - 1er.: NADINE SANCHEZ GAZQUEZ
8
CV GAVÀ GROC
AEE INSTITUT MONTSERRAT GRACIA
17/11/2019 09:00Pavelló Municipal Can Tintorer (Gava) - 1er.: MARIA INES AREOSA VEGA
Subir
3ª DIVISIÓ CADET FEMENINA
3ª CADET FEMENI
1ª FASE
Grupo: B
LIGA 2 Vueltas
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ ÀRBITRES
8
CV FIGUERES
C.E. EDUVÒLEI AMETLLA
16/11/2019 16:00Poliesportiu Municipal de Figueres (Figueres) - 1er.: JOSE LUIS FERNANDEZ PALOMAR
8
Descansa
AEE JAUME CALLÍS VERMELL
17/11/2019
8
AEC VALLBONA GRANOLLERS 'C'
CV CARDEDEU
17/11/2019 09:30Pavelló Municipal dCan Bassa Granollers (Granollers) - 1er.: FRANCESCO CASCIARO
8
VÒLEI SANT CELONI
UE LA SALLE GIRONA 'A'
17/11/2019 10:00Sot de les Granotes (Sant Celoni) - 1er.: KRIS CHARLIER
Subir
3ª DIVISIÓ CADET FEMENINA
3ª CADET FEMENI
1ª FASE
Grupo: C
LIGA 2 Vueltas
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ ÀRBITRES
8
VOLEI VILASSAR NEGRE
CLUB VOLEI TARADELL
16/11/2019 10:45Pavelló Municipal Paco Martín (Vilassar de Mar) - 1er.: GABRIEL BOSCH MAGAZ
8
CV MATARÓ ‘B‘
CV TORELLÓ
16/11/2019 16:00Poliesportiu Carrer Euskadi (Mataró) - 1er.: JUDITH GONZALEZ CREGO
- Anotador: ALESSIA TOMASELLI GONZALEZ
8
CV AVAP GIRONA 'B'
CLUB VÒLEI BLANES
17/11/2019 10:00Pavelló Santa Eugènia 2-Montfalgars (Girona) - 1er.: MANUEL JEREZ FONTAO
8
ESCOLA PIA CALELLA
CV JOVES CALDES
17/11/2019 16:15Pavelló Escola Pia Calella (Calella) - 1er.: LIDIA GARCIA VARGAS
Subir
3ª DIVISIÓ CADET FEMENINA
3ª CADET FEMENI
1ª FASE
Grupo: D
LIGA 2 Vueltas
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ ÀRBITRES
8
CV ALELLA
CVP MONTGAT
16/11/2019 09:00Poliesportiu Municipal Abelardo Vera (Alella) - 1er.: LIDIA GARCIA VARGAS
8
CV SANT ADRIÀ A
CV. CABRILS
16/11/2019 12:45Complex Esportiu Marina Besós (Sant Adrià de Besòs) - 1er.: DANIEL FERNANDEZ GOMEZ
8
CV PREMIÀ DE MAR ASSIS
VOLEI VILASSAR BLANC
16/11/2019 17:30Pavelló Municipal Premià de Mar (premia de mar) - 1er.: LIDIA GARCIA VARGAS
8
Descansa
CV TIANA
17/11/2019
Subir
3ª DIVISIÓ CADET FEMENINA
3ª CADET FEMENI
1ª FASE
Grupo: E
LIGA 2 Vueltas
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ ÀRBITRES
8
CV ROQUETES
BALÀFIA VÒLEI - CLAVER
16/11/2019 10:00Pavelló Poliesportiu Roquetes (Roquetes) - 1er.: SARAH AICHA KEJAIRI AMRANI
8
CECELL LLEIDA 'C'
ALPICAT VÒLEI ASSOCIACIÓ
16/11/2019 16:00Pavelló Joan Oró (Lleida) - 1er.: PAULA SALA HERNANDEZ
8
CV CUBELLES
Descansa
17/11/2019
8
CEVOL TORREDEMBARRA
CV VILAFRANCA NEGRE
17/11/2019 11:45Pavelló Sant Jordi (Torredembarra) - 1er.: GONZALO LEGUIZAMON EVANGELISTA
Subir
3ª DIVISIÓ CADET FEMENINA
3ª CADET FEMENI
1ª FASE
Grupo: F
LIGA 2 Vueltas
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ ÀRBITRES
4
VOLEI MANRESA
CV MARTORELL
16/11/2019 11:45Pavelló Ateneu Les Bases (Manresa) - 1er.: MARIA GOMEZ FERRER
8
VÒLEI GELIDA
CLUB VOLEIBOL AVINYÓ
16/11/2019 12:30Pavelló Municipal de Gelida (Gelida) - 1er.: CARLOS RIVERO PARRA
8
Descansa
IGUALADA VÒLEI CLUB
17/11/2019
4
CLUB VOLEIBOL AVINYÓ
IGUALADA VÒLEI CLUB
17/11/2019 10:00Pavelló Municipal Avinyó (Avinyó) - 1er.: JORGE ZACHOZY-NOWAK ROMANIUK
8
DISANO VÒLEI MOLINS NEGRE
CV MARTORELL
17/11/2019 10:45Poliesportiu Municipal Molins de Rei (Molins de Rei) - 1er.: FELIPE POLANIA NAVARRO
8
CV BEGUES
VOLEI MANRESA
17/11/2019 11:15Pavelló Jaume Viñas (Begues) - 1er.: PERE BRUGUE PORTET
Subir
3ª DIVISIÓ CADET FEMENINA
3ª CADET FEMENI
1ª FASE
Grupo: G
LIGA 2 Vueltas
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ ÀRBITRES
8
MÀGIC VOLEI VILADECANS
CV SANT QUIRZE BLANC
16/11/2019 09:00Pavelló Montserratina (Viladecans) - 1er.: ANA MARIA POP
8
C.V. MURS MONTJUÏC
CV SANT BOI VERMELL
16/11/2019 10:45Poliesportiu La Marina (Barcelona) - 1er.: ALEXANDRA RODRIGUEZ AGUILAR
8
CV VALL D'HEBRÓN VERMELL
CE ESCOLA SANT GERVASI
16/11/2019 16:00Pavelló Olímpics Vall Hebron (Barcelona) - 1er.: ALVARO MENENDEZ ALBALADEJO
8
CEV L'HOSPITALET 'B'
VIKINGS VÒLEI PRAT
17/11/2019 10:00Poliesportiu Les Planes (L´ Hospitalet de Llobregat) - 1er.: MIQUEL ORTELLS CORRAL
Subir
3ª DIVISIÓ CADET FEMENINA
3ª CADET FEMENI
1ª FASE
Grupo: H
LIGA 2 Vueltas
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ ÀRBITRES
8
CV SANT QUIRZE VERD
CV TERRASSA TEKNOPOINT
16/11/2019 10:45Pav. Àrea Esportiva Municipal (Sant Quirze del Vallès) - 1er.: LAURA BURILLO ROMAN
8
FS CASTELLAR 'A'
DSV CV SANT CUGAT PLATA
16/11/2019 10:45Pavelló Puigverd (Castellar del Vallès) - 1er.: DAVID FRESQUET JIMENEZ
8
SAFA GAVÀ
CN SABADELL BLAU
17/11/2019 09:00Poliesportiu SAFA Gavà (Gava) - 1er.: CESAR LOYOLA OBESO
8
CV BARBERÀ 'B'
VÒLEI RUBÍ 'B'
17/11/2019 12:45Pavelló Municipal Elisa Badía (Barberà del Vallès) - 1er.: ESTELA PARKHILL TIENDA
Subir
3ª DIVISIÓ CADET FEMENINA
3ª CADET FEMENI
1ª FASE
Grupo: I
LIGA 2 Vueltas
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ ÀRBITRES
8
CV ESPLUGUES 'C'
DSV CV SANT CUGAT BRONZE
16/11/2019 09:00CEM Les Moreres Groc (Esplugues de Llobregat) - 1er.: PEDRO ALBERTO MORENO RAMOS
8
SAGRAT COR SARRIÀ
CV CERDANYOLA
16/11/2019 12:00Col.legi Sagrat Cor Sarrià (Barcelona) - 1er.: ELENA CARDONER BORDES
8
VÒLEI ELS ARCS
Descansa
17/11/2019
8
FREDERIC MISTRAL TÈCNIC EULÀLIA VERMELL
ESCOLA SADAKO
17/11/2019 16:00Col.legi Sagrat Cor Sarrià (Barcelona) - 1er.: ANA MARIA POP
Subir
3ª DIVISIÓ CADET FEMENINA
3ª CADET FEMENI
1ª FASE
Grupo: J
LIGA 2 Vueltas
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ ÀRBITRES
8
CV VILAFRANCA VERD
EIC SPORT CLUB
16/11/2019 10:00Pavelló Nou (Vilafranca del Penedès) - 1er.: GONZALO LEGUIZAMON EVANGELISTA
8
TARRAGONA SPSP
OPTICALIA CV VILANOVA GROC
16/11/2019 11:45 - 1er.: JOANNA GARCIA ROJAS
8
CV SALOU
AEE DOLORS MALLAFRÉ
17/11/2019 10:15Pavelló Municipal Esports Salou (Salou) - 1er.: FLAVIO DANILAS
Subir
LLIGA PREFERENT JUVENIL FEMENÍ
LLIGA PREFERENT JUVENIL FEMENI
1ª FASE
Grupo: A
LIGA 2 Vueltas
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ ÀRBITRES
8
VOLEI MANRESA
CV MARTORELL
16/11/2019 11:30Institut Lacetania (Manresa) - 1er.: ROGER VILA SOLDEVILA
8
Descansa
CV GIRONELLA
17/11/2019
8
Descansa
AEE INTERMUNICIPAL DEL PENEDÈS
17/11/2019
8
CLUB VÒLEI SANTPEDOR
VÒLEI GELIDA
17/11/2019 16:00Poliesportiu Municipal Santpedor (Santpedor) - 1er.: LAURA BORREGO GONZALEZ
Subir
LLIGA PREFERENT JUVENIL FEMENÍ
LLIGA PREFERENT JUVENIL FEMENI
1ª FASE
Grupo: B
LIGA 2 Vueltas
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ ÀRBITRES
8
CV SANT ADRIÀ LILA
AE SÀNDOR
16/11/2019 11:00Complex Esportiu Marina Besós (Sant Adrià de Besòs) - 1er.: ESTHER PEREZ BARRAL
8
Descansa
AEE ELISABETH SALOU
17/11/2019
8
VOLEIBOL SANT JUST BLAU
Descansa
17/11/2019
8
CV CERDANYOLA 'B'
CV VILADECANS ‘B‘
17/11/2019 18:00PEM Guiera (Cerdanyola del Vallès) - 1er.: NADINE SANCHEZ GAZQUEZ
Subir
LLIGA PREFERENT JUVENIL FEMENÍ
LLIGA PREFERENT JUVENIL FEMENI
1ª FASE
Grupo: C
LIGA 2 Vueltas
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ ÀRBITRES
8
CV VALLS D'ANDORRA
OPTICALIA CV VILANOVA BLAU
16/11/2019 11:00Lycee Comte de Foix (Andorra La Vella) - 1er.: ARBITRO FEDERACION ANDORRANA
8
CV ANDORRA
AEE DOLORS MALLAFRÉ 'A'
16/11/2019 13:00Lycee Comte de Foix (Andorra La Vella) - 1er.: ARBITRO FEDERACION ANDORRANA
8
Descansa
VOLEIBOL CANYELLES
17/11/2019
8
Descansa
CV ENCAMP
17/11/2019
Subir
LLIGA PREFERENT JUVENIL FEMENÍ
LLIGA PREFERENT JUVENIL FEMENI
1ª FASE
Grupo: D
LIGA 2 Vueltas
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ ÀRBITRES
8
CV TORDERA
UE LA SALLE GIRONA
16/11/2019 09:30Poliesportiu de Tordera (Tordera) - 1er.: ADRIA PUIG NUALART
8
Descansa
CLUB VÒLEI BLANES
17/11/2019
8
Descansa
VOLEI CANET
17/11/2019
8
MONTAGUT AC
VÒLEI SANT CELONI
17/11/2019 17:00Pavelló Nou (Vilafranca del Penedès) - 1er.: RAUL GONZALEZ MENDEZ
Subir
LLIGA PREFERENT CADET FEMENINA
LLIGA PREFERENT CADET FEMENIN
1ª FASE
Grupo: A
LIGA 2 Vueltas
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ ÀRBITRES
8
BARÇA CVB PRO
SD ESPANYOL
16/11/2019 17:45INEF Barcelona (Barcelona) - 1er.: NEREA MOLINA RUIZ
8
AEE JAUME CALLÍS BLANC
CV ARENYS BLANC
16/11/2019 18:00AEE Jaume Callís (Vic) - 1er.: JOAN ANTONI GONZALEZ CREGO
8
Descansa
CLUB VÒLEI LA PALMA
17/11/2019
Subir
LLIGA PREFERENT CADET FEMENINA
LLIGA PREFERENT CADET FEMENIN
1ª FASE
Grupo: B
LIGA 2 Vueltas
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ ÀRBITRES
8
CV ARENYS NEGRE
CV ALELLA
16/11/2019 12:45Pavelló Font de les Creus (Arenys de Mar) - 1er.: ADRIA PUIG NUALART
8
CLUB VÒLEI SANTPEDOR
Descansa
17/11/2019
8
AEE INSTITUT MONTSERRAT - EL COLL
FS CASTELLAR B
17/11/2019 09:00Poliesportiu de la Creueta del Coll (Barcelona) - 1er.: LAURA FERRER ALCOCEBA
- Anotador: MARIBEL PRADO CISNEROS
8
VÒLEI VILASSAR ‘D‘
CV SANT PERE PESCADOR
17/11/2019 12:15Pavelló Municipal Paco Martín (Vilassar de Mar)
Subir
LLIGA PREFERENT CADET FEMENINA
LLIGA PREFERENT CADET FEMENIN
1ª FASE
Grupo: C
LIGA 2 Vueltas
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ ÀRBITRES
8
Descansa
VÒLEI SANT MARTÍ
17/11/2019
8
Descansa
CV VALLS D'ANDORRA
17/11/2019
8
CEVOL TORREDEMBARRA
CV BEGUES VERD
17/11/2019 13:30Pavelló Sant Jordi (Torredembarra) - 1er.: ESPERANZA GARCIA GOMEZ
- 2do.: JOANNA GARCIA ROJAS
Subir
1ª DIVISIÓ CADET MASCULINA
1ª CADET MASCULÍ
1ª FASE
Grupo: A
LIGA 2 Vueltas
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ ÀRBITRES
7
EIC SPORT CLUB
CEV L'HOSPITALET
16/11/2019 10:00Pavello EIC (Salou) - 1er.: GUILLEM FERRET HILL
3
CV VALL D'HEBRON
CLUB VOLEIBOL SALOU
16/11/2019 10:00Pavelló Olímpics Vall Hebron (Barcelona) - 1er.: DANIEL MONTES GARCIA
- Anotador: MIREIA CASABAYO CARBO
7
BARÇA VOLEIBOL
CN SABADELL
17/11/2019 10:00Parc Esportiu Llobregat (Cornellà de Llobregat) - 1er.: PATRICIA GISLENE SILVA
7
CLUB VOLEIBOL SALOU
O SOLE MIO BALÀFIA VÒLEI
17/11/2019 10:15Pavelló Municipal Esports Salou (Salou) - 1er.: MARC RAMIREZ GARCIA
7
CV VALL D'HEBRON
CLUB VOLEIBOL REUS
17/11/2019 12:00Pavelló Olímpics Vall Hebron (Barcelona) - 1er.: NADINE SANCHEZ GAZQUEZ
- Anotador: MARICIELO ESTEFANI TORRES CARDENAS
Subir
1ª DIVISIÓ CADET MASCULINA
1ª CADET MASCULÍ
1ª FASE
Grupo: B
LIGA 2 Vueltas
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ ÀRBITRES
7
KRABCHEMICAL SPSP
CV MONJOS GRUPO CEMENTOS PORTLAND
16/11/2019 09:00 - 1er.: ALEIX MASIA PORRES
7
CV BARBERÀ
LA TORRE DE CLARAMUNT VÒLEI CLUB
16/11/2019 12:30Pavelló Municipal Elisa Badía (Barberà del Vallès) - 1er.: LAURA SANCHEZ MUÑOZ
- Anotador: JUDIT SERRA CHETO
7
IGUALADA VÒLEI CLUB
INSTITUT ANNA GIRONELLA MUNDET
16/11/2019 16:00Complex Esportiu Les Comes (Igualada) - 1er.: Ana Sanchez
3
ESCOLA ORLANDAI
KRABCHEMICAL SPSP
17/11/2019 09:45Col.legi Sagrat Cor Sarrià (Barcelona) - 1er.: ALBA MAR CISNEROS CISNEROS
- Anotador: GIOVANNA MERCEDES DAVILA GOMEZ
7
ESCOLA ORLANDAI
CV SANT MARTI-ANDORRA
17/11/2019 16:00Col.legi Sagrat Cor Sarrià (Barcelona) - 1er.: PATRICIA GISLENE SILVA
- Anotador: GIOVANNA MERCEDES DAVILA GOMEZ
Subir
1ª DIVISIÓ CADET MASCULINA
1ª CADET MASCULÍ
1ª FASE
Grupo: C
LIGA 2 Vueltas
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ ÀRBITRES
7
CLUB VOLEI OLOT ESPUÑA
CV ARENYS
16/11/2019 12:15Pavelló Municipal Pla de Llacs (Olot) - 1er.: JOSE LUIS FERNANDEZ PALOMAR
7
CV TERRASSA TEKNOPOINT
VOLEI CANET
16/11/2019 18:30Pavelló del Bon Aire (Terrassa) - 1er.: JULIA GARCIA RUBIO
- Anotador: DAVID PEREZ VICENTE
7
VOLEI MANRESA
CV MATARÓ
17/11/2019 10:00Pavelló Ateneu Les Bases (Manresa) - 1er.: GAIA ROSSI
3
CV. CABRILS
CLUB VOLEI OLOT ESPUÑA
17/11/2019 12:45Pavelló Municipal Cabrils (Cabrils) - 1er.: ARNAU LLORT VILARO
7
CV. CABRILS
VÒLEI SANT CELONI
17/11/2019 11:00Pavelló Municipal Cabrils (Cabrils) - 1er.: ARNAU LLORT VILARO
Subir
1ª DIVISIÓ INFANTIL MASCULINA
1ª INFANTIL MASCULÍ
1ª FASE
Grupo: A
LIGA 2 Vueltas
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ ÀRBITRES
7
CV VALL D‘HEBRON
CV ARENYS
16/11/2019 12:00Pavelló Olímpics Vall Hebron (Barcelona) - 1er.: NADINE SANCHEZ GAZQUEZ
7
Descansa
CEV L'HOSPITALET
17/11/2019
7
Descansa
BIOAIRE BALÀFIA VÒLEI LLEIDA
17/11/2019
7
BARÇA VOLEIBOL
CN SABADELL
17/11/2019 12:00Parc Esportiu Llobregat (Cornellà de Llobregat) - 1er.: MARIA REYES GASCON MAYOL
- Anotador: FERNANDO DOS SANTOS SANTANA
Subir
1ª DIVISIÓ INFANTIL MASCULINA
1ª INFANTIL MASCULÍ
1ª FASE
Grupo: B
LIGA 2 Vueltas
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ ÀRBITRES
7
CV BARBERÀ
MAGIC VOLEI VILADECANS
16/11/2019 10:45Pavelló Municipal Elisa Badía (Barberà del Vallès) - 1er.: LLUIS COMA COMPANY
7
TARRAGONA SPSP
Descansa
17/11/2019
7
Descansa
CV SANT MARTI-ANDORRA
17/11/2019
7
CEVOL TORREDEMBARRA
VÒLEI GELIDA
17/11/2019 11:45Pavelló Sant Jordi (Torredembarra) - 1er.: JOANNA GARCIA ROJAS
- 2do.: ESPERANZA GARCIA GOMEZ
Subir
1ª DIVISIÓ INFANTIL FEMENINA
1ª INFANTIL FEMENI
1ª FASE
Grupo: A
LIGA 2 Vueltas
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ ÀRBITRES
8
CECELL LLEIDA
CV PREMIÀ DE DALT MARESME
16/11/2019 16:00Pavelló Joan Oró (Lleida) - 1er.: GONZALO LEGUIZAMON EVANGELISTA
8
DSV CV SANT CUGAT
VÒLEI SANT ESTEVE
16/11/2019 18:00Pavelló de Voleibol Valldoreix (Sant Cugat del Vallès) - 1er.: FCO JAVIER RODRIGUEZ HERNANDEZ
8
AEC VALLBONA GRANOLLERS
CV ESPLUGUES
17/11/2019 09:30Pavelló Municipal dCan Bassa Granollers (Granollers) - 1er.: FCO JAVIER RODRIGUEZ HERNANDEZ
- Anotador: GEMMA SANCHEZ MARTINEZ
8
VÒLEI VILASSAR 'A'
CEV L‘HOSPITALET 'A'
17/11/2019 12:15Pavelló Municipal Paco Martín (Vilassar de Mar) - 1er.: MARC DURAN GONZALEZ
Subir
1ª DIVISIÓ INFANTIL FEMENINA
1ª INFANTIL FEMENI
1ª FASE
Grupo: B
LIGA 2 Vueltas
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ ÀRBITRES
8
CV SANT QUIRZE
GESTORIA DALMAU BALÀFIA VÒLEI-CLAVER
16/11/2019 11:00Pav. Àrea Esportiva Municipal (Sant Quirze del Vallès) - 1er.: MIRIAM ARIZA PRADOS
8
CN SABADELL
CV BARBERÀ
16/11/2019 13:30Pavelló 3 - Sabadell (Sabadell) - 1er.: LAURA FERRER ALCOCEBA
8
BARÇA CVB
CH BORDILS BLANC
16/11/2019 13:30INEF Barcelona (Barcelona) - 1er.: BENJAMI AMADO FERNANDEZ
- Anotador: DARIO RANIERI
8
VOLEIBOL SANT JUST
CV VALL D‘HEBRON
16/11/2019 17:30Complex Esportiu La Bonaigua (Sant Just Desvern) - 1er.: FRANCESCO CASCIARO
Subir
2ª DIVISIÓ INFANTIL FEMENINA
2ª INFANTIL FEMENI
1ª FASE
Grupo: A
LIGA 2 Vueltas
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ ÀRBITRES
8
VÒLEI GELIDA
CV GAVÀ VERMELL
16/11/2019 09:00Pavelló Municipal de Gelida (Gelida) - 1er.: CARLOS RIVERO PARRA
8
CV VILAFRANCA VERD
OPTICALIA CV VILANOVA GROC
16/11/2019 09:30Pavelló Nou (Vilafranca del Penedès) - 1er.: FERNANDO MAURICIO LEGUIZAMON
8
CV CUNIT
DSV CV SANT CUGAT VERMELL
16/11/2019 10:45Pavelló Els Joncs (Cunit) - 1er.: GAIA ROSSI
8
Descansa
CV MARTORELL
17/11/2019
Subir
2ª DIVISIÓ INFANTIL FEMENINA
2ª INFANTIL FEMENI
1ª FASE
Grupo: B
LIGA 2 Vueltas
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ ÀRBITRES
13
BARÇA CVB BLAU
CE ESCOLA SANT GERVASI TARONJA
12/11/2019 18:30INEF Barcelona (Barcelona) - 1er.: PERE BRUGUE PORTET
8
BARÇA CVB BLAU
CV SANT QUIRZE VERMELL
16/11/2019 09:00INEF Barcelona (Barcelona) - 1er.: NEREA MOLINA RUIZ
8
Descansa
CV ESPLUGUES 'C'
17/11/2019
8
AEE ESCOLA PIA GRANOLLERS
AEE INSTITUT MONTSERRAT
17/11/2019 09:00Pavelló Municipal El Parquet (Granollers) - 1er.: RIHAB BADIR TALMANI
8
CE ESCOLA SANT GERVASI TARONJA
FS CASTELLAR 'C'
17/11/2019 10:15Escola Sant Gervasi Mollet (Mollet del Vallès) - 1er.: ARNAU PLAZA HOSPITAL
Subir
2ª DIVISIÓ INFANTIL FEMENINA
2ª INFANTIL FEMENI
1ª FASE
Grupo: C
LIGA 2 Vueltas
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ ÀRBITRES
8
CV ROQUETES
BALÀFIA VÒLEI - CLAVER
16/11/2019 11:45Pavelló Poliesportiu Roquetes (Roquetes) - 1er.: MARC RAMIREZ GARCIA
8
CV SALOU
TARRAGONA SPSP
16/11/2019 16:30Pavelló Municipal Esports Salou (Salou) - 1er.: MARC RAMIREZ GARCIA
8
CECELL LLEIDA 'B'
AEE ELISABETH SALOU
16/11/2019 18:00Pavelló Joan Oró (Lleida) - 1er.: GONZALO LEGUIZAMON EVANGELISTA
8
CEVOL TORREDEMBARRA
CV CUBELLES
17/11/2019 10:00Pavelló Sant Jordi (Torredembarra) - 1er.: GONZALO LEGUIZAMON EVANGELISTA
Subir
2ª DIVISIÓ INFANTIL FEMENINA
2ª INFANTIL FEMENI
1ª FASE
Grupo: D
LIGA 2 Vueltas
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ ÀRBITRES
8
AEE JAUME CALLÍS VERMELL
VÒLEI SANT CELONI NEGRE
16/11/2019 16:00AEE Jaume Callís (Vic) - 1er.: JOAN ANTONI GONZALEZ CREGO
8
CE EDUVOLEI AMETLLA
AEE JAUME CALLIS BLANC
16/11/2019 10:00Pavelló Municipal Ametlla del Vallès (L´ Ametlla del Vallès) - 1er.: ARNAU PLAZA HOSPITAL
8
DSV CV SANT CUGAT A
CV TORELLÓ
17/11/2019 12:45Pavelló de Voleibol Valldoreix (Sant Cugat del Vallès) - 1er.: JOSE PINOS
8
AEC VALLBONA GRANOLLERS D
CV L'AMETLLA DEL VALLÈS
17/11/2019 12:45Pavelló Municipal dCan Bassa Granollers (Granollers) - 1er.: GABRIEL BOSCH MAGAZ
Subir
2ª DIVISIÓ INFANTIL FEMENINA
2ª INFANTIL FEMENI
1ª FASE
Grupo: E
LIGA 2 Vueltas
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ ÀRBITRES
8
CV VALL D‘HEBRON GROC
DSV CV SANT CUGAT NEGRE
16/11/2019 10:00Pavelló Olímpics Vall Hebron (Barcelona) - 1er.: NADINE SANCHEZ GAZQUEZ
8
MAGIC VOLEI VILADECANS
Descansa
16/11/2019 12:30Pavelló Montserratina (Viladecans)
8
VOLEI RUBÍ 'A'
CEV L'HOSPITALET VERMELL
16/11/2019 16:00Pavelló Municipal de Can Rosés (Rubí) - 1er.: ROGER VILA SOLDEVILA
- Anotador: CHARLES ARRECHEDERA MORON
8
CV CERDANYOLA
FS CASTELLAR 'A'
17/11/2019 16:00PEM Guiera (Cerdanyola del Vallès) - 1er.: NADINE SANCHEZ GAZQUEZ
Subir
2ª DIVISIÓ INFANTIL FEMENINA
2ª INFANTIL FEMENI
1ª FASE
Grupo: F
LIGA 2 Vueltas
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ ÀRBITRES
8
CV VALL D'HEBRON BLAU
DSV CV SANT CUGAT C
16/11/2019 10:00Pavelló Olímpics Vall Hebron (Barcelona) - 1er.: ANTHONY KAE CHACON VIVAS
8
Descansa
CEV L‘HOSPITALET NEGRE
17/11/2019
8
CV SANT BOI VERMELL
CV ESPLUGUES 'B'
17/11/2019 10:00Poliesportiu La Parellada (Sant Boi de Llobregat) - 1er.: ISMAEL MARTINEZ SANCHEZ
8
DISANO VÒLEI MOLINS NEGRE
VOLEIBOL SANT JUST GROC
17/11/2019 10:45Poliesportiu Municipal Molins de Rei (Molins de Rei) - 1er.: MARTINA DI MARIO
Subir
2ª DIVISIÓ INFANTIL FEMENINA
2ª INFANTIL FEMENI
1ª FASE
Grupo: G
LIGA 2 Vueltas
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ ÀRBITRES
8
VÒLEI SANT FRUITÓS B
CV VILADECANS 'B'
16/11/2019 09:00Pavelló Municipal Sant Fruitós (Sant Fruitós de Bages) - 1er.: KRIS CHARLIER
8
CV VALL D'HEBRÓN VERMELL
CV BEGUES
16/11/2019 12:00Pavelló Olímpics Vall Hebron (Barcelona) - 1er.: ANTHONY KAE CHACON VIVAS
8
DSV CV SANT CUGAT T
Descansa
17/11/2019
8
CV GAVÀ GROC
CLUB VÒLEI LA PALMA NEGRE
17/11/2019 10:45Pavelló Municipal Can Tintorer (Gava) - 1er.: PABLO CRUCERA BARRERO
Subir
2ª DIVISIÓ INFANTIL FEMENINA
2ª INFANTIL FEMENI
1ª FASE
Grupo: H
LIGA 2 Vueltas
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ ÀRBITRES
7
CV SANT QUIRZE VERD
CV SANT QUIRZE BLANC
11/11/2019 17:15Pav. Àrea Esportiva Municipal (Sant Quirze del Vallès) - 1er.: KRIS CHARLIER
7
CV SANT MARTI
CV SANT BOI BLANC
15/11/2019 18:30Poliesportiu Bac de Roda (Barcelona) - 1er.: FRANCESCO CASCIARO
8
FS CASTELLAR 'B'
DSV CV SANT CUGAT U
16/11/2019 09:00Pavelló Puigverd (Castellar del Vallès) - 1er.: DAVID FRESQUET JIMENEZ
8
CV SANT QUIRZE VERD
CN SABADELL
16/11/2019 09:00Pav. Àrea Esportiva Municipal (Sant Quirze del Vallès) - 1er.: MIRIAM ARIZA PRADOS
8
CV SANT ADRIÀ A
CV SANT BOI BLANC
16/11/2019 12:45Complex Esportiu Marina Besós (Sant Adrià de Besòs) - 1er.: ESTHER PEREZ BARRAL
8
CV SANT MARTI
CV SANT QUIRZE BLANC
17/11/2019 16:00Poliesportiu Bac de Roda (Barcelona) - 1er.: PAU VALLES MARTINEZ
Subir
2ª DIVISIÓ INFANTIL FEMENINA
2ª INFANTIL FEMENI
1ª FASE
Grupo: I
LIGA 2 Vueltas
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ ÀRBITRES
8
AEC VALLBONA GRANOLLERS C
AEC VALLBONA GRANOLLERS B
16/11/2019 10:00Pavelló Municipal dCan Bassa Granollers (Granollers) - 1er.: JOAN ANTONI GONZALEZ CREGO
8
BARÇA CVB U13 GRANA
VOLEI VILASSAR BLANC
16/11/2019 10:45INEF Barcelona (Barcelona) - 1er.: NEREA MOLINA RUIZ
8
CV PREMIÀ DE MAR ASSIS
DSV CV SANT CUGAT G
16/11/2019 15:45Pavelló Municipal Premià de Mar (premia de mar) - 1er.: LIDIA GARCIA VARGAS
8
CE ESCOLA SANT GERVASI BLAU
CV PREMIÀ DE DALT MARESME BLAU
17/11/2019 12:00Escola Sant Gervasi Mollet (Mollet del Vallès) - 1er.: ARNAU PLAZA HOSPITAL
Subir
2ª DIVISIÓ INFANTIL FEMENINA
2ª INFANTIL FEMENI
1ª FASE
Grupo: J
LIGA 2 Vueltas
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ ÀRBITRES
8
CV JOVES CALDES
CV AVAP GIRONA BLAU
16/11/2019 12:30Pavelló Esportiu Caldes Malavella (Caldes de Malavella) - 1er.: MONICA TORRENTS REYNES
8
CLUB VOLEI OLOT 'A'
CV SANT PERE PESCADOR
16/11/2019 16:00Pavelló Municipal Pla de Llacs (Olot) - 1er.: GUILLEM MAS LLORET
8
Descansa
CV LLORET
17/11/2019
8
UE LA SALLE GIRONA
CV AVAP GIRONA GROC
17/11/2019 12:30Pavelló Municipal Pont Major (Girona) - 1er.: CARLES SOLA MONTEAGUDO
Subir
2ª DIVISIÓ INFANTIL FEMENINA
2ª INFANTIL FEMENI
1ª FASE
Grupo: L
LIGA 2 Vueltas
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ ÀRBITRES
8
VOLEI MANRESA
CV SANT BOI BLAU
16/11/2019 09:30Institut Lacetania (Manresa) - 1er.: ROGER VILA SOLDEVILA
8
BARÇA CVB U13 BLAU
IGUALADA VÒLEI CLUB
16/11/2019 12:30INEF Barcelona (Barcelona) - 1er.: NEREA MOLINA RUIZ
8
VOLEIBOL SANT JUST BLAU
VÒLEI SANT FRUITÓS
16/11/2019 15:00Complex Esportiu La Bonaigua (Sant Just Desvern) - 1er.: AUBA FUSTER PALA
8
DISANO VÒLEI MOLINS VERMELL
CV VALL D'HEBRON BLANC
17/11/2019 09:00Poliesportiu Municipal Molins de Rei (Molins de Rei) - 1er.: FELIPE POLANIA NAVARRO
6
IGUALADA VÒLEI CLUB
DISANO VÒLEI MOLINS VERMELL
17/11/2019 16:00Complex Esportiu Les Comes (Igualada) - 1er.: MARCUS VINICIUS VARGAS
Subir
2ª DIVISIÓ INFANTIL FEMENINA
2ª INFANTIL FEMENI
1ª FASE
Grupo: M
LIGA 2 Vueltas
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ ÀRBITRES
8
VOLEI VILASSAR NEGRE
CV MATARÓ 'B'
16/11/2019 09:00Pavelló Municipal Paco Martín (Vilassar de Mar) - 1er.: JUDITH GONZALEZ CREGO
- Anotador: GEMMA SANCHEZ MARTINEZ
8
CV PREMIÀ DE DALT MARESME BLANC
CV LLORET 'B'
17/11/2019 10:00Poliesportiu Municipal Premià Dalt (Premià de Dalt) - 1er.: LIDIA GARCIA VARGAS
8
CV ARENYS VERD
CV. CABRILS
17/11/2019 11:00Pavelló Font de les Creus (Arenys de Mar) - 1er.: JORDI BELDA DE VIAL
8
VÒLEI SANT CELONI VERMELL
CLUB VOLEI OLOT 'B'
17/11/2019 11:45Sot de les Granotes (Sant Celoni) - 1er.: JORDI MELECHON RUDA
Subir
2ª DIVISIÓ INFANTIL FEMENINA
2ª INFANTIL FEMENI
1ª FASE
Grupo: N
LIGA 2 Vueltas
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ ÀRBITRES
8
AEC VALLBONA GRANOLLERS E
BARÇA CVB GRANA
16/11/2019 11:45Pavelló Municipal dCan Bassa Granollers (Granollers) - 1er.: JOAN ANTONI GONZALEZ CREGO
8
CV MATARÓ
CV VILADECANS
16/11/2019 17:45Poliesportiu Carrer Euskadi (Mataró) - 1er.: ERMENGOL PASSOLA LIZANDRA
8
CV GAVÀ NEGRE
CV TERRASSA TEKNOPOINT
17/11/2019 09:00Pavelló Municipal Can Tintorer (Gava) - 1er.: PABLO CRUCERA BARRERO
8
SAFA GAVÀ
CV BARBERÀ B
17/11/2019 12:30Poliesportiu SAFA Gavà (Gava) - 1er.: CESAR LOYOLA OBESO
Subir
LLIGA AMATEUR MASTER
Amateur Màsters
1ª FASE
Grupo: A
LIGA 2 Vueltas
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ ÀRBITRES
4
CV CUBELLES
CV BEGUES
16/11/2019 16:00Poliesportiu Municipal Cubelles (Cubelles) - 1er.: RAUL GONZALEZ MENDEZ
4
Descansa
VOLEIBOL CANYELLES
17/11/2019
Subir
LLIGA AMATEUR MASTER
Amateur Màsters
1ª FASE
Grupo: B
LIGA 2 Vueltas
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ ÀRBITRES
4
CV L‘AMETLLA DEL VALLÈS
VÒLEI MÀSTERS SABADELL
16/11/2019 18:00Poliesportiu Municipal L´Ametlla del Vallès (L´ Ametlla del Vallès) - 1er.: CARLOS VOLLERS DE EGUILIOR
4
Descansa
IGUALADA VÒLEI XP
17/11/2019
4
CV SANT BOI MÀSTERS
CV SANT QUIRZE BLANC
17/11/2019 11:45Poliesportiu La Parellada (Sant Boi de Llobregat) - 1er.: ISMAEL MARTINEZ SANCHEZ
Subir
LLIGA AMATEUR MIXTE
Amateur Màsters
1ª FASE
Grupo: A
LIGA 2 Vueltas
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ ÀRBITRES
4
CV GAVÀ VERMELL
LA TORRE DE CLARAMUNT VÒLEI CLUB
17/11/2019 09:00Pavelló Municipal Can Tintorer (Gava) - 1er.: NATALIA TORRES HERNANDEZ
4
THUNDER
OPTICALIA CV VILANOVA AMATEUR
17/11/2019 10:45Poliesportiu Municipal Can Ricart (Barcelona)
4
DSV CV SANT CUGAT
EIC SPORT CLUB
17/11/2019 12:45Pavelló de Voleibol Valldoreix (Sant Cugat del Vallès)
Subir
LLIGA AMATEUR MIXTE
Amateur Màsters
1ª FASE
Grupo: B
LIGA 2 Vueltas
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ ÀRBITRES
1
CAN CARALLEU
SEK CATALUNYA
15/11/2019 21:30Can Carelleu (Barcelona) - 1er.: ANA LURI DURAN
4
SEK CATALUNYA
VOLEINOVA A
17/11/2019 12:00Polideportivo SEK La Garriga (La Garriga)
4
CAN CARALLEU
VIKINGS VOLEI PRAT BLANC
17/11/2019 12:00Can Carelleu (Barcelona)
4
BAOBAB COMPANY
CEB BERGA
17/11/2019 12:00Pavello Esports Berga (Berga)
Subir
LLIGA AMATEUR MIXTE
Amateur Màsters
1ª FASE
Grupo: C
LIGA 2 Vueltas
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ ÀRBITRES
4
VOLEI MANRESA
SAFA GAVÀ
16/11/2019 17:45Pavelló Ateneu Les Bases (Manresa) - 1er.: GUILHERME SILVEIRA
4
PADELCEL
CV SANT BOI VETERANS
16/11/2019 19:00Centre Esportiu Santa Isabel (Barcelona) - 1er.: SU YAN
Subir
LLIGA AMATEUR MIXTE
Amateur Màsters
1ª FASE
Grupo: D
LIGA 2 Vueltas
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ ÀRBITRES
4
PAIP VÒLEI CLUB
C.E. HORTONS
16/11/2019 19:00Centre Esportiu Santa Isabel (Barcelona) - 1er.: ALEXANDRA RODRIGUEZ AGUILAR
4
AEE DOLORS MALLAFRÈ
Descansa
17/11/2019
4
CV GAVÀ GROC
CLUB VOLEI SANTA EUGENIA DE BERGA BLAU
17/11/2019 12:30Pavelló Municipal Can Tintorer (Gava) - 1er.: NATALIA TORRES HERNANDEZ
Subir
LLIGA AMATEUR MIXTE
Amateur Màsters
1ª FASE
Grupo: E
LIGA 2 Vueltas
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ ÀRBITRES
4
CLUB VOLEI TARADELL
Descansa
17/11/2019
4
CLUB VOLEI SANTA EUGENIA DE BERGA BLANC
PANTERES GROGUES M
17/11/2019 10:00Pavelló Municipal de Santa Eugènia de Berga (Santa Eugènia de Berga)
4
ACADEMIA VOLEIBOL BARCELONA B
VIKINGS VOLEI PRAT BLAU
17/11/2019 16:00Virolai Esportiu Club Barcelona (Barcelona) - 1er.: PERE BRUGUE PORTET
Subir
SFV IBERDROLA
SUPERLLIGA FEMENINA
LLIGA REGULAR
Grupo: ÚNIC
LIGA 2 Vueltas
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ ÀRBITRES
6
CV KIELE SOCUÉLLAMOS
IBSA CV CCO 7 Palmas
11/11/2019
6
DIMUROL LIBBY'S LA LAGUNA
ESQUIMO DOS HERMANAS
11/11/2019
6
Voleibol LOGROÑO
BARÇA CVB
11/11/2019
6
FEEL VOLLEY ALCOBENDAS
AD ALGAR SURMENOR
16/11/2019
6
AVARCA DE MENORCA
MADRID CHAMBERÍ
16/11/2019
6
DSV CV SANT CUGAT
OSACC Haro Rioja Vóley
16/11/2019 16:00Pavelló de Voleibol Valldoreix (Sant Cugat del Vallès) - 1er.: LLUIS COMA COMPANY
- 2do.: FCO JAVIER RODRIGUEZ HERNANDEZ
- Anotador: ESPERANZA GARCIA GOMEZ
Subir
SM-2
SUPERLLIGA 2 MASCULÍ
LLIGA REGULAR
Grupo: B
LIGA 2 Vueltas
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ ÀRBITRES
7
CISNEROS ALTER
CVLEGANES.COM
11/11/2019
7
CV PIZARRA
PLAYAS DE BENIDORM
16/11/2019
7
XÁTIVA VOLEIBOL
CV MEDITERRANEO Castellón
16/11/2019
7
VP MADRID
MICHELIN MINTONETTE ALMERIA
16/11/2019
7
CV AA LLARS MUNDET
CV PINTO
16/11/2019 16:00Pavelló Carmel (Barcelona) - 1er.: ARBITRO RFEVB
- 2do.: MIREIA CARREÑO GOMA
- Anotador: CLARA CARALT CARREÑO
7
TARRAGONA SPSP
BARÇA VOLEIBOL
16/11/2019 20:00Pavelló Municipal Sant Pere i Sant Pau (Sant Pere i Sant Pau) - 1er.: ARBITRO RFEVB
- 2do.: VANESA GILABERT MARTIN
- Anotador: FRANCESC VALENZUELA MORERA
Subir
SF-2
SUPERLLIGA 2 FEMENÍ
LLIGA REGULAR
Grupo: B
LIGA 2 Vueltas
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ ÀRBITRES
7
AGUERE Ciutat de la laguna
CV ESPLUGUES
16/11/2019
7
XÁTIVA VOLEIBOL
JS HOTELS CIDE
16/11/2019
7
CAEP SORIA
CV VALL D'HEBRON
16/11/2019
7
MAIRENA VOLEI CLUB
UBE L'ILLA GRAU
16/11/2019
7
CUESTA PIEDRA SANTA CRUZ
CV ELCHE
16/11/2019
7
VOLEI GRAU CASTELLÓ
UNIVERSITAT ALACANT
16/11/2019
Subir
1ª NACIONAL MASCULINA
PRIMERA NACIONAL MASCULINA
LLIGA REGULAR
Grupo: B
LIGA 2 Vueltas
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ ÀRBITRES
7
CN SABADELL
CV OLOT
16/11/2019 16:30Pavelló 3 - Sabadell (Sabadell) - 1er.: ALBERT ELVIRA CERDAN
- 2do.: RUBEN TAPIA ORTEGA
- Anotador: LARA PETRUS CARNICERO
7
CV ENCAMP
CV SANT MARTI
16/11/2019 18:00Complex Esportiu i Sociocultural Encamp (Encamp) - 1er.: JOSEP ORIOL BARBANY PUIG
- Anotador: ARBITRO FEDERACION ANDORRANA
7
RODI MOTOR SERVICES BALÀFIA VÒLEI
AE MANRESA
16/11/2019 20:00Pavelló Juanjo Garra Lleida (Lleida) - 1er.: JOAQUIM VENTURA SOBREDO
- Anotador: MARTA ARASANZ RIBA
7
CEVOL TORREDEMBARRA
CV BARBERA
17/11/2019 10:00Pavelló Sant Jordi (Torredembarra) - 1er.: ESPERANZA GARCIA GOMEZ
- Anotador: JOANNA GARCIA ROJAS
7
CVS TREN DE SÓLLER
CV SAN ROQUE BATÁN
17/11/2019 11:00
7
FUNDACIÓN AULA ESCOLA EUROPEA
CV ROQUETES
17/11/2019 12:00Poliesportiu Aula (Barcelona) - 1er.: RUBEN TAPIA ORTEGA
- Anotador: LARA PETRUS CARNICERO
Subir
1ª NACIONAL FEMENINA
PRIMERA NACIONAL FEMENINA
LLIGA REGULAR
Grupo: B
LIGA 2 Vueltas
J LOCAL VISITANT DATA HORA PAVELLÓ ÀRBITRES
7
BARÇA CVB U19
SURIS VOLEI MOLINS
16/11/2019 16:00INEF Barcelona (Barcelona) - 1er.: DANIEL MONTES GARCIA
- Anotador: NEREA MOLINA RUIZ
7
VOLEIBOL SANT JUST
CVS SÓLLER TOURS
16/11/2019 17:00Complex Esportiu La Bonaigua (Sant Just Desvern) - 1er.: PATRICIA GISLENE SILVA
- 2do.: JORGE ZACHOZY-NOWAK ROMANIUK
- Anotador: MARICIELO ESTEFANI TORRES CARDENAS
7
CN SABADELL
CV SANT BOI
16/11/2019 18:30Pavelló 3 - Sabadell (Sabadell) - 1er.: RUBEN TAPIA ORTEGA
- 2do.: ALBERT ELVIRA CERDAN
- Anotador: LARA PETRUS CARNICERO
7
CH BORDILS
CV ZARAGOZA ARTEMISA
16/11/2019 20:00Pavelló Blanc i Verd (Bordils) - 1er.: EDUARD TORRENT GUARDIA
- 2do.: CARLES SOLA MONTEAGUDO
- Anotador: KRIS CHARLIER
7
ALMOZARA 2000
DSV CV SANT CUGAT 'B'
17/11/2019 10:00
Subir

Publicitat de la Federació Catalana de Voleibol


Patrocinadors de la Federació Catalana de Voleibol


· LA FEDERACIÓ
· NOTÍCIES
· MAPA WEB
· NOTA LEGAL
· COMPETICIÓ
· ARC I SELECCIONS
· PROMOCIÓ
· LA BOTIGA
· FORUM
· MULTIMÈDIA
· LA FEDERACIÓ
· ENTRENADORS
· VOLEI PLATJA
· ÀRBITRES
· EQUIPACIONS
· PILOTES
· XARXES
Federació Catalana de Voleibol . Jonqueres, 16 5é C · 08003 Jonqueres, 16 5é C · 08003lona · Espanya · fcvb@fcvolei.cat · Nif. G08882797 · By Anunzia

tenda de voleibol, tenda de volei-platja, equipació de voleibol, material per voleibol, pilotes de voleibol, pilota de voleibol, pilotes de volei-platja, pilota de volei-platja, camisetes, bambes de voleibol, xarxa de voleibol, beachvolley material


rayban shoes.asp jerseys oakley rayban oakley
DCL Informática